Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Orteza stawu kolanowego medi Stabimed

Orteza stawu kolanowego medi Stabimed

Cena standardowa589,00 zł

Cena z refundacjąZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.od: 239,00

Kup na raty PayUod:  Następny krok
Medi
Orteza refundowana przez NFZ. Kod refundacji J.038.00 lub J.038.01. Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej. »Dodaj do porównaniaDodaj do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZWydrukuj wniosekFaktura proformaGenerator wniosków

Orteza stawu kolanowego medi Stabimed

Orteza stawu kolanowego medi Stabimed

Nowoczesna, krótka orteza medi Stabimed z wysokiej jakości materiału medi airtex dostępna w wersji otwartej i zamkniętej. Stosowana jest przede wszystkim przy lekkiej i średniej niestabilności stawu kolanowego np. niestabilności bocznej. Dobrze sprawdza się także u osób z uszkodzoną łękotką czy zmianami o charterze zwyrodnieniowym.

WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA Produkt medi Stabimed wykonany jest z nowoczesnego, elastycznego i w pełni oddychającego materiału medi airtex oraz wyposażony w policentryczny zawias physioglide.
FUNKCJONALNOŚĆ Orteza stawu kolanowego doskonale sprawdza się w przypadku osób po urazach łękotki i tych z niestabilnością boczną stawu. Jest odpowiednia również dla sportowców uprawiających sporty kontaktowe.
ŁATWOŚĆ OBSŁUGI ŁATWOŚĆ OBSŁUGI
MOŻLIWOŚĆ REGULACJI Orteza pozwala na ograniczenie prostowania i zginania stawu kolanowego. W razie potrzeby można go także całkowicie unieruchomić.

Orteza stawu kolanowego medi Stabimed

Obsługa ortezy stawu kolanowego medi Stabimed

Krótka orteza medi Stabimed doskonale sprawdza się w przypadku wszelkiego rodzaju niestabilności stawu skokowego. Dzięki możliwości ograniczenia jego prostowania i zginania pozwala na znaczne przyspieszenie powrotu do sprawności fizycznej.
Produkt doskonale sprawdza się podczas codziennego, wielogodzinnego stosowania. Zapinany jest na wygodny, znajdujący się z przodu ortezy narzep wykończony siatką. Dzięki wykonaniu z oddychającego i elastycznego materiału mexi airtex skóra nie poci się i nie obciera.
Orteza w razie potrzeby dostępna jest w sprzedaży także w wersji zamkniętej. Ta wersja nie posiada już jednak możliwości regulowania ruchomości stawu skokowego.

Co w zestawie?

  • Orteza stawu kolanowego medi Stabimed

DOPASOWANIE PRODUKTU - SPOSOBY POMIARÓW

Rozmiar15 cm powyżej środka rzepki5 cm poniżej środka rzepki
XS 31 - 37 [cm] 28 - 32 [cm]
S 37 - 45 [cm] 32 - 38 [cm]
M 45 - 51 [cm] 38 - 46 [cm]
L 51 - 57 [cm] 46 - 50 [cm]
XL 57 - 65 [cm] 50 - 56 [cm]
XXL 65 - 74 [cm] 56 - 62 [cm]
  15 cm powyżej środka rzepki 5 cm poniżej środka rzepki

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

0  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu powyżej 350 zł

9,99  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu poniżej 350 zł

16  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa