Darmowa wymiana na inny rozmiar

Drodzy Klienci!

Jeśli obawiacie się, że źle dobierzecie rozmiar poszukiwanego przez Was produktu to Ortopedio.pl rozwieje Wasze wątpliwości!

Sklep Ortopedio.pl gwarantuje DARMOWĄ wymianę zamówionego produktu jeżeli okaże się, że wybrany przez Państwa rozmiar jest nieodpowiedni.
Wymiana jest możliwa w ciągu 7 dni kalendarzowych od daty doręczenia przesyłki.


W tym czasie towar podlega wymianie pod warunkiem, że:

  • znajduje się w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu,
  • nie nosi śladów użytkowania,
  • posiada oryginalne metki i oznaczenia oraz dowód sprzedaży.

UWAGA Darmowa wymiana dotyczy tylko stabilizatorów i ortez i może być zastosowana tylko raz do danego zamówienia.

UWAGA Może zdarzyć się, że produkt nie będący stabilizatorem lub ortezą znajduje się w kategorii ortez, w takim wypadku darmowa wymiana na inny rozmiar nie znajduje zastosowania.


W przypadku chęci skorzystania z wyżej określonego prawa wymiany towaru należy skontaktować się z pracownikiem firmy Ortopedio.pl pod numerem tel. 56 470 14 03.

Zostanie wysłany do Państwa kurier, który odbierze produkt i jeżeli spełnia on ww. wymagania, sklep wysyła towar w nowym rozmiarze na własny koszt!

Darmowa wymiana obowiązuje na terenie Polski.

Państwa zadowolenie i zdrowie - to nasz priorytet!

Zespół

Ortopedio.pl

Podziel się

Czym jest refundacja?

Refundacja jest to zwrot części lub całości poniesionych kosztów.
Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS. Dopłatę można również uzyskać ze środków PFRON w Powiatowych Centrach Pomocy Rodzinie.

Zobacz poradnik refundacyjny

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

  • 96% klientów poleca nasz sklep4.7 / 5.0
  • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 2 025 opinii.

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.