Orteza i stabilizator kolana stosowany przy urazach i schorzeniach

Szukasz ortezy stawu kolanowego lub stabilizatora, który pozwoli Ci na uprawianie sportu? Jeżeli tak to trafiłeś do sklepu, który posiada stabilizatory dostosowane do każdego typu urazu. Posiadamy ortezy pooperacyjne, ortezy jednoszynowe, stabilizatory sportowe, ortezy z regulacją ruchomości, opaski elastyczne, jak również ortezy dziecięce. W kategorii sportowej znajdziesz również wszystkie niestandardowe stabilizatory wykonywane ze stopów aluminium, włókna węglowego, magnezu i kevlaru. Tego typu sztywne ortezy zapewnią maksymalną ochronę kolan dla urazów więzadeł ACL, PCL czy łąkotki.

 • Dostępne od ręki!

 • Gorący strzał Do końca promocji pozostało:
  dni
  godzin
  minut
  sekund

 • Orteza kolana ATOM 1R

  dostępny

  Orteza kolana ATOM 1R

  Orteza szkieletowa na goleń i udo z regulacją zakresu ruchomości i nowymi zegarami 1R które w łatwy i szybki sposób umożliwiają regulację kątów zgięcia oraz wyprostu. -ATOM jest to najlepsza orteza o sztywnej konstrukcji w tym przedziale cenowym. Produkt w 100% polski o doskonałej jakości! Idelana przy zerwaniach więzadłach, przed i po rekonstrukcji.

  Kod NFZ J.039.01, J.039.00

  Kup teraz 700,00

 • Stabilizator kolanowy Hg80 z Kevlarem i regulacją kąta zgięcia (pasy stabilizujące i zawias trójosiowy)

  dostępny

  Stabilizator kolanowy Hg80 z Kevlarem i regulacją kąta zgięcia (pasy stabilizujące i zawias trójosiowy)

  Stabilizator kolana Hg80 z zawiasami z regulacją kąta zgięcia oraz pasami to znakomity produkt dla osób powracających do uprawiania sportu po cięższych kontuzjach takich jak zerwanie ACL. Zapewnia znakomitą stabilizację oraz rewelacyjnie przylega do kolana, przez co znacznie podnosi komfort użytkowania. Zawiasy osłonięte są dodatkowym materiałem co ma stanowić zabezpieczenie przed spowodowaniem urazu np przeciwnika podczas gry w piłkę nożną.

  Kod NFZ J.038.01, J.038.00

  Kup teraz 399,00 444,00
 • Orteza stawu kolanowego z zawiasami 2RA AS-KX-06

  dostępny

  Orteza stawu kolanowego z zawiasami 2RA AS-KX-06

  Orteza AS-KX-06 została wykonana z innowacyjnego, mocno kompresyjnego i przyjaznego dla skóry surowca: CottonPren. Surowiec ten składa się z mięsistej, komfortowej pianki neoprenowej, zlaminowanej zewnętrznie z poliestrową dzianiną okładkową, wewnętrznie zaś z bawełnianą elastyczną dzianiną frotte. Dla poprawy komfortu użytkowania wyrobu i lepszego odprowadzania przez niego potu, frota została wykończona w specjalistyczny sposób, gwarantujący pełną realizaję tych funkcji.

  Kod NFZ J.038.01, J.038.00

  Kup teraz 250,00
 • Jednoszynowa orteza stawu kolanowego 2979

  dostępny

  Jednoszynowa orteza stawu kolanowego 2979

  Orteza kolanowa Timago wyposażona została w pojedynczą szynę oraz specjalistyczne kliny, zapewniające możliwość swobodnej regulacji kątowej w zakresie zgięcia i wyprostu stawu kolanowego w szerokim zakresie. Przeznaczona dla osób po kontuzjach stawów kolanowych wymagających stabilizacji w powrocie do zdrowia. Produkt w refundacji NFZ.

  Kod NFZ J.039.01, J.039.00

  Kup teraz 883,00
  Realizuj wniosek NFZ od 183,00
 • Orteza stawu kolanowego z szynami 2 osiowymi 1541

  dostępny

  Orteza stawu kolanowego z szynami 2 osiowymi 1541

  Jeśli potrzebujesz niewielkiej ortezy z bocznymi szynami i zawiasem to jest to propozycja dla Ciebie.Otwarta orteza stawu kolanowego z szynami 2 osiowymi AM-OSK-O/2 to mała orteza zakładana bezpośrednio na kolano.

  Kup teraz 149,00
 • Orteza stawu kolanowego Genu Direxa Stable- model zamknięty

  dostępny

  Orteza stawu kolanowego Genu Direxa Stable- model zamknięty

  Nadaje sie do uprawiania sportu Ortezy posiadają dwie kieszenie z aluminiowymi szynami z obu stron połączone ze sobą zawiasem, dzięki czemu nadają się do uprawiania sportów kontaktowych.

  Kod NFZ J.038.01, J.038.00

  Kup teraz 349,00 400,00
 • Owijany zawiasowy stabilizator kolana

  produkt na zamówienie

  Owijany zawiasowy stabilizator kolana

  Mueller Sports Medicine to amerykańska firma specjalizująca się od 1961 roku w produkcji sprzętu medycznego używanego w sporcie. Produkty tej firmy cechują się zaawansowaną technologią, dbałością o szczegóły wykonania oraz funkcjonalnością. Wszystko to sprawia,że sprzęt Muellera znajduje uznanie na całym świecie, zarówno w sporcie amatorskim jak i wyczynowym.

  Kup teraz 189,00
 • Otwarta orteza stawu kolanowego z szynami 1 osiowymi AM-OSK-O/1

  dostępny

  Otwarta orteza stawu kolanowego z szynami 1 osiowymi AM-OSK-O/1

  Jeśli potrzebujesz niewielkiej ortezy z bocznymi szynami i zawiasem to jest to propozycja dla Ciebie.Otwarta orteza stawu kolanowego z szynami 1 osiowymi AM-OSK-O/1 to mała orteza zakąłdana bezpośrednio na kolano.

  Kup teraz 120,00
 • Orteza stabilizująco-korygująca stawu kolanowego FIRST

  dostępny

  Orteza stabilizująco-korygująca stawu kolanowego FIRST

  Zastosowanie: stabilizacja po urazach ACL, PCL, MCL, LCL, ochrona stawu kolanowego podczas pourazowego powrotu do aktywności sportowej, doleczanie do zabiegach rekonstrukcji więzadeł stawu kolanowego. Refundacja! Kod NFZ J.038.00 oraz J.038.01.

  Kod NFZ J.038.01, J.038.00

  Kup teraz 649,00
  Realizuj wniosek NFZ od 299,00
 • Zawiasowy stabilizator kolana Green

  dostępny

  Zawiasowy stabilizator kolana Green

  Samo dopasowujący się stabilizator jest idealnym rozwiązaniem dla aktywnych osób podczas uprawiania sportu i innych fizycznych czynności.  Mueller Sports Medicine to amerykańska firma specjalizująca się od 1961 roku w produkcji sprzętu medycznego używanego w sporcie. Produkty tej firmy cechują się zaawansowaną technologią, dbałością o szczegóły wykonania oraz funkcjonalnością. Wszystko to sprawia, ze sprzęt Muellera znajduje uznanie na całym świecie, zarówno w sporcie amatorskim jak i wyczynowym.

  Kup teraz 199,00 238,00
 • Orteza stawu kolanowego stabilizująca GENU SENSA

  dostępny

  Orteza stawu kolanowego stabilizująca GENU SENSA

  Twój lekarz zalecił Ci stosowanie ortezy Genu Sensa jako środka rehabilitacyjnego przy urazie kolana? Nowa orteza firmy Otto Bock lekko stabilizuje staw kolanowy, poprawia jego funkcjonowanie i uśmierza ból. Wkładka w kształcie miękkiej obręczy w okolicach rzepki zapewni ulgę i skutecznie wzmocni staw. Co więcej, nacisk ortezy zmniejszy obrzęk i wysięki. Orteza Genu Sensa stabilizuje staw kolanowy i uwalnia od bólu wspomagając rehabilitację. Produkty niemieckiej firmy OttoBock cechują się zaawansowanymi technologiami (np. technologia SkinGuard), wykazują najwyższy stopień funkcjonalności poparty ponad 90 letnim doświadczeniem (od 1919 roku). Ponadto wykonanie produktów spełnia najwyższe wymagania pacjentów (ortezy OttoBock produkowane są w Niemczech). Z pełną odpowiedzialnością - polecamy!

  Kup teraz 129,00 145,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.