Dopasuj stabilizator barku do swojej kontuzji

W Internetowym Sklepie Ortopedycznym ortopedio.pl znajdziesz bardzo dużą ofertę ortez barkowych i temblaków. By ułatwić Tobie znalezienie odpowiedniego produktu podzieliliśmy ofertę na 3 działy: temblaki, aparaty odwodzące, barkowe opaski elastyczne i ortezy dziecięce na bark. Niezależnie którą ortezę wybierzesz, możesz być pewien, że otrzymasz produkt najwyższej jakości wraz z darmową poradą naszego fizjoterapeuty! Zapraszamy!

 • Gorący strzał Do końca promocji pozostało:
  dni
  godzin
  minut
  sekund
  • Kamizelka ortopedyczna obojczykowo-barkowa 1085

   dostępny

   Kamizelka ortopedyczna obojczykowo-barkowa 1085

   Produkty z polskich szwalni Pani Teresy to doskonałej jakości pasy, ortezy, opaski i inne zaopatrzenie wspomagające pacjenta w walce z dolegliwościami i pomagające w szybkim powrocie do zdrowia. Firma Pani Teresa powstała w 1990 roku i do dnia dzisiejszego stale się rozwija stawiając na wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę. Zastosowanie: urazy obojczyka, urazy wiezadeł obojczykowo-barkowych.

   Kup teraz 149,00 196,25
  • Orteza na bark i ramię typu temblak Timago

   dostępny

   Orteza na bark i ramię typu temblak Timago

   Najczęstsze zastosowanie tej ortezy to urazy stawu ramiennego i łokciowego. Orteza odciąża wspomniane stawy i stabilizuje kończynę gorną do tułowia uniemożliwiając ruchy odwodzące w stawie ramiennym. Zapewnia doskonałe warunki do gojenia się więzadeł, ścięgień mięśni i innych struktur stawów. Produkt Refundowany

   Kup teraz 99,00 139,00

 • Aparat na ramię i bark Acro ComforT

  produkt na zamówienie

  Aparat na ramię i bark Acro ComforT

  Jeśli masz problem z ciągłymi (nawykowymi zwichnięciami) barku, lub cierpisz na dużą niestabilność tego stawu to wiedz, że jest produkt, który może Ci pomóc! Aparat na ramię i bark Acro ComforT!

  Kod NFZ L.051.01, L.051.00

  Kup teraz 269,00
 • Orteza barku z regulacją przywiedzenia i odwiedzenia AM-SOB

  dostępny

  Orteza barku z regulacją przywiedzenia i odwiedzenia AM-SOB

  Orteza bardzo dobrze stabilizuje staw ramienny, barkowo obojczykowy i łopatkę. Ociepla bark, spełnia funkcję ochronną w sportach kontaktowych. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ: L.051.

  Kod NFZ L.051.01, L.051.00

  Kup teraz 139,00
 • Orteza na ramię i bark typu: DESSAULT AM-KOB

  dostępny

  Orteza na ramię i bark typu: DESSAULT AM-KOB

  Ortopedyczna kamizelka obojczykowo-barkowa skonstruowana jest w taki sposób że idealnie dopasowuję się do ciała pacjenta. Posiada funkcję dwustronnego zakładania, co pozwala na stosowanie jej zarówno na prawe jak i lewe ramię. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ: L.052.

  Kod NFZ L.052.01, L.052.00

  Kup teraz 189,00
 • Aparat na ramię i bark, orteza odwodząca Clever 1 AM-AO-KG-01

  dostępny

  Aparat na ramię i bark, orteza odwodząca Clever 1 AM-AO-KG-01

  Aparat odwodzący kończynę górną, nr kat. AM-AO-KG-01 może być używany przy wszelkich urazach lub zaburzeniach występujących w obrębie barku, wymagających wsparcia lub unieruchomienia kończyny górnej oraz jako zaopatrzenie pooperacyjne. Aparat jest szczególnie przydatny jako unieruchomienie po artroskopowych lub otwartych operacjach stawu barkowego, w szczególności po operacjach rotatorów lub złamań bliższej kości ramiennej. Przy pomocy naszego aparatu można stabilizować i ustawić w żądanej pozycji staw barkowy zarówno w odwiedzeniu jak i rotacji zewnętrznej.

  Kod NFZ L.053.01, L.053.00

  Kup teraz 500,00
 • Ściągacz na staw barkowy Core Line

  produkt na zamówienie

  Ściągacz na staw barkowy Core Line

  Początki firmy Rehband sięgają roku 1955 kiedy to firma zajmowała się produkcją m. in. bandaży używanych w rehabilitacji. W ciągu lat siedemdziesiątych XX wieku firma obrała nowy kierunek produkcji i skupiła się na tworzeniu produktów dla osób aktywnych walczących z kontuzjami. Dzisiaj Rehband jest częścią jednej z najbardziej uznanych firm na świecie produkujących zaopatrzenie ortopedyczne - niemieckiej firmy OttoBock. Produkty Rehband cechują się znakomitym wykonaniem, ciekawym i atrakcyjnym designem oraz wysoką funkcjonalnością. Tworzone są w oparciu o wiedzę lekarzy i fizjoterapeutów co zapewnia doskonałe efekty w ich stosowaniu.

  Kup teraz 260,00
 • Orteza typu Dessaulta Immo Vest

  dostępny

  Orteza typu Dessaulta Immo Vest

  Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Opisy i zdjęcia, dzięki uprzejmości Thuasne Polska Sp. z o.o. ,pochodzą ze strony thuasne.pl.

  Kod NFZ L.052.01, L.052.00

  Kup teraz 199,00
 • Orteza na ramię i bark 2626

  dostępny

  Orteza na ramię i bark 2626

  Orteza na ramię i bark OMO-HIT przeznaczona jest do zachowawczego i pooperacyjnego leczenia barku. Ogranicza ruchomość barku i ramienia poprzez specjalny pas. Dodatkowo wyposażona jest w pelotę z wypustkami do mikromasażu oraz wkładkę termiczną. Orteza posiada także pętlę ramienia, służącą do krótkoczasowego unieruchomienia barku, poprzez jej odpięcie możemy bez zdejmowania części barkowej natychmiast ćwiczyć bark oraz łokieć zarówno biernie, jak i aktywnie.

  Kup teraz 312,00
 • Temblak z pasem stabilizującym. Opatrunek Dessaulta.

  Dostępny (ok 7 dni roboczych)

  Temblak z pasem stabilizującym. Opatrunek Dessaulta.

  Zastosowanie: zespoły bólowe kończyny górnej i obręczy barkowej różnej etiologii, stany zapalne i urazy tkanek miękkich w/w okolicy wymagające odciążenia i ograniczenia ruchomości (zwłaszcza ruchu odwodzenia) kończyny górnej, podtrzymanie opatrunków gipsowych, profilaktyka podwichnięć stawu ramiennego w przypadku porażeń i niedowładów.

  Kup teraz 99,00
 • Aparat na ramię i bark OMO NEUREXA

  dostępny

  Aparat na ramię i bark OMO NEUREXA

  Doznałeś udaru lub borykasz się z innymi przypadłościami natury neurologicznej? Chcesz wspomóc rehabilitację swojej kończyny górnej? OMO NEUREXA została stworzona z specjalnie z myślą o Twoich problemach! Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ: L.051.

  Kod NFZ L.051.01, L.051.00

  Kup teraz 450,00
  Realizuj wniosek NFZ od 200,00
 • Aparat odwodzący kończyne górną OMO IMMOBIL ROTATION

  produkt na zamówienie

  Aparat odwodzący kończyne górną OMO IMMOBIL ROTATION

  Aparaty odwodzące ramię takie jak modele Omo Immobil i Omo Immobil Rotation stosowane są po operacji w przypadku terapii pourazowej stawu barkowego. Kluczowym warunkiem rehabilitacji zakończonej sukcesem jest ustawienie ramienia w pozycji anatomicznej, bezpiecznej, przynoszącej ulgę stawom i nie wywołującej bólu.

  Kod NFZ L.053.01, L.053.00

  Kup teraz 799,00
  Realizuj wniosek NFZ od 199,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.