Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 17:0056 665 28 82

Orteza DonJoy TROM Advance

Orteza DonJoy TROM Advance

Orteza DonJoy TROM Advance

Wysyłka jeszcze dziś!
Kupując online
Wysyłka jeszcze dziś
Jeżeli zamówisz przed 17:00
Zamów w ciągu: h m s
Cena:
700
Raty PAYU:
od: 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


DonJoy
4 opinie
Trom Advance to doskonałej jakości orteza pooperacyjna, szynowo-opaskowa dwuszynowa. Regulowana zarówno w obwodzie jak i dlugości. doskonale stabilizuje staw kolanowy i zapewnia warunki to szybkiego gojenia się tkanek po zabiegu chirurgicznym. Refundacja!  »Usuń z porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaUsuń ze schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZFaktura proforma

Orteza DonJoy TROM Advance

Orteza DonJoy TROM Advance

Nowoczesna orteza znanego amerykańskiego producenta specjalizującego się w produkcji produktów ortopedycznych. Wykorzystywana jest w czasie leczenia zachowawczego i pooperacyjnego złamania rzepki. Sprawdza się również podczas korekcji skurczu zgięciowego. Idealnie nadaje się do codziennego użytkowania.

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANA Orteza DonJoy TROM Advance to produkt uznanego na całym świecie amerykańskiego producenta sprzętu ortopedycznego. Jest jednocześnie trwała i lekka.
UNIWERSALNOŚĆ Ortezę można zakładać zarówno na prawą, jak i na lewą nogę. Sprawdza się równie dobrze w leczeniu zachowawczy i pooperacyjnym wszelkiego rodzaju urazów rzepki.
MOŻLIWOŚĆ REGULACJI Dzięki mechanizmowi tele-fit ortezę można szybko dopasować za pomocą dopasowanych taśm i pasków. Wyposażona jest ona również w regulację teleskopową długości i regulację kąta ruchu.
KOMFORT UŻYTKOWANIA Orteza DonJoy TROM Advance jest lekka i niekłopotliwa podczas codziennego, nawet wielogodzinnego użytkowania. Nie ociera skóry i nie powoduje odparzeń.

Orteza DonJoy TROM Advance

Obsługa ortezy DonJoy TROM Advance

Nowoczesna orteza DonJoy TROM Advance to produkt uniwersalny. Ortezę można stosować zarówno na prawej, jak i na lewej nodze podczas leczenia zachowawczego i pooperacyjnego urazów rzepki. Występuje w zależności od potrzeb w dwóch wariantach do wyboru - krótka i długa.
Orteza nie sprawia większych problemów podczas zakładania, nie wymaga więc pomocy ze strony osób trzecich. Do tego celu służą pasy stabilizujące z szybkozłączkami. Jest wygodna i komfortowa podczas wielu godzin użytkowania.
Mechanizm tele-fit pozwala na szybkie dopasowanie taśm i pasków. Poza tym orteza posiada teleskopową regulację długości i regulację kąta ruchu. Dzięki temu można szybko dopasować jej parametry do aktualnych potrzeba pacjenta.

Co w zestawie?

 • Orteza DonJoy TROM Advance

DOPASOWANIE PRODUKTU - SPOSOBY POMIARÓW

RozmiarWymiar uniwersalny
Informacja krótka do 66 cm; długa 66-81 cm
  wymiar uniwersalny
 • Zastosowanie względem czasu operacjiPo operacji
 • ZastosowanieDoleczanie pooperacyjne
 • ZastosowanieBezpośrednio po wystąpieniu urazu
 • Sposób zakładania ortezy/ stabilizatora kolanaPasy mocujące z szybkozłączkami
 • KolorCzarny
 • Rodzaj ortezy względem ilości szynDwuszynowa
 • Produkt najczęściej stosowany w przypadkuDoleczanie pooperacyjne uszkodzeń w obrębie kości i chrząstek
 • Produkt najczęściej stosowany w przypadkuLeczenia zachowawczego i pooperacyjnego złamania rzepki
 • Regulacja kąta zgięcia i wyprostuTak
 • Rodzaj systemu kontrolującego zakresy ruchomościSystem Quick Lock
 • StronaUniwersalana
Giętki Jack
3

Spory zakres regulacji, jednak przy zaniku mięśni wewnętrzny zegar wpija się w kolano powodując ból, co przy długotrwałym noszeniu może prowadzić do ataków szału. Nie rozumiem jak projektując urządzenie rehabilitacyjne można było nie wziąć pod uwagę bocznej krzywizny kończyny. To trochę tak, jakby zrobiono but mający pasować zamiennie na obie stopy... Elementy zegarów latają luźno i nie wzbudzają zaufania. Z drugiej strony tworzywo sprawia wrażenie solidnego a regulacja wzdłużna pozytywnie zaskakuje. Cena niestety też zaskakuje..

2019-09-23(2)(0)
Michał
5

Kupiłem ją po operacji rekonstrukcji więzadła ACL. Moim pierwszym wrażeniem było to, że jest to solidnie skonstruowana orteza z wieloma możliwościami regulacji dla zakresu ruchu, zatrzymań, wielkości itp. Bardzo dobrze się ją nosiło, dziękuję za polecenie mi jej konsultantce z Ortopedio!

2018-03-07(5)(2)
Bartek
5

Cena w porównaniu z innymi ortezami jest stosunkowo wysoka ale uważam, że jest to stabilizator z górnej półki. Lekki, wygodny, świetnie się sprawdza. Polecam zakupy na stronie Ortopedio.pl.

2017-07-24(2)(1)
12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa