Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Orteza na ramię i bark typu: DESSAULT AM-KOB

Orteza na ramię i bark typu: DESSAULT AM-KOB

Orteza na ramię i bark typu: DESSAULT AM-KOB

Cena:
170
od 20 zł

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


Reh4Mat
Ortopedyczna kamizelka obojczykowo-barkowa skonstruowana jest w taki sposób że idealnie dopasowuję się do ciała pacjenta. Posiada funkcję dwustronnego zakładania, co pozwala na stosowanie jej zarówno na prawe jak i lewe ramię. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ: L.052. »Usuń z porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaDodaj do schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZFaktura proforma

DESSAULT-AM-KOB - KAMIZELKA DLA TWOJEGO ZDROWIA

DESSAULT-AM-KOB - KAMIZELKA DLA TWOJEGO ZDROWIA

Orteza na ramię i jednocześnie na bark to doskonały produkt, który pozwala zarówno przygotować się do zabiegu, jak również przejść rehabilitacje chroniąc uszkodzony aparat ruchu. Do jego produkcji wykorzystano innowacyjny materiał Active Distance, który zwiększa komfort noszenia ortezy. Orteza DESSAULT-AM-KOB posiada również funkcję dwustronnego noszenia.

DUŻA SAMODZIELNOŚĆ: Kamizelka na ramię i bark jest bardzo prosta w obsłudze. Bez problemu można ją samodzielnie założyć i włożyć w odpowiednim momencie. Jest to duża wygoda dla osób ją użytkujących, ponieważ pozwala zachować samodzielność. Nie ma również problemów z utrzymaniem higieny - chcąc się umyć wystarczy ortezę DESSAULT AM-KOB ściągnąć.
NOWOCZESNY MATERIAŁ: Wielką zaletą ortezy na ramię i bark typu DESSAULT AM-KOB jest materiał Active Distance, z którego jest wykonana. To trójwarstwowy materiał, składający się z pianki i dwóch nierozciągliwych tworzyw poliamidowych. Odprowadza on wilgoć i ciepło pozostawiając skórę suchą. Z zewnątrz doprowadza powietrze, dotleniając skórę. Jego zaletą jest również obustronna funkcja samoszczepna.
UNIWERSALNY PRODUKT: Orteza na ramię i bark DESSAULT AM-KOB posiada funkcję obustronnego noszenia, co oznacza, że nadaje się na prawą jak i lewą część ciała. Jeśli chodzi o jej rozmiary, to również producent pozostawił duży wybór - można bowiem zakupić ją zarówno w rozmiarze S jak XXL.
DOPASUJE SIĘ DO KAŻDEGO: Materiał Active Distance dokładnie dopasuje się do ciała pacjenta, dzięki czemu ta swego rodzaju kamizelka stabilizująca i podtrzymująca idealnie układa się na ciele. Do tego dołączono do niej specjalny rzep, którego funkcją jest precyzyjne ustawienie pozycji kończyny.

DESSAULT-AM-KOB – KAMIZELKA DLA TWOJEGO ZDROWIA

OBSŁUGA ORTEZY NA BARK I RAMIĘ TYPU DESSAULT AM-KOB

Orteza zakłada się bardzo prosto. Może być zakładana samodzielnie przez pacjenta.
Dodatkowy rzep pozwala na dokładne ustabilizowanie kończyny, a materiał Active Distance dokładnie przylega do ciała, jednocześnie zapewniając skórze dopływ powietrza.

Co w zestawie?

  • Ortezę na bark i ramię typu DESSAULT AM-KOB
  • Dodatkowy rzep stabilizujący

DOPASOWANIE PRODUKTU - INFORMACJE:

RozmiarObwód klatki piersiowej
S do 75 cm
M do 85 cm
L do 95 cm
XL do 105 cm
XXL do 120 cm
XXXL do 135 cm
  Obwód klatki piersiowej
  • PranieMożliwość prania ręcznego w temp. 30-40 stopni
  • Materiałprzewiewna dzianina
  • StronaUniwersalana
  • Możliwość wyboru rozmiaruTak
  • Zastosowanie względem czasu operacjiPrzed i po zabiegach
  • ZastosowanieOgraniczenie ruchomości
  • KolorCzarny
  • RozmiarS-XXL

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa