Informujemy, że od dnia 25.11.2020 r. nasza infolinia będzie czynna w godzinach 8-16.
Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Aparat na ramię i bark, orteza odwodząca Clever 1 AM-AO-KG-01

Aparat na ramię i bark, orteza odwodząca Clever 1 AM-AO-KG-01
cena:531,99 złKup online

Aparat na ramię i bark, orteza odwodząca Clever 1 AM-AO-KG-01

Cena:
531,99
Raty PAYU:
od: 
Reh4Mat
9 opinie
Aparat odwodzący kończynę górną, nr kat. AM-AO-KG-01 może być używany przy wszelkich urazach lub zaburzeniach występujących w obrębie barku, wymagających wsparcia lub unieruchomienia kończyny górnej oraz jako zaopatrzenie pooperacyjne. Aparat jest szczególnie przydatny jako unieruchomienie po artroskopowych lub otwartych operacjach stawu barkowego, w szczególności po operacjach rotatorów lub złamań bliższej kości ramiennej. Przy pomocy naszego aparatu można stabilizować i ustawić w żądanej pozycji staw barkowy zarówno w odwiedzeniu jak i rotacji zewnętrznej. »Dodaj do porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaDodaj do schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produkt
APARAT NA RAMIĘ I BARK ORTEZA ODWODZĄCA CLEVER 1- NAJWYŻSZA JAKOŚĆ STABILIZACJI

APARAT NA RAMIĘ I BARK ORTEZA ODWODZĄCA CLEVER 1- NAJWYŻSZA JAKOŚĆ STABILIZACJI

Orteza CLEVER 1 to produkt najwyższej jakości, w którym zastosowano szereg rozwiązań, które mają na celu przyśpieszenie powrotu do zdrowia pacjentów ze schorzeniami barku czy ramion. Można ją dopasować na wielu płaszczyznach, tak że nie tylko odpowiednio wspiera uszkodzoną kończynę, ale również zapewnia pacjentowi komfort użytkowania. Materiał jest przyjazny dla skóry i przepuszcza powietrze. Łatwo się ją zakłada i zdejmuje, co umożliwia podstawowe zabiegi pielęgnacyjne.

PROFESJONALNE WSPARCIE: Orteza ta wyposażona jest w platformę kończyny górnej, która wyposażona została w dwie taśmy obwodowe przedramienia, jak również w taśmę ramienną i podparcie dłoni. Stabilizację produktu zapewnia podwójny pas obojczykowo-piersiowy z klamrą, co umożliwia ustawienie regulacji raz, bez konieczności poprawy po zdjęciu ortezy.
NOWOCZESNE TECHNOLOGIE: Orteza odwodząca CLEVER 1 jest nie tylko wykonana z doskonałej jakości materiału, który ułatwia skórze oddychanie. Dodatkowo została wyposażona w dziesięć fiszbin ortopedycznych z tworzywa elastycznego, które umożliwiają elastyczność ortezy. Nowością są również neoprenowe ochraniacze.
SZEROKIE SPECTRUM DZIAŁANIA: Orteza odwodząca CLEVER 1 przeznaczona jest dla osób po urazach i operacjach stawu barkowego, jak również dla tych, którzy cierpią na zaburzenia ruchomości stawu.
OD S DO L: Produkt dostępny jest w trzech rozmiarach. Rozmiar S przeznaczony jest dla parametrów 150-165 cm wzrostu, rozmiar M to zakres od 165 do 175 cm wzrostu, natomiast rozmiar L przeznaczony jest dla rekonwalescentów powyżej 175 cm wzrostu.
APARAT NA RAMIĘ I BARK ORTEZA ODWODZĄCA CLEVER 1- NAJWYŻSZA JAKOŚĆ STABILIZACJI

OBSŁUGA ORTEZY ODWODZĄCEJ CLEVER 1

Mimo skomplikowanego wyglądu, produkt jest łatwy w użyciu. Specjalna klamra przy podwójnym pasie obojczykowo-ramiennym pozwala na jednorazowe, trwałe ustawienia regulacji.
Taśmy obwodowe na rzepy są bardzo proste w zapięciu - pacjent sobie doskonale sam z nimi poradzi. Szereg udogodnień pozwala na szybką i komfortową rehabilitację.

Co w zestawie?

  • Aparat na ramię orteza odwodząca CLEVER 1

DOPASOWANIE PRODUKTU - INFORMACJE:

RozmiarWzrost pacjenta
S1,50-1,65 m
M1,65-1,75 m
Lpowyżej 1,75 m
Wzrost pacjenta
  • PranieMożliwość prania ręcznego w temp. 30-40 stopni
  • StronaUniwersalana
  • Możliwość wyboru rozmiaruTak
  • Zastosowanie względem czasu operacjiPrzed i po zabiegach
  • ZastosowanieOgraniczenie ruchomości
  • KolorCzarny
  • RozmiarS-L
  • Regulacja kąta zgięcia i wyprostuTak
Tomasz
4

Orteza świetnie stabilizuje, można ją odpowiednio wyregulować i dopasować. Polecam, szybka wysyłka i realizacja zamówienia, dobry kontakt ze sprzedawcą.

2017-07-19(6)(0)
Janusz
4

Ortezę świetnie można dopasować do własnych potrzeb. Można ją idealnie wyregulować i zapewnić optymalne ułożenie kończyny. Polecam!

2017-07-19(2)(8)
Dorota
5

z pewnością nie jest wygodnie w tym aparacie ale trudno, lekarz powiedział że jest konieczny, rzeczywiście doskonale trzyma mój bark po operacji dlatego aż rak bardzo się nie buntuję, odliczam tylko dni kiedy nie będę musiała go nosić

2014-08-11(7)(0)
12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa