Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Orteza szynowo-opaskowa kończyny dolnej z szynami 2 RA i wzmocnieniem ACL ProFit EB-SKL/2RA

Orteza szynowo-opaskowa kończyny dolnej z szynami 2 RA i wzmocnieniem ACL ProFit EB-SKL/2RA

Cena standardowa333,00 zł

Cena z refundacjąZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.od: 0,00

Kup na raty PayUod:  Następny krok
Reh4Mat
2 opinie
Już od 0 zł z refundacją NFZ! Kod NFZ J.039 oraz J.039.01 . Super szybka dostawa oraz darmowa porada fizjoterapeuty! Realizatorem wniosków NFZ jest nasz stacjonarny sklep medyczny. »Dodaj do porównaniaDodaj do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZWydrukuj wniosekFaktura proformaGenerator wniosków
Orteza szynowo-opaskowa kończyny dolnej z szynami 2 RA i wzmocnieniem ACL ProFit EB-SKL/2RA

Orteza szynowo-opaskowa kończyny dolnej z szynami 2 RA i wzmocnieniem ACL ProFit EB-SKL/2RA

Orteza szynowo-opaskowa zaprojektowana została z myślą o pacjentach, cierpiących na niestabilność kolana o różnorodnym spektrum etiologicznym. Osoby, uskarżające się na dolegliwości, będące wynikiem urazów, wad fizjologicznych oraz chorób neurologicznych z pewnością docenią funkcjonalność prezentowanej ortezy.

ORTEZA IDEALNIE WSPÓŁPRACUJĄCA Z KOLANEM Unikalny projekt ortezy umożliwia jej idealne dopasowanie do ciała oraz współgranie z naturalną specyfiką ruchomości stawu kolanowego - odzwierciedlenie fizjologicznych ruchów kolana stało się możliwe, dzięki wdrożeniu do ortezy specjalnych zawiasów.
WIELOSTOPNIOWA REGULACJA ZAWIASÓW Szeroka rozpiętość regulacji umożliwia dostosowanie ortezy do indywidualnych potrzeb konkretnego pacjenta oraz specyfiki jego schorzenia - spektrum regulacji zawiasów obejmuje kąty zgięcia oraz wyprostu.
WYGODNA I LEKKA Orteza zaprojektowana jest w sposób, generujący najwyższy stopień wygody - jest ona lekka i nie powoduje dyskomfortu, a przy regularnym użytkowaniu staje się niemal niewyczuwalna, nie utrudniając w najmniejszym stopniu codziennego funkcjonowania.
NOWOCZESNY MATERIAŁ PRO-FIT, GWARANTUJĄCY KOMFORT SKÓRY W projekcie ortezy wykorzystano materiał, który skutecznie odprowadza pot oraz umożliwia skórze oddychanie - temperatura przy skórze jest więc optymalna, co zapobiega podrażnieniom i ewentualnemu dyskomfortowi.
Orteza szynowo-opaskowa kończyny dolnej z szynami 2 RA i wzmocnieniem ACL ProFit EB-SKL/2RA

Istota funkcjonalności ortezy szynowo - opaskowej dla kończyny dolnej

Orteza dostępna jest na prawą oraz lewą kończynę dolną w wielu rozmiarach - warto podkreślić, że wspomniany zakres regulacji umożliwia optymalne dopasowanie jej do indywidualnych gabarytów użytkownika.
Doskonale stabilizuje staw kolanowy, zapobiegając dolegliwościom, wynikającym z jego niestabilności. Orteza zapewnia ochronę przedniego więzadła krzyżowego, gdyż zastosowano w niej dodatkowe paski skrzyżne.

DOPASOWANIE PRODUKTU - SPOSOBY POMIARÓW

Rozmiar15 cm powyżej środka rzepki15 cm poniżej środka rzepki
S40 - 44 [cm]30 - 34 [cm]
M44 - 48 [cm]34 - 38 [cm]
L48 - 52 [cm]38 - 42 [cm]
XL52 - 56 [cm]42 - 46 [cm]
XXL56 - 60 [cm]46 - 50 [cm]
15 cm powyżej środka rzepki15 cm ponizej środka rzepki
Opinie o produkcie
5
Dodaj własną opinię
Sowa
5

Miałem małą kontuzję kolana polegającą na naderwaniu ścięgna (plus małe komplikacje) i chirurg zalecił mi noszenie ortezy. Po długich poszukiwaniach wybrałem tę i nie żałuję. Mimo tego, że mam dość dobrze zbudowane nogi, przez co musiałem zamówić ortezę w największym dostępnym rozmiarze, orteza nie krępuje zbytnio ruchów, jest na tyle wygodna, że po krótkim czasie przestaje się ją czuć. Zawiasy także świetnie spełniają swoje zadanie, usztywniają dobrze staw. Możliwość blokady zgięcia i wyprostu jest naprawdę przydatna. Ortezę nosi się dobrze, spełnia ona także swoje podstawowe zadanie stabilizując staw.

2014-07-24(8)(0)
Wock
4

mam uszkodzone więzadło ACL, lekarz zalecił mi ortezę która zabezpieczy moje więzadło przednie. Szukałem w internecie i dość szybko trafiłem na ten sklep. Będę tutaj wracać w razie potrzeby mimo tego że asortyment jest dość specyficzny :) sama orteza wykonana z lekkiego materiału, dobrze przylega do skóry. Polecam

2014-03-31(11)(9)
0  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu powyżej 350 zł

9,99  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu poniżej 350 zł

16  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa