Informujemy, że od dnia 25.11.2020 r. nasza infolinia będzie czynna w godzinach 8-16.
Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Orteza typu Dessaulta Immo Vest

Orteza typu Dessaulta Immo Vest

Orteza typu Dessaulta Immo Vest

Cena:
240
od 90 zł

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


Thuasne
Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Opisy i zdjęcia, dzięki uprzejmości Thuasne Polska Sp. z o.o. ,pochodzą ze strony thuasne.pl. »Usuń z porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaDodaj do schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZFaktura proforma

ORTEZA TYPU DESSAULTA IMMO VEST - CHRONI I STABILIZUJE

ORTEZA TYPU DESSAULTA IMMO VEST - CHRONI I STABILIZUJE

Orteza jest doskonałym prpduktem do przeciwbólowego unieruchamiania barku, jak również ramienia i stawu barkowego. Dzięki ochronnej piance, z której jest wykonana nie tylko doskonale stabilizuje kończynę, ale również sprawia, że jest zabezpieczona przed urazami zewnętrznymi. Materiał pozwala skórze oddychać, co jest szczególnie doceniane podczas letnich dni. Orteza typu DESSAULTA IMMO VEST, dzięki innowacyjnym materiałom, pozostawi skórę suchą, zapobiegając otarciom czy odparzeniom.

UNIWERSALNA POMOC: Orteza typu DESSAULTA IMMO VEST to produkt francuskiej firmy specjalizującej się w artykułach ortopedycznych. Jest ona uniwersalna pod kątem zakładania - idealnie pasuje zarówno na lewy jak i na prawy bark. Kształt doskonale dopasowuje się do ciała, odpowiednio stabilizując i podtrzymując kontuzjowaną kończynę.
WSZECHSTRONNE ZASTOSOWANIE: Stosowanie tej ortezy zalecane jest między innymi w takich sytuacjach jak zwichnięcia i skręcenia stawu barkowego, ale również złamanie górnej części kości ramiennej czy już podczas rehabilitacji stawu barkowego.
INTUICYJNA OBSŁUGA: Orteza typu DESSAULTA IMMO VEST jest bardzo prosta w użyciu. Pacjent może bez problemu samodzielnie ją założyć jak i ściągnąć. Pozwala to na utrzymanie odpowiedniej higieny ciała i pozostawia rekonwalescentowi dużą samodzielność.
PERFEKCYJNE DOPASOWANIE: Dzięki dużej gamie rozmiarów można ją dopasować zarówno do chorych o większych, jak i mniejszych gabarytach. Nosić ją mogą osoby mające zarówno poniżej 170 cm wzrostu jak również te, które mają ponad 180 cm wzrostu. Doskonale rozkłada ciężar za pomocą pasa przebiegającego przez plecy, dzięki czemu można chorą kończynę ustawić tak, jak zostało to zalecone przez lekarza.

ORTEZA TYPU DESSAULTA IMMO VEST – CHRONI I STABILIZUJE

OBSŁUGA ORTEZY TYPU DESSAULTA IMMO VEST

Model tej ortezy umożliwia samodzielne jej zakładanie i ściąganie. Materiał pozwala oddychać skórze, co zapobiega przykrym odczuciom podczas noszenia.
Aby móc ją stosować przez dłuższy czas, warto prać ją ręcznie w temperaturze 30-40 stopni Celsjusza.

DOPASOWANIE PRODUKTU - INFORMACJE:

  • PranieMożliwość prania ręcznego w temp. 30-40 stopni
  • Materiałprzewiewna dzianina
  • StronaUniwersalana
  • Możliwość wyboru rozmiaruTak
  • Zastosowanie względem czasu operacjiPrzed i po zabiegach
  • ZastosowanieOgraniczenie ruchomości
  • KolorCzarny

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa