56 665 28 82
Pn-Pt: 9:00-17:00

Dopasuj stabilizator barku do swojej kontuzji

W Internetowym Sklepie Ortopedycznym ortopedio.pl znajdziesz bardzo dużą ofertę ortez barkowych i temblaków. By ułatwić Tobie znalezienie odpowiedniego produktu podzieliliśmy ofertę na 3 działy: temblaki, aparaty odwodzące, barkowe opaski elastyczne i ortezy dziecięce na bark. Niezależnie którą ortezę wybierzesz, możesz być pewien, że otrzymasz produkt najwyższej jakości wraz z darmową poradą naszego fizjoterapeuty! Zapraszamy!

 • Orteza kończyny górnej - TEMBLAK AM-SOB-03

  dostępny

  Orteza kończyny górnej - TEMBLAK AM-SOB-03

  Orteza wykonana z innowacyjnego surowca ACTIV SPACE, zapewnia unieruchomienie oraz podtrzymanie kończyny górnej. Kształt wyrobu oraz podział rozmiarowy umożliwiają idealne dopasowanie do ciała pacjenta. 

  Kup teraz 44,90
 • Orteza na bark i ramię typu temblak Timago

  dostępny

  Orteza na bark i ramię typu temblak Timago

  Najczęstsze zastosowanie tej ortezy to urazy stawu ramiennego i łokciowego. Orteza odciąża wspomniane stawy i stabilizuje kończynę gorną do tułowia uniemożliwiając ruchy odwodzące w stawie ramiennym. Zapewnia doskonałe warunki do gojenia się więzadeł, ścięgień mięśni i innych struktur stawów. Produkt Refundowany

  Kup teraz 150,00
 • Temblak z pasem stabilizującym. Opatrunek Dessaulta.

  Dostępny (ok 7 dni roboczych)

  Temblak z pasem stabilizującym. Opatrunek Dessaulta.

  Zastosowanie: zespoły bólowe kończyny górnej i obręczy barkowej różnej etiologii, stany zapalne i urazy tkanek miękkich w/w okolicy wymagające odciążenia i ograniczenia ruchomości (zwłaszcza ruchu odwodzenia) kończyny górnej, podtrzymanie opatrunków gipsowych, profilaktyka podwichnięć stawu ramiennego w przypadku porażeń i niedowładów.

  Kup teraz 99,00
 • Orteza stawu barkowego Acromed

  dostępny

  Orteza stawu barkowego Acromed

  Zastosowanie: pooperacyjne leczenie złamań głowy kości ramiennej, wydrążenia stawowego łopatki, zwichnięcia stawu ramiennego, zmiany zwyrodnieniowe stawu ramiennego i związane z nim zespoły bólowe nawykowe zwichnięcia stawu ramiennego, doleczanie po rekonstrukcji obrąbkowo-torebkowej, zabezpieczenie przed zwichnięciem stawu ramiennego w przypadku porażeń kończyny górnej różnej etiologii.

  Kod NFZ L.051.01, L.051.00

  Kup teraz 139,00
 • Aparat na ramię i bark OMO NEUREXA

  dostępny

  Aparat na ramię i bark OMO NEUREXA

  Doznałeś udaru lub borykasz się z innymi przypadłościami natury neurologicznej? Chcesz wspomóc rehabilitację swojej kończyny górnej? OMO NEUREXA została stworzona z specjalnie z myślą o Twoich problemach! Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ: L.051.

  Kod NFZ L.051.01, L.051.00

  Kup teraz 450,00
  Realizuj wniosek NFZ od 200,00
 • Orteza na ramię i bark

  dostępny

  Orteza na ramię i bark

  Cierpisz na niewielką niestabilność stawu ramiennego (barkowego)? Wypróbuj ortezę na ramię i bark renomowanej niemieckiej firmy OttoBock! Zapewnia przyjemne ciepło jednocześnie poprawiając zwartość stawu.

  Kup teraz 239,00
 • Aparat na ramię i bark Acro ComforT

  dostępny

  Aparat na ramię i bark Acro ComforT

  Jeśli masz problem z ciągłymi (nawykowymi zwichnięciami) barku, lub cierpisz na dużą niestabilność tego stawu to wiedz, że jest produkt, który może Ci pomóc! Aparat na ramię i bark Acro ComforT!

  Kod NFZ L.051.01, L.051.00

  Kup teraz 269,00
 • Aparat odwodzący kończyne górną OMO IMMOBIL SLING ABDUCTION

  dostępny

  Aparat odwodzący kończyne górną OMO IMMOBIL SLING ABDUCTION

  Jeśli przebyłeś urazy stawu barkowego i kości ramiennej OMO IMMOBIL SLING ABDUCTION jest właśnie dla Ciebie. Odciąża kończynę, zapobiega rotacji wewnętrznej ramienia i daje możliwość ustawienia ramienia w niewielkim odwiedzeniu.

  Kup teraz 179,00
 • Aparat odwodzący kończyne górną OMO IMMOBIL ROTATION

  produkt na zamówienie

  Aparat odwodzący kończyne górną OMO IMMOBIL ROTATION

  Aparaty odwodzące ramię takie jak modele Omo Immobil i Omo Immobil Rotation stosowane są po operacji w przypadku terapii pourazowej stawu barkowego. Kluczowym warunkiem rehabilitacji zakończonej sukcesem jest ustawienie ramienia w pozycji anatomicznej, bezpiecznej, przynoszącej ulgę stawom i nie wywołującej bólu.

  Kod NFZ L.053.01, L.053.00

  Kup teraz 699,00
 • Aparat odwodzący kończyne górną OMO IMMOBIL

  dostępny

  Aparat odwodzący kończyne górną OMO IMMOBIL

  Aparaty odwodzące ramię takie jak modele Omo Immobil i Omo Immobil Rotation stosowane są po operacji w przypadku terapii pourazowej stawu barkowego. Kluczowym warunkiem rehabilitacji zakończonej sukcesem jest ustawienie ramienia w pozycji anatomicznej, bezpiecznej, przynoszącej ulgę stawom i nie wywołującej bólu.

  Kod NFZ L.053.01, L.053.00

  Kup teraz 500,00 600,00
 • Kamizelka ortopedyczna obojczykowo-barkowa

  dostępny

  Kamizelka ortopedyczna obojczykowo-barkowa

  Produkty z polskich szwalni Pani Teresy to doskonałej jakości pasy, ortezy, opaski i inne zaopatrzenie wspomagające pacjenta w walce z dolegliwościami i pomagające w szybkim powrocie do zdrowia. Firma Pani Teresa powstała w 1990 roku i do dnia dzisiejszego stale się rozwija stawiając na wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę. Zastosowanie: urazy obojczyka, urazy wiezadeł obojczykowo-barkowych.

  Kup teraz 196,25
 • Neurotemblak

  dostępny

  Neurotemblak

  Produkty z polskich szwalni Pani Teresy to doskonałej jakości pasy, ortezy, opaski i inne zaopatrzenie wspomagające pacjenta w walce z dolegliwościami i pomagające w szybkim powrocie do zdrowia. Firma Pani Teresa powstała w 1990 roku i do dnia dzisiejszego stale się rozwija stawiając na wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę. Zastosowanie: uszkodzenia ścięgien i więzadeł stawu ramiennego, porażenia i niedowłady.

  Kup teraz 91,41

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Nasze placówki

Zamów na ortopedio.pl i odbierz produkt bez dodatkowych opłat w jednym z 1649 punktów stacjonarnych!

punkty stacjonarneSprawdź placówki

Opinie o sklepie

 • 97% klientów poleca nasz sklep4.8 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 899 opinii.Rekomendowane dla Ciebie

Porady ekspertów

Więcej porad

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.