Taśmy i plastry do kinesiotapingu

 • Taśma do kinesiotapingu 3NS

  dostępny

  Taśma do kinesiotapingu 3NS

  Tasmy 3 NS składają się z tkaniny bawełnianej oraz warstwy akrylowej pokrytej mało drażniącym klejem. Jednocześnie zastosowano w nich wysoko gatunkową bawełnę oraz niezwykły wzór falisty, warstwy klejącej. Tym samym 3NS TAPE są zbliżone do elastyczność ludzkiej skóry. Dzięki takiej budowie oferują delikatne i efektywne leczenie w Reedukacji systemu nerwowo-mięśniowego, który pomaga ulepszyć przepływ krewi / limfy, oraz przynosi ulgę w bólach mięśniowych. Tyma samym dostarczających komfortu i stabilności do twojego ciało. 3NS TAPE mogą być używane przez fizjoterapeutów, lekarzy, trenerów, masażystów, pielęgniarki, oraz pacjentów z bólami mięśniowymi. Szczegóły o produkcie - Rozmiar : 5 cm x 5 m (2.5 inch x 16.4 ft) - Dostępne kolory: beżowy, czarny, niebieski, pomarańczowy, różowy, zielony

  Kup teraz 37,00
 • Plaster Kinesio Tex Gold 5 cm x 31,5 m (do wyboru kolor: niebieski, beżowy, różowy, czarny)

  dostępny

  Plaster Kinesio Tex Gold 5 cm x 31,5 m (do wyboru kolor: niebieski, beżowy, różowy, czarny)

  Potrzebujesz plastra do kinesiotapingu? Kup oryginalny plaster Kinesio Tex Gold i ciesz się efektami stosowanej terapii. Plastry Kinesio Tex Gold to oryginalne plastry stworzone przez dr Kenzo Kase, które zapewniają terapeutyczne działanie. Stosowałeś plastry firmy NittoDenko? Spróbój Kinesio Tex Gold - te plastry niczym się nie różnią!

  Kup teraz 220,00 240,00
 • Klej pod plastry kinesio tex Pre Tape 283 g

  dostępny

  Klej pod plastry kinesio tex Pre Tape 283 g

  Mueller Sports Medicine to amerykańska firma specjalizująca się od 1961 roku w produkcji sprzętu medycznego używanego w sporcie. Produkty tej firmy cechują się zaawansowaną technologią, dbałością o szczegóły wykonania oraz funkcjonalnością. Wszystko to sprawia,że sprzęt Muellera znajduje uznanie na całym świecie, zarówno w sporcie amatorskim jak i wyczynowym. Klej w sprayu poprawiający przyczepność plastrów względem skóry. Znajduje szczególne zastosowanie w miejscach narażonych na dużą wilgotność jak dłonie czy podeszwy stóp.

  Kup teraz 79,32
 • Plaster Kinesio Tex Gold Finger Print 5 cm x 5 m (do wyboru kolor: niebieski, beżowy, różowy, czarny)

  dostępny

  Plaster Kinesio Tex Gold Finger Print 5 cm x 5 m (do wyboru kolor: niebieski, beżowy, różowy, czarny)

  Potrzebujesz plastra do kinesiotapingu? Kup oryginalny plaster Kinesio Tex Gold i ciesz się efektami stosowanej terapii. Plastry Kinesio Tex Gold to oryginalne plastry stworzone przez dr Kenzo Kase, które zapewniają terapeutyczne działanie. Stosowałeś plastry firmy NittoDenko? Spróbój Kinesio Tex Gold - te plastry niczym się nie różnią! Nie stosuj tanich podróbek mogących powodować alergie, podrażnienia i nie zapewniają terapeutycznych możliwości.

  Kup teraz 57,87
 • Taśma do Kinesio tapingu 5 cm x 5 m Thera Band różne kolory

  dostępny

  Taśma do Kinesio tapingu 5 cm x 5 m Thera Band różne kolory

  Działanie przeciwbólowe, odciążające, korygujące, przeciwobrzękowe i stabilizujące.  

  Kup teraz 74,00
 • Plaster Kinesio Tex Classic 5 cm x 4 m (do wyboru kolor: niebieski, beżowy, różowy, czarny)

  dostępny

  Plaster Kinesio Tex Classic 5 cm x 4 m (do wyboru kolor: niebieski, beżowy, różowy, czarny)

  Potrzebujesz plastra do kinesiotapingu? Kup oryginalny plaster Kinesio Tex Classic i ciesz się efektami stosowanej terapii. Plastry Kinesio Tex to oryginalne plastry stworzone przez dr Kenzo Kase, które zapewniają terapeutyczne działanie.

  Kup teraz 42,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.