Dopasuj temblak, ortezę ramienia i barku do swojej kontuzji

 • Gorący strzał Do końca promocji pozostało:
  dni
  godzin
  minut
  sekund
  • Orteza na bark i ramię typu temblak Timago

   dostępny

   Orteza na bark i ramię typu temblak Timago

   Najczęstsze zastosowanie tej ortezy to urazy stawu ramiennego i łokciowego. Orteza odciąża wspomniane stawy i stabilizuje kończynę gorną do tułowia uniemożliwiając ruchy odwodzące w stawie ramiennym. Zapewnia doskonałe warunki do gojenia się więzadeł, ścięgień mięśni i innych struktur stawów. Produkt Refundowany

   Kup teraz 99,00 139,00

 • Orteza typu Dessaulta Immo Vest

  dostępny

  Orteza typu Dessaulta Immo Vest

  Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Opisy i zdjęcia, dzięki uprzejmości Thuasne Polska Sp. z o.o. ,pochodzą ze strony thuasne.pl.

  Kod NFZ L.052.01, L.052.00

  Kup teraz 199,00
 • Orteza na ramię i bark typu: DESSAULT AM-KOB

  dostępny

  Orteza na ramię i bark typu: DESSAULT AM-KOB

  Ortopedyczna kamizelka obojczykowo-barkowa skonstruowana jest w taki sposób że idealnie dopasowuję się do ciała pacjenta. Posiada funkcję dwustronnego zakładania, co pozwala na stosowanie jej zarówno na prawe jak i lewe ramię. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ: L.052.

  Kod NFZ L.052.01, L.052.00

  Kup teraz 189,00
 • Temblak z pasem stabilizującym. Opatrunek Dessaulta.

  Dostępny (ok 7 dni roboczych)

  Temblak z pasem stabilizującym. Opatrunek Dessaulta.

  Zastosowanie: zespoły bólowe kończyny górnej i obręczy barkowej różnej etiologii, stany zapalne i urazy tkanek miękkich w/w okolicy wymagające odciążenia i ograniczenia ruchomości (zwłaszcza ruchu odwodzenia) kończyny górnej, podtrzymanie opatrunków gipsowych, profilaktyka podwichnięć stawu ramiennego w przypadku porażeń i niedowładów.

  Kup teraz 99,00
 • Temblak kończyny górnej

  dostępny

  Temblak kończyny górnej

  Produkty z polskich szwalni Pani Teresy to doskonałej jakości pasy, ortezy, opaski i inne zaopatrzenie wspomagające pacjenta w walce z dolegliwościami i pomagające w szybkim powrocie do zdrowia. Firma Pani Teresa powstała w 1990 roku i do dnia dzisiejszego stale się rozwija stawiając na wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę. Zastosowanie: podtrzymywanie opatrunku gipsowego, podtrzymywanie kończyny w pierwszych dniach po zdjęciu gipsu.

  Kup teraz 52,71
 • Orteza Immo Classic typu temblak

  dostępny

  Orteza Immo Classic typu temblak

  Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Opisy i zdjęcia, dzięki uprzejmości Thuasne Polska Sp. z o.o. ,pochodzą ze strony thuasne.pl. Cechy produktu: Pianka ochronna daje maksymalny komfort. Dokładna regulacja paskami samoprzyczepnymi. Ten sam model na lewą i prawą stronę.

  Kup teraz 109,00
 • Orteza na ramię i bark AM-SOB-02

  dostępny

  Orteza na ramię i bark AM-SOB-02

  Stabilizator barku, został wykonany z pianki poliuretanowej, ponad to kształt ortezy i podział rozmiarowy, umożliwiają idealne dopasowanie do ciała pacjenta. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ: L.051.

  Kod NFZ L.051.01, L.051.00

  Kup teraz 111,00
 • Neurotemblak

  dostępny

  Neurotemblak

  Produkty z polskich szwalni Pani Teresy to doskonałej jakości pasy, ortezy, opaski i inne zaopatrzenie wspomagające pacjenta w walce z dolegliwościami i pomagające w szybkim powrocie do zdrowia. Firma Pani Teresa powstała w 1990 roku i do dnia dzisiejszego stale się rozwija stawiając na wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę. Zastosowanie: uszkodzenia ścięgien i więzadeł stawu ramiennego, porażenia i niedowłady.

  Kup teraz 91,41
 • Temblak z taśmą stabilizującą wokół tułowia

  dostępny

  Temblak z taśmą stabilizującą wokół tułowia

  Kup teraz 57,72
 • Pooperacyjna orteza na ramię i bark AM-BX-01

  dostępny

  Pooperacyjna orteza na ramię i bark AM-BX-01

  Orteza stosowana w znacznej mierze po zabiegach operacyjnych w obrebie stawu barkowego, w stanach zwyrodnieniowych oraz przy wystapieniu urazów mechanicznych. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ: L.051.

  Kod NFZ L.051.01, L.051.00

  Kup teraz 181,00
 • Orteza na ramię i bark z podwieszką AM-SOB-04

  dostępny

  Orteza na ramię i bark z podwieszką AM-SOB-04

  Orteza na ramię i bark została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, by jej użytkowanie sprawiało jak najmniej problemów pacjentowi, by mógł on ją samodzielnie założyć, a lekka konstrukcja ułatwiała jej użytkowanie na codzień. Produkt refundowany przez NFZ. Kod NFZ L.051.

  Kod NFZ L.051.01, L.051.00

  Kup teraz 105,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.