sklep rekomendowany przez znanylekarz.pl Potrzebujesz pomocy
lub porady fizjoterapeuty?
22 307 07 65 pn - pt
9.00 - 17.00
Logowanie
  • Ilość produktów: 0
  • Suma: 0,00 PLN
Zamów na ortopedio.pl i odbierz produkt bez dodatkowych opłat w jednym z 295 punktów stacjonarnych! Punkty odbioru »
  • Zapytaj fizjoterapeutę:
  • captcha

Orteza stawu kolanowego

Najczęściej kupowane produkty w kategorii: Orteza stawu kolanowego

Pooperacyjna orteza stawu kolanowego T-Scope

Pooperacyjna orteza stawu kolanowego T-Scope
599.00 PLN
Refundacja NFZ kody: J.039.01, J.039.00
Refundacja NFZ od: 0,00 PLN

Jednoszynowa orteza stawu kolanowego DonJoy LEGEND

Jednoszynowa orteza stawu kolanowego DonJoy LEGEND
1400.00 PLN
Refundacja NFZ kody: J.039.01, J.039.00
Refundacja NFZ od: 0,00 PLN

Jednoszynowa orteza stawu kolanowego United Ortho FKB

Jednoszynowa orteza stawu kolanowego United Ortho FKB
780.00 PLN
Refundacja NFZ kody: J.039.01, J.039.00
Refundacja NFZ od: 0,00 PLN

Orteza i stabilizator kolana stosowany przy urazach i schorzeniach

Szukasz ortezy stawu kolanowego lub stabilizatora, który pozwoli Ci na uprawianie sportu? Jeżeli tak to trafiłeś do sklepu, który posiada stabilizatory dostosowane do każdego typu urazu. Posiadamy ortezy pooperacyjne, ortezy jednoszynowe, stabilizatory sportowe, ortezy z regulacją ruchomości, opaski elastyczne, jak również ortezy dziecięce. W kategorii sportowej znajdziesz również wszystkie niestandardowe stabilizatory wykonywane ze stopów aluminium, włókna węglowego, magnezu i kevlaru. Tego typu sztywne ortezy zapewnią maksymalną ochronę kolan dla urazów więzadeł ACL, PCL czy łąkotki.

Ortezy stawu kolanowego DonJoy – czy nadają się do uprawiania sportu? ...Jestem przekonany, że można je stosować we wszystkich sportach, które nie są „kontaktowe” takich jak: tenis, windsurfing, bieganie, fitness, jazda rowerem, badminton itd.

Stabilizatory na kolano hg80 - czy faktycznie nadają się do uprawiania sportu? ... seria Hg80 jest bardzo dobrą linią produktów przeznaczonych dla osób uprawiających sport. Pamiętajcie tylko proszę o tym by ten stabilizator nie był używany na wieczność, ponieważ jednym z najbardziej istotnych elementów każdej rehabilitacji jest odstawienie produktu ortopedycznego (o ile to możliwe)

Ortezy stawu kolanowego - jaką wybrać? ...Poszukujesz ortezy (fachowo) stabilizatora (potocznie) kolana? Jeżeli tak to po pierwsze dobrze, że szukasz informacji na ich temat, gdyż dobór właściwy ortezy to rzecz najważniejsza a po drugie w tym artykule postaram się je posegmentować ze względu na zastosowanie

Orteza czy stabilizator? ...wielu z Was zadaje nam to pytanie na livechacie lub telefonicznie. Najbardziej dominującym określeniem sprzętu medycznego służącego do unieruchomienia danego stawu lub zabezpieczenia kontuzji jest STABILIZATOR

6 powodów dla których warto u nas kupić:
Najlepsi producenci w najlepszym sklepie:
Blog:
Orteza czy stabilizator?
Wielu z Was zadaje nam to pytanie na livechacie lub telefonicznie. Najbardziej dominującym określeniem sprzętu medycznego służącego do unieruchomienia danego stawu lub zabezpieczenia kontuzji jest STABILIZATOR. Jak już pewnie się domyślacie orteza jak i stabilizator dotyczą tej samego gamy produktowej i na dobrą sprawę mówią nam o jednym i tym samym produkcie.
dotpay


parp


Dotacje na innowacje – Inwestujemy w Waszą przyszłość
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Ortopedio.pl Sp. z o.o. realizuje projekt: „Zbudowanie innowacyjnej platformy B2B w modelu SaaS automatyzującej współpracę z podmiotami z sektora rehabilitacyjno-ortopedycznego.”
Umowa o dofinansowanie nrUDA- POIG.08.02.00-04-108/13-00 z dnia 20.11.2013 r.
Zobacz wideo