Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Orteza i stabilizator kolana stosowany przy urazach i schorzeniach

Aktywna orteza uda z pasami obwodowymi AS-U-01

Aktywna orteza uda z pasami obwodowymi AS-U-01

Stabilizacja uda naszą ortezą AS-U-01 dopełnia zabezpieczenie urazu, a jej aktywny system kompresyjny pozwala prawidłowo stopniować ucisk. Naciągnięcie mięśni jest dość bolesne, jednak zazwyczaj szybko się leczy. Orteza uda i pachwiny AS-U-01 pozwala również profilaktycznie zabezpieczyć kończynę przed urazem.

cena161,99 zł

Stabilizator stawu kolanowego OKD-15

Stabilizator stawu kolanowego OKD-15

Orteza OKD-15 ta to najskuteczniejsze narzędzie do walki z niestabilnością stawu kolanowego. Została wykonana z bardzo mocno kompresyjnego surowca o nazwie CottonPren, który dzięki zastosowaniu od strony skóry specjalistycznej bawełny z atestem OecoTex standard 100, jest obojętny dla skóry pacjenta.

cena217,99 zł

Stabilizator stawu kolanowego Donjoy SPORT HINGED Otwarta (zapinana na rzep)

Stabilizator stawu kolanowego Donjoy SPORT HINGED Otwarta (zapinana na rzep)

Sport Hinged – jeden z najpopularniejszych stabilizatorów na rynku zaprojektowany przez firmę DonJoy. Idealne rozwiązanie dla osób szukających lekkiej i wytrzymałej ortezy stabilizującej kolano. Komfort użytkowania zapewnia oddychający materiał Drytex. Orteza posiada dwa aluminiowe zawiasy po obu stronach kończyny oraz wzmocnienie poprawiające stabilizację rzepki. Wskazany dla średniej i umiarkowanej niestabilności o charakterze przyśrodkowym i bocznym, artroza o niskim nasileniu, po zabiegi artroskopii usunięcia łękotki, lekka niestabilność stawu kolanowego. Dostępna na lewą lub prawą nogę, w siedmiu rozmiarach.

cena364,64 zł

Opaska elastyczna stawu kolanowego

Opaska elastyczna stawu kolanowego

Produkty z polskich szwalni Pani Teresy to doskonałej jakości pasy, ortezy, opaski i inne zaopatrzenie wspomagające pacjenta w walce z dolegliwościami i pomagające w szybkim powrocie do zdrowia. Firma Pani Teresa powstała w 1990 roku i do dnia dzisiejszego stale się rozwija stawiając na wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę. Zastosowanie: zmiany zwyrodnieniowe, stany reumatyczne, zapobiega obrzękom.

cena21,90 zł

Opaska elastyczna stawu kolanowego bezszwowa

Opaska elastyczna stawu kolanowego bezszwowa

Produkty z polskich szwalni Pani Teresy to doskonałej jakości pasy, ortezy, opaski i inne zaopatrzenie wspomagające pacjenta w walce z dolegliwościami i pomagające w szybkim powrocie do zdrowia. Firma Pani Teresa powstała w 1990 roku i do dnia dzisiejszego stale się rozwija stawiając na wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę. Zastosowanie: opatrunek we wczesnej rehabilitacji po złamaniach, operacjach i urazach, działa przeciwobrzękowo, działa rozgrzewająco-przeciwbólowo, do sotsowania rownież w RZS i zmianach zwyrodnieniowych.

cena19,90 zł

Orteza opaskowa kończyny dolnej - tutor AM-TUD-KD

Orteza opaskowa kończyny dolnej - tutor AM-TUD-KD

Orteza opaskowa kończyny dolnej - tutor AM-TUD-KD stosowana jest w przypadku zabiegów operacyjnych stawu kolanowego, gdy niezbędne jest unieruchomienie stawu kolanowego w wyproście. Na Państwa życzenie w ciągu 7 dni możemy wykonać ortezę AM-TUD-KD o dowolnym kacie zgięcia w stawie kolanowym.

cena230,99 zł
Powrót na górę