Dopasuj temblak, ortezę ramienia i barku do swojej kontuzji

 • Dostępne od ręki!
  • Temblak orteza kończyny górnej 1637

   produkt na zamówienie

   Temblak orteza kończyny górnej 1637

   Orteza wykonana z innowacyjnego surowca ACTIV SPACE, zapewnia unieruchomienie oraz podtrzymanie kończyny górnej. Kształt wyrobu oraz podział rozmiarowy umożliwiają idealne dopasowanie do ciała pacjenta. 

   Kup teraz 44,90
  • Orteza na bark i ramię 2669

   dostępny

   Orteza na bark i ramię 2669

   Orteza stawu barkowego wykonana z lekkiej, przewiewnej tkaniny piankowej obszytej dodatkowym materiałem. Składa się z zawieszki zamocowanej na szelkach posiadających możliwość regulacji długości oraz poprzecznego pasa stabilizującego ramię przy tułowiu. Wykorzystanie zawieszki oraz skrzyżowanych szelek pozwala na bardzo dobrą stabilizację oraz indywidualne dostosowanie do pacjenta. Orteza została wykonana z wykorzystaniem materiałów zapewniających wysoki komfort użytkowania.

   Kod NFZ L.052.01, L.052.00

   Kup teraz 129,00

 • Gorący strzał Do końca promocji pozostało:
  dni
  godzin
  minut
  sekund
  • Orteza na bark i ramię typu temblak Timago

   dostępny

   Orteza na bark i ramię typu temblak Timago

   Najczęstsze zastosowanie tej ortezy to urazy stawu ramiennego i łokciowego. Orteza odciąża wspomniane stawy i stabilizuje kończynę gorną do tułowia uniemożliwiając ruchy odwodzące w stawie ramiennym. Zapewnia doskonałe warunki do gojenia się więzadeł, ścięgień mięśni i innych struktur stawów. Produkt Refundowany

   Kup teraz 99,00 139,00

 • Orteza typu Dessaulta Immo Vest

  dostępny

  Orteza typu Dessaulta Immo Vest

  Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Opisy i zdjęcia, dzięki uprzejmości Thuasne Polska Sp. z o.o. ,pochodzą ze strony thuasne.pl.

  Kod NFZ L.052.01, L.052.00

  Kup teraz 199,00
 • Orteza na ramię i bark typu: DESSAULT AM-KOB

  dostępny

  Orteza na ramię i bark typu: DESSAULT AM-KOB

  Ortopedyczna kamizelka obojczykowo-barkowa skonstruowana jest w taki sposób że idealnie dopasowuję się do ciała pacjenta. Posiada funkcję dwustronnego zakładania, co pozwala na stosowanie jej zarówno na prawe jak i lewe ramię. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ: L.052.

  Kod NFZ L.052.01, L.052.00

  Kup teraz 179,00
 • Temblak z pasem stabilizującym. Opatrunek Dessaulta.

  Dostępny (ok 7 dni roboczych)

  Temblak z pasem stabilizującym. Opatrunek Dessaulta.

  Zastosowanie: zespoły bólowe kończyny górnej i obręczy barkowej różnej etiologii, stany zapalne i urazy tkanek miękkich w/w okolicy wymagające odciążenia i ograniczenia ruchomości (zwłaszcza ruchu odwodzenia) kończyny górnej, podtrzymanie opatrunków gipsowych, profilaktyka podwichnięć stawu ramiennego w przypadku porażeń i niedowładów.

  Kup teraz 99,00
 • Temblak kończyny górnej

  dostępny

  Temblak kończyny górnej

  Produkty z polskich szwalni Pani Teresy to doskonałej jakości pasy, ortezy, opaski i inne zaopatrzenie wspomagające pacjenta w walce z dolegliwościami i pomagające w szybkim powrocie do zdrowia. Firma Pani Teresa powstała w 1990 roku i do dnia dzisiejszego stale się rozwija stawiając na wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę. Zastosowanie: podtrzymywanie opatrunku gipsowego, podtrzymywanie kończyny w pierwszych dniach po zdjęciu gipsu.

  Kup teraz 52,71
 • Orteza Immo Classic typu temblak

  dostępny

  Orteza Immo Classic typu temblak

  Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Opisy i zdjęcia, dzięki uprzejmości Thuasne Polska Sp. z o.o. ,pochodzą ze strony thuasne.pl. Cechy produktu: Pianka ochronna daje maksymalny komfort. Dokładna regulacja paskami samoprzyczepnymi. Ten sam model na lewą i prawą stronę.

  Kup teraz 109,00
 • Orteza na ramię i bark AM-SOB-02

  dostępny

  Orteza na ramię i bark AM-SOB-02

  Stabilizator barku, został wykonany z pianki poliuretanowej, ponad to kształt ortezy i podział rozmiarowy, umożliwiają idealne dopasowanie do ciała pacjenta. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ: L.051.

  Kod NFZ L.051.01, L.051.00

  Kup teraz 111,00
 • Neurotemblak

  dostępny

  Neurotemblak

  Produkty z polskich szwalni Pani Teresy to doskonałej jakości pasy, ortezy, opaski i inne zaopatrzenie wspomagające pacjenta w walce z dolegliwościami i pomagające w szybkim powrocie do zdrowia. Firma Pani Teresa powstała w 1990 roku i do dnia dzisiejszego stale się rozwija stawiając na wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę. Zastosowanie: uszkodzenia ścięgien i więzadeł stawu ramiennego, porażenia i niedowłady.

  Kup teraz 91,41
 • Temblak z taśmą stabilizującą wokół tułowia

  dostępny

  Temblak z taśmą stabilizującą wokół tułowia

  Kup teraz 57,72
 • Pooperacyjna orteza na ramię i bark AM-BX-01

  dostępny

  Pooperacyjna orteza na ramię i bark AM-BX-01

  Orteza stosowana w znacznej mierze po zabiegach operacyjnych w obrebie stawu barkowego, w stanach zwyrodnieniowych oraz przy wystapieniu urazów mechanicznych. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ: L.051.

  Kod NFZ L.051.01, L.051.00

  Kup teraz 181,00
 • Orteza na ramię i bark z podwieszką AM-SOB-04

  dostępny

  Orteza na ramię i bark z podwieszką AM-SOB-04

  Orteza na ramię i bark została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, by jej użytkowanie sprawiało jak najmniej problemów pacjentowi, by mógł on ją samodzielnie założyć, a lekka konstrukcja ułatwiała jej użytkowanie na codzień. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ L.051.

  Kod NFZ L.051.01, L.051.00

  Kup teraz 105,00


Rekomendowane dla Ciebie

Porady ekspertów

Więcej porad

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.