W dniu dzisiejszym tj. 21.02 infolinia oraz sklep czynne w godzinach 9:00-15:45.

Taśmy i plastry do kinesiotapingu

 • Taśma do kinesiotapingu 3NS

  dostępny

  Taśma do kinesiotapingu 3NS

  Tasmy 3 NS składają się z tkaniny bawełnianej oraz warstwy akrylowej pokrytej mało drażniącym klejem. Jednocześnie zastosowano w nich wysoko gatunkową bawełnę oraz niezwykły wzór falisty, warstwy klejącej. Tym samym 3NS TAPE są zbliżone do elastyczność ludzkiej skóry. Dzięki takiej budowie oferują delikatne i efektywne leczenie w Reedukacji systemu nerwowo-mięśniowego, który pomaga ulepszyć przepływ krewi / limfy, oraz przynosi ulgę w bólach mięśniowych. Tyma samym dostarczających komfortu i stabilności do twojego ciało. 3NS TAPE mogą być używane przez fizjoterapeutów, lekarzy, trenerów, masażystów, pielęgniarki, oraz pacjentów z bólami mięśniowymi. Szczegóły o produkcie - Rozmiar : 5 cm x 5 m (2.5 inch x 16.4 ft) - Dostępne kolory: beżowy, czarny, niebieski, pomarańczowy, różowy, zielony

  Kup teraz 37,00
 • Plaster Kinesio Tex Gold 5 cm x 31,5 m (do wyboru kolor: niebieski, beżowy, różowy, czarny)

  dostępny

  Plaster Kinesio Tex Gold 5 cm x 31,5 m (do wyboru kolor: niebieski, beżowy, różowy, czarny)

  Potrzebujesz plastra do kinesiotapingu? Kup oryginalny plaster Kinesio Tex Gold i ciesz się efektami stosowanej terapii. Plastry Kinesio Tex Gold to oryginalne plastry stworzone przez dr Kenzo Kase, które zapewniają terapeutyczne działanie. Stosowałeś plastry firmy NittoDenko? Spróbój Kinesio Tex Gold - te plastry niczym się nie różnią!

  Kup teraz 220,00 240,00
 • Klej pod plastry kinesio tex Pre Tape 283 g

  Na zamówienie

  Klej pod plastry kinesio tex Pre Tape 283 g

  Mueller Sports Medicine to amerykańska firma specjalizująca się od 1961 roku w produkcji sprzętu medycznego używanego w sporcie. Produkty tej firmy cechują się zaawansowaną technologią, dbałością o szczegóły wykonania oraz funkcjonalnością. Wszystko to sprawia,że sprzęt Muellera znajduje uznanie na całym świecie, zarówno w sporcie amatorskim jak i wyczynowym. Klej w sprayu poprawiający przyczepność plastrów względem skóry. Znajduje szczególne zastosowanie w miejscach narażonych na dużą wilgotność jak dłonie czy podeszwy stóp.

  Kup teraz 79,32
 • Plaster Kinesio Tex Gold Finger Print 5 cm x 5 m (do wyboru kolor: niebieski, beżowy, różowy, czarny)

  dostępny

  Plaster Kinesio Tex Gold Finger Print 5 cm x 5 m (do wyboru kolor: niebieski, beżowy, różowy, czarny)

  Potrzebujesz plastra do kinesiotapingu? Kup oryginalny plaster Kinesio Tex Gold i ciesz się efektami stosowanej terapii. Plastry Kinesio Tex Gold to oryginalne plastry stworzone przez dr Kenzo Kase, które zapewniają terapeutyczne działanie. Stosowałeś plastry firmy NittoDenko? Spróbój Kinesio Tex Gold - te plastry niczym się nie różnią! Nie stosuj tanich podróbek mogących powodować alergie, podrażnienia i nie zapewniają terapeutycznych możliwości.

  Kup teraz 57,87
 • Taśma do Kinesio tapingu 5 cm x 5 m Thera Band różne kolory

  dostępny

  Taśma do Kinesio tapingu 5 cm x 5 m Thera Band różne kolory

  Działanie przeciwbólowe, odciążające, korygujące, przeciwobrzękowe i stabilizujące.  

  Kup teraz 74,00
 • Plaster Kinesio Tex Classic 5 cm x 4 m (do wyboru kolor: niebieski, beżowy, różowy, czarny)

  dostępny

  Plaster Kinesio Tex Classic 5 cm x 4 m (do wyboru kolor: niebieski, beżowy, różowy, czarny)

  Potrzebujesz plastra do kinesiotapingu? Kup oryginalny plaster Kinesio Tex Classic i ciesz się efektami stosowanej terapii. Plastry Kinesio Tex to oryginalne plastry stworzone przez dr Kenzo Kase, które zapewniają terapeutyczne działanie.

  Kup teraz 42,00


Rekomendowane dla Ciebie

Porady ekspertów

Więcej porad

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.