Informujemy, że od dnia 25.11.2020 r. nasza infolinia będzie czynna w godzinach 8-16.
Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Orteza na bark i ramię typu temblak Timago

Orteza na bark i ramię typu temblak Timago
cena:99,48 złKup online

Orteza na bark i ramię typu temblak Timago

Cena:
99,48
TIMAGO
10 opinie
Najczęstsze zastosowanie tej ortezy to urazy stawu ramiennego i łokciowego. Orteza odciąża wspomniane stawy i stabilizuje kończynę gorną do tułowia uniemożliwiając ruchy odwodzące w stawie ramiennym. Zapewnia doskonałe warunki do gojenia się więzadeł, ścięgień mięśni i innych struktur stawów. Produkt Refundowany »Dodaj do porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaUsuń ze schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produkt

ORTEZA NA BARK I RAMIĘ TYPU TEMBLAK TIMAGO - POWRÓT DO ZDROWIA PO OPERACJI

ORTEZA NA BARK I RAMIĘ TYPU TEMBLAK TIMAGO - POWRÓT DO ZDROWIA PO OPERACJI

Orteza ta przeznaczona jest przede wszystkich dla pacjentów, którzy przeszli zabiegi operacyjne związane ze stawem barkowym, ale także łokciowym. Jej podstawowym zadaniem jest stabilizacja operowanej części ciała i umożliwienia jak najszybszego pozbycia się opatrunku gipsowego. Precyzja wykonania produktu w połączeniu z doskonałej jakości materiałem sprawia, że komfort użytkowania przez pacjentów jest naprawdę duży.

DOKŁADNA REGULACJA: Temblak TIMAGO dokładnie dopasowuje się do ciała za sprawą regulowanej na rzep taśmie. Poprzeczny pas stabilizujący dodatkowo utrzymuje ramie w odpowiedniej, dociśniętej do ciała pozycji, co zapewnia odpowiednią stabilizację, umożliwiającą szybszy powrót do zdrowia.
WYBIERZ ROZMIAR: Orteza jest dostępna w kilku rozmiarach. Począwszy od S, gdzie obwód tułowia z ramieniem wynosi 100 cm a długość przedramienia to 33-38cm, skończywszy na XL, w którym obwód tułowia z ramieniem wynosi 145 cm, a długość przedramienia to 48-53 cm.
ZAPOBIEGA ODPARZENIOM: Temblak TIMAGO wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, które sprawiają, że na zewnątrz wydalana jest wilgoć i ciepło, co pozwala skórze pozostać suchą. Dodatkowo przewiewna tkanina pozwala skórze oddychać - to wszystko sprawia, że używając tego produktu nie trzeba obawiać się odparzeń.
OBUSTRONNA ORTEZA: Temblak posiada funkcję obustronnego noszenia. Oznacza to, że doskonale nadaje się zarówno na kontuzjowaną lewą część ciała, jak i prawą.

ORTEZA NA BARK I RAMIĘ TYPU TEMBLAK TIMAGO – POWRÓT DO ZDROWIA PO OPERACJI

OBSŁUGA ORTEZY NA BARK I RAMIĘ TYPU TEMBLAK TIMAGO

Regulowana na rzep taśma pozwala samodzielnie dopasować ortezę według potrzeb. Łatwo założyć ją na siebie, przez co nie jest potrzeba pomoc. To sprawia, że pacjent może delikatnie pozbyć się ortezy w celach higienicznych, a następnie bez problemu ponownie ją założyć.
Materiał powinien być prany ręcznie, w temperaturze nie przekraczającej 40 stopni Celsjusza. Orteza powinna być stosowana zgodnie z zaleceniami lekarza ortopedy.

DOPASOWANIE PRODUKTU - INFORMACJE:

RozmiarObwód tułowia z ramieniemDługość przedramienia
S 100 cm 33-38 cm
M 125 cm 38-43 cm
L 135 cm 43-48 cm
XL 145 cm 48-53 cm
  Obwód tułowia z ramieniem Długość przedramienia
  • PranieMożliwość prania ręcznego w temp. 30-40 stopni
  • Materiałprzewiewna dzianina
  • StronaUniwersalana
  • Możliwość wyboru rozmiaruTak
  • Zastosowanie względem czasu operacjiPo operacji
  • ZastosowanieSchorzenia, dysfunkcje i urazy wymagające podtrzymania
  • ZastosowanieStabilizacja
  • KolorCzarny
  • RozmiarS-XL
Aśka
5

Bardzo dobrze stabilizuje bark. Pomogła mi szybciej dojść do zdrowia po operacji barku. Łatwo ją założyć i dopasować. Jest miękka i wygodna, nie powoduje pocenia się skóry. Można ją wyprać i zdjąć do kąpieli. Polecam!

2018-05-24(0)(0)
Łukasz
5

Jestem po operacji stawu łokciowego. Do powrotu do zdrowia niezbędny był stabilizator. Zamówiłem ten model i jestem bardzo zadowolony. Orteza dobrze stabilizuje i przytrzymuje staw. Polecam serdecznie zakupy na Ortopedio.pl!

2018-05-11(0)(0)
Wojtek
5

Lekka, wygodna i wykonana z miękkiego materiału orteza. Przepuszcza powietrze i dobrze stabilizuje rękę. Polecam.

2018-04-19(0)(0)
12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa