Pomimo trudnej sytuacji spowodowanej wirusem COVID-19 pracujemy niezmiennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8-17 - zależy Ci na szybkim dostępie do sprzętu - zadzwoń 56 665 28 82
Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń   8:00 - 17:0056 665 28 82

Aparat odwodzący kończyne górną OMO IMMOBIL

Aparat odwodzący kończyne górną OMO IMMOBIL
cena:600,00 złNastępny krok

Aparat odwodzący kończyne górną OMO IMMOBIL

Cena:
600
Raty PAYU:
od: 
OttoBock
Aparaty odwodzące ramię takie jak modele Omo Immobil i Omo Immobil Rotation stosowane są po operacji w przypadku terapii pourazowej stawu barkowego. Kluczowym warunkiem rehabilitacji zakończonej sukcesem jest ustawienie ramienia w pozycji anatomicznej, bezpiecznej, przynoszącej ulgę stawom i nie wywołującej bólu. »Usuń z porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaDodaj do schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produkt

APARAT ODWODZĄCY KOŃCZYNĘ GÓRNĄ OMO-IMMOBIL - ULGA DLA STAWÓW

APARAT ODWODZĄCY KOŃCZYNĘ GÓRNĄ OMO-IMMOBIL - ULGA DLA STAWÓW

Odpowiednia rekonwalescencja to podstawa po zabiegach uszkodzonych kończyn górnych. Dlatego zaleca się stosowanie specjalnych aparatów odwodzących kończyny górne. Pozwala to na szybsze zagojenie się operowanej czy uszkodzonej kończyny, odciążenie stawu i zmniejszenie bólu. Aparat odwodzący kończynę górną IMO-IMMOBIL to prosta w użyciu orteza, przepuszczająca powietrze, o dużej regulacji, co pozwala ją doskonale dopasować do potrzeb pacjenta.

MOŻLIWOŚĆ REGULACJI: Aby dostosować aparat odwodzący kończynę górną OMO-IMMOBIL do lekarskich zaleceń, producenci umożliwili regulację kąta odwiedzenia ramienia. Pacjent, w zależności od potrzeb, może aparat ustawić w zakresie 0, 15,30,60 lub 90 stopni.
PROSTA W OBSŁUDZE: Ta specyficzna orteza jest bardzo prosta w obsłudze. Oznacza to, że pacjent może samodzielnie ją zakładać. Co ważne, posiada ona regulowaną wkładkę na dłoń, co pozwala idealnie dopasować ją do długości przedramienia. Zakładanie ułatwiają zapięcia na rzepy.
WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA: Producenci aparatu odwodzącego kończynę górną OMO-IMMOBIL postarali się, aby jej użytkowanie było komfortowe dla pacjentów. Dlatego wykonana jest z lekkiego, przewiewnego materiału, który pozwala skórze się dotlenić, a za sprawą odprowadzania na zewnątrz ciepła i wilgoci, zapobiega odparzeniom i odciskom.
RÓŻNE OPCJE ROZMIARÓW: Aparat odwodzący kończynę górną OMO-IMMOBIL dostępny jest w trzech rozmiarach. Najmniejszy, czyli S przeznaczony jest dla pacjentów o wzroście 150-165cm, M przeznaczony jest dla chorych o wzroście 165-175cm, natomiast rozmiar L stworzono z myślą o pacjentach, którzy mają powyżej 175 cm wzrostu.

APARAT ODWODZĄCY KOŃCZYNĘ GÓRNĄ OMO-IMMOBIL – ULGA DLA STAWÓW

OBSŁUGA APARATU ODWODZĄCEGO KOŃCZYNĘ GÓRNĄ OMO-IMMOBIL

Orteza ta posiada zapięcia na rzepy, co umożliwia jej dokładne zapięcie. Umożliwia to również samodzielne dopasowanie aparatu do ciała pacjenta.
Posiada ona duże możliwości regulacji, jak chociażby różne kąty odchylenia ramienia. A to wszystko pacjent jest w stanie zrobić samodzielnie.

DOPASOWANIE PRODUKTU - INFORMACJE:

RozmiarWzrost pacjenta
S 1,50-1,65 m
M 1,65-1,75 m
L powyżej 1,75 m
  Wzrost pacjenta
  • PranieMożliwość prania ręcznego w temp. 30-40 stopni
  • Materiałprzewiewna dzianina
  • StronaUniwersalana
  • Możliwość wyboru rozmiaruTak
  • Zastosowanie względem czasu operacjiPo operacji
  • ZastosowanieOgraniczenie ruchomości
  • KolorCzarny
  • RozmiarS-L
  • Regulacja kąta zgięcia i wyprostuTak

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa