Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 17:0056 665 28 82

Balkonik dwufunkcyjny (krocząco-statyczny)

Balkonik dwufunkcyjny (krocząco-statyczny)

Balkonik dwufunkcyjny (krocząco-statyczny)

Cena:
160
od 48 zł

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


TIMAGO
2 opinie
Balkonik dwufunkcyjny (krocząco-statyczny) wykonany z wzmocnionej poprzecznie aluminiowej ramy. Wyposażony w klipsy blokujące, regulowane na wysokość nóżki oraz miękkie piankowe uchwyty. Szerokie pole podparcie, stabilny i długi zakres kroczenia, łatwe składanie i regulacja wpływają na bezpieczeństwo użytkowania. »Usuń z porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaUsuń ze schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZFaktura proforma
Kup podobny - polecany produkt o podobnych parametrach
Balkonik rehabilitacyjny krocząco- statyczny THZ913L

Balkonik rehabilitacyjny krocząco- statyczny THZ913L

240,00

Kup onlineKup online

Balkonik dwufunkcyjny (krocząco-statyczny)

Balkonik dwufunkcyjny (krocząco-statyczny)

Balkonik krocząco-statystyczny to produkt dedykowany osobom, którym tak prozaiczna czynność jak poruszanie się, sprawia niemałą trudność. Urządzenie gwarantuje solidną podporę podczas stawiania kolejnych kroków oraz jest skuteczną ochroną przed upadkami. To także niezastapiona pomoc dla osób zmagających się ze schorzeniami kończyn dolnych. Używanie przez jakiś czas balkonika umożliwia samodzielne przemieszczanie się do czasu wyleczenia choroby.

SOLIDNA KONSTRUKCJA: Aluminiowa rama zapewnia urzadzęniu lekkość, wzmocniona obudowa gwarantuje długoletnie użytkowanie.
PORĘCZNY PRODUKT: Transport oraz przechowywanie balkonika jest banalnie proste dzięki funkcji składania.
BEZPIECZNY SPACER: Wybierając balkonik frimy Timago nie ma mowy o upadkach. Nóżki zakończone gumowymi nasadkami antypoślizgowymi pozwalają poruszać się bezpiecznie po niemal każdej nawierzchni.
WYGODA PRZEDE WSZYSTKIM: Balkonik wyposażony został w miękkie piankowe uchwyty, które przeciwdzialją powstawaniu odcisków i sprawiają, że przemieszczanie się to sama przyjemność.

Balkonik dwufunkcyjny (krocząco-statyczny)

Pozostałe funkcje balkonika krocząco-statycznego

Balkonik dwufunkcyjny daje spore możliwości w zakresie dopasowania jego wymiarów do własnych gabarytów. Regulacja wysokości nóżek w szybki i sprawny sposób pozwoli na odpowiedni dobór długości balkonika. Maksymalna wysokość od podłoża wynosi 96 cm a minimalna 78. Szerokie pole podparcia gwarantuje wysoki komfort podczas poruszania się, z kolei klipsy blokujące zapewniają dużą wygodę w chwili spoczynku. Balkonik można obciążyć masą nie większą niż 100 kg.
Balkonik dwufunkcyjny krocząco-statystyczny to jednocześnie przedmiot lekki i solidny, który charakteryzuje się długą wytrzymałością na uszkodzenia powstałe z upływem czasu.
Firma Timago to niekwestionowany lider w propagowaniu i rozpowszechnianiu sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego najwyższej klasy. W trosce o dobro pacjentów nabycie produktów z logiem Timago możliwe jest także poprzez refundację z NFZ.

WYBRANE PARAMETRY PRODUKTU:

Szerokość całkowita:
54 [cm]
Szerokość wewnętrzna:
45 [cm]
Max. obciążenie:
100 [kg]
Waga:
2,4 [kg]
Wysokość:
78-96 [cm]
Głębokość:
47 [cm]

Uwaga! Parametry w tabeli mogą ulec znacznej zmianie w zależności od wyposażenia i modelu wózka! Dopuszcza się również tolerancję standardowych parametrów w zakresie +/- 1,5 cm i +/-1,5 kg.

  • KolorProdukt dostępny w różnych kolorach
  • RamaAluminiowa
  • Waga balkonika/podpórki2,4 kg
  • Wysokość regulowana Tak
Opinie o produkcie
5
Dodaj własną opinię
Zofia
5

bardzo dobry, lekki i funkcjonalny balkonik do użytku domowego i nie tylko, nie zajmuję dużo miejsca. Ponad to szybka realizacja zamówienia. Szczerze polecam :)

2014-04-16(6)(0)
Alan
5

kupiłem go mojej mamie która zaczęła się poruszać po domu po udarze, jest lekki, posiada miękkie uchwyty, co prawda mama porusza się powoli ale mamy pewność że się nie przewróci. Dostawa do domu również w błyskawicznym tempie. Polecam ten sklep

2014-03-31(4)(0)
12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa