Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 56 665 28 820Koszyk

Klej pod plastry kinesio tex Pre Tape 283 g

Klej pod plastry kinesio tex Pre Tape 283 g
cena:79,32 złNastępny krok

Klej pod plastry kinesio tex Pre Tape 283 g

Cena:
79,32
Mueller
Mueller Sports Medicine to amerykańska firma specjalizująca się od 1961 roku w produkcji sprzętu medycznego używanego w sporcie. Produkty tej firmy cechują się zaawansowaną technologią, dbałością o szczegóły wykonania oraz funkcjonalnością. Wszystko to sprawia,że sprzęt Muellera znajduje uznanie na całym świecie, zarówno w sporcie amatorskim jak i wyczynowym. Klej w sprayu poprawiający przyczepność plastrów względem skóry. Znajduje szczególne zastosowanie w miejscach narażonych na dużą wilgotność jak dłonie czy podeszwy stóp. »Dodaj do porównaniaDodaj do schowkaZapytaj o produkt

Klej w sprayu poprawiający przyczepność plastrów względem skóry. Znajduje szczególne zastosowanie w miejscach narażonych na dużą wilgotność jak dłonie czy podeszwy stóp.

Mueller Sports Medicine to amerykańska firma specjalizująca się od 1961 roku w produkcji sprzętu medycznego używanego w sporcie. Produkty tej firmy cechują się zaawansowaną technologią, dbałością o szczegóły wykonania oraz funkcjonalnością. Wszystko to sprawia,że sprzęt Muellera znajduje uznanie na całym świecie, zarówno w sporcie amatorskim jak i wyczynowym.

Cechy produktu:

  • opakowanie zawierające 283 gramy kleju,
  • niezwykle wydajny-wystarczy lekko spryskać powierzchnię aby znacząco poprawić przyczepność.

Zastosowanie:

  • zwiększa przyczepność plastrów Kinesio Tex Gold w miejscach anrażonych na dużą wilgotność.

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

0  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu powyżej 350 zł

9,99  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu poniżej 350 zł

16  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa