Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 17:0056 665 28 82

Orteza pooperacyjna stawu kolanowego Donjoy X-Act ROM KNEE

Orteza pooperacyjna stawu kolanowego Donjoy X-Act ROM KNEE

Orteza pooperacyjna stawu kolanowego Donjoy X-Act ROM KNEE

Wysyłka jeszcze dziś!
Kupując online
Wysyłka jeszcze dziś
Jeżeli zamówisz przed 17:00
Zamów w ciągu: h m s
Cena:
699
Raty PAYU:
od: 

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


DonJoy
10 opinie
Orteza pooperacyjna X ACT ROM KNEE - orteza stawu kolanowego obejmująca goleń i udo z regulacją kąta zgięcia i wyprostu. To najnowszy produkt firmy DonJoy. Wskazany dla pacjentów po operacji więzadeł i łękotek. Dzięki unikalnej konstrukcji orteza idealnie dopasowuje się do nogi, dając jej maksymalną ochronę. Innowacyjny system Quick-Lock zapewnia regulację kąta ruchu. Ortezę łatwo się zakłada a dzięki lekkiej konstrukcji nie obciąża kontuzjowanej nogi. Produkt uniwersalny na lewą i prawą nogę. »Dodaj do porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaDodaj do schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZFaktura proforma

Orteza pooperacyjna X ACT ROM KNEE - orteza stawu kolanowego obejmująca goleń i udo z regulacją kąta zgięcia i wyprostu. To najnowszy produkt firmy DonJoy. Wskazany dla pacjentów po operacji więzadeł i łękotek. Dzięki unikalnej konstrukcji orteza idealnie dopasowuje się do nogi, dając jej maksymalną ochronę. Innowacyjny system Quick-Lock zapewnia regulację kąta ruchu. Ortezę łatwo się zakłada a dzięki lekkiej konstrukcji nie obciąża kontuzjowanej nogi. Produkt uniwersalny na lewą i prawą nogę.

 

ROZMIAR UNIWERSALNY

Anka
5

Pierwszy raz zdecydowałam się na zakup stabilizatora przez internet. Miałam obawy co do jakości i dopasowania sprzętu. Doradca pomógł mi dobrać orteza o najlepszych dla mnie parametrach. Jestem bardzo mile zaskoczona. Orteza jest naprawdę super jakości. Polecam!

2018-04-02(3)(0)
Bartas85
5

W zeszłym roku podczas jazdy na nartach zerwałem więzadło ACL. Lekarz polecił mi zakup stabilizatora z regulacją kata zgięcia i wyprostu. Postanowiłem wybrać model DonJoy X Act. Przydał się zarówno przed jak i po operacji. Jestem bardzo zadowolony z wyboru. Polecam.

2018-03-22(14)(0)
Alexx
5

Polecam kontakt z fizjoterapeutą Ortopedio.pl. Odpowiedział na wszystkie moje pytania i rozwiał wątpliwości. Pomógł mi dobrać odpowiedni sprzęt. Bardzo dziękuję za pomoc, stabilizator jest rewelacyjny. Polecam.

2018-03-16(5)(0)
12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa