Dopasuj stabilizator barku do swojej kontuzji

W Internetowym Sklepie Ortopedycznym ortopedio.pl znajdziesz bardzo dużą ofertę ortez barkowych i temblaków. By ułatwić Tobie znalezienie odpowiedniego produktu podzieliliśmy ofertę na 3 działy: temblaki, aparaty odwodzące, barkowe opaski elastyczne i ortezy dziecięce na bark. Niezależnie którą ortezę wybierzesz, możesz być pewien, że otrzymasz produkt najwyższej jakości wraz z darmową poradą naszego fizjoterapeuty! Zapraszamy!

 • Gorący strzał Do końca promocji pozostało:
  dni
  godzin
  minut
  sekund
  • Orteza na bark i ramię typu temblak Timago

   dostępny

   Orteza na bark i ramię typu temblak Timago

   Najczęstsze zastosowanie tej ortezy to urazy stawu ramiennego i łokciowego. Orteza odciąża wspomniane stawy i stabilizuje kończynę gorną do tułowia uniemożliwiając ruchy odwodzące w stawie ramiennym. Zapewnia doskonałe warunki do gojenia się więzadeł, ścięgień mięśni i innych struktur stawów. Produkt Refundowany

   Kup teraz 99,00 139,00

 • Temblak z pasem stabilizującym. Opatrunek Dessaulta.

  Dostępny (ok 7 dni roboczych)

  Temblak z pasem stabilizującym. Opatrunek Dessaulta.

  Zastosowanie: zespoły bólowe kończyny górnej i obręczy barkowej różnej etiologii, stany zapalne i urazy tkanek miękkich w/w okolicy wymagające odciążenia i ograniczenia ruchomości (zwłaszcza ruchu odwodzenia) kończyny górnej, podtrzymanie opatrunków gipsowych, profilaktyka podwichnięć stawu ramiennego w przypadku porażeń i niedowładów.

  Kup teraz 99,00
 • Orteza stawu barkowego Acromed

  dostępny

  Orteza stawu barkowego Acromed

  Zastosowanie: pooperacyjne leczenie złamań głowy kości ramiennej, wydrążenia stawowego łopatki, zwichnięcia stawu ramiennego, zmiany zwyrodnieniowe stawu ramiennego i związane z nim zespoły bólowe nawykowe zwichnięcia stawu ramiennego, doleczanie po rekonstrukcji obrąbkowo-torebkowej, zabezpieczenie przed zwichnięciem stawu ramiennego w przypadku porażeń kończyny górnej różnej etiologii.

  Kod NFZ L.051.01, L.051.00

  Kup teraz 166,07
 • Aparat na ramię i bark OMO NEUREXA

  dostępny

  Aparat na ramię i bark OMO NEUREXA

  Doznałeś udaru lub borykasz się z innymi przypadłościami natury neurologicznej? Chcesz wspomóc rehabilitację swojej kończyny górnej? OMO NEUREXA została stworzona z specjalnie z myślą o Twoich problemach! Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ: L.051.

  Kod NFZ L.051.01, L.051.00

  Kup teraz 450,00
  Realizuj wniosek NFZ od 200,00
 • Aparat na ramię i bark Acro ComforT

  produkt na zamówienie

  Aparat na ramię i bark Acro ComforT

  Jeśli masz problem z ciągłymi (nawykowymi zwichnięciami) barku, lub cierpisz na dużą niestabilność tego stawu to wiedz, że jest produkt, który może Ci pomóc! Aparat na ramię i bark Acro ComforT!

  Kod NFZ L.051.01, L.051.00

  Kup teraz 269,00
 • Aparat odwodzący kończyne górną OMO IMMOBIL ROTATION

  produkt na zamówienie

  Aparat odwodzący kończyne górną OMO IMMOBIL ROTATION

  Aparaty odwodzące ramię takie jak modele Omo Immobil i Omo Immobil Rotation stosowane są po operacji w przypadku terapii pourazowej stawu barkowego. Kluczowym warunkiem rehabilitacji zakończonej sukcesem jest ustawienie ramienia w pozycji anatomicznej, bezpiecznej, przynoszącej ulgę stawom i nie wywołującej bólu.

  Kod NFZ L.053.01, L.053.00

  Kup teraz 699,00
 • Aparat odwodzący kończyne górną OMO IMMOBIL

  dostępny

  Aparat odwodzący kończyne górną OMO IMMOBIL

  Aparaty odwodzące ramię takie jak modele Omo Immobil i Omo Immobil Rotation stosowane są po operacji w przypadku terapii pourazowej stawu barkowego. Kluczowym warunkiem rehabilitacji zakończonej sukcesem jest ustawienie ramienia w pozycji anatomicznej, bezpiecznej, przynoszącej ulgę stawom i nie wywołującej bólu.

  Kod NFZ L.053.01, L.053.00

  Kup teraz 500,00 600,00
 • Neurotemblak

  dostępny

  Neurotemblak

  Produkty z polskich szwalni Pani Teresy to doskonałej jakości pasy, ortezy, opaski i inne zaopatrzenie wspomagające pacjenta w walce z dolegliwościami i pomagające w szybkim powrocie do zdrowia. Firma Pani Teresa powstała w 1990 roku i do dnia dzisiejszego stale się rozwija stawiając na wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę. Zastosowanie: uszkodzenia ścięgien i więzadeł stawu ramiennego, porażenia i niedowłady.

  Kup teraz 91,41
 • Temblak z taśmą stabilizującą wokół tułowia

  dostępny

  Temblak z taśmą stabilizującą wokół tułowia

  Kup teraz 57,72
 • Temblak kończyny górnej

  dostępny

  Temblak kończyny górnej

  Produkty z polskich szwalni Pani Teresy to doskonałej jakości pasy, ortezy, opaski i inne zaopatrzenie wspomagające pacjenta w walce z dolegliwościami i pomagające w szybkim powrocie do zdrowia. Firma Pani Teresa powstała w 1990 roku i do dnia dzisiejszego stale się rozwija stawiając na wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę. Zastosowanie: podtrzymywanie opatrunku gipsowego, podtrzymywanie kończyny w pierwszych dniach po zdjęciu gipsu.

  Kup teraz 52,71
 • Anatomiczna orteza barku AS-B

  dostępny

  Anatomiczna orteza barku AS-B

  Orteza na ramię i bark należy do grupy ACTIV SPORT, została wykonana z innowacyjnego surowca ACTIV PREN, charakteryzującego się miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie wyrobu do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję stawu barkowego. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ: L.051.

  Kod NFZ L.051.01, L.051.00

  Kup teraz 104,00


Rekomendowane dla Ciebie

Porady ekspertów

Więcej porad

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.