Stabilizator na kolano dla dziecka

 • Dziecięca orteza stawu kolanowego am-dosk-o/1r

  dostępny

  Dziecięca orteza stawu kolanowego am-dosk-o/1r

  Otwarta dziecięca orteza stawu kolanowego została wyposażona w regulację kąta zgięcia i wyprostu co 15 stopni. Jej otwarta budowa pozwoli na zaopatrzenie kończyny w stanie ostrym z bardzo widocznym obrzękiem. Wyprodukowana z lekkich materiałów jest doskonałym rozwiązaniem dla najmłodszych.

  Kup teraz 268,00
 • Dziecięca orteza stawu kolanowego am-dosk-z/1r

  dostępny

  Dziecięca orteza stawu kolanowego am-dosk-z/1r

  Zamknięta dziecięca orteza stawu kolanowego, wyposażona w regulację kąta zgięcia i wyprostu co 15 stopni, co pozwala na stabilizację i unieruchomienie nogi Twojego dziecka w pożądanej pozycji. Wyprodukowana z lekkich materiałów jest doskonałym rozwiązaniem dla najmłodszych.

  Kod NFZ J.038.01

  Kup teraz 268,00
 • Dziecięca orteza na goleń i udo am-kd-dam/1r

  dostępny

  Dziecięca orteza na goleń i udo am-kd-dam/1r

  Dziecięcy szynowo-opaskowy aparat modułowy na goleń i udo, wyposażony w regulację kąta zgięcia i wyprostu co 15 stopni. Materiał ortezy nie obejmuje stawu kolanowego, dzięki czemu istnieje możliwość zmiany opatrunków w obrębie kolana (np. po rekonstrukcji ACL) bez konieczności zdejmowania aparatu.

  Kup teraz 284,00
 • Dziecięcy stabilizator kolana am-osk-z/s-a

  dostępny

  Dziecięcy stabilizator kolana am-osk-z/s-a

  Młodzi sportowcy doznają wiele kontuzji, które spotyka się również u dorosłych trenujących sport. Niestety, często taki sam uraz jest o wiele bardziej groźny w skutkach u dzieci aniżeli u dorosłych.

  Kup teraz 284,00
 • Dziecięca orteza na kolano tutor am-tud-kd

  dostępny

  Dziecięca orteza na kolano tutor am-tud-kd

  Dziecięca orteza unieruchamiająca kończynę dolną to doskonała alternatywa dla tradycyjnego ciężkiego opatrunku gipsowego. Stworzona z lekkich materiałów nie obciąża kończyny, a jej boczne stalki doskonale ją unieruchamiają.

  Kup teraz 158,00
 • Dziecięca orteza unieruchamiająca staw kolanowy Liaflex Immo 0

  dostępny

  Dziecięca orteza unieruchamiająca staw kolanowy Liaflex Immo 0

  Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Opisy i zdjęcia, dzięki uprzejmości Thuasne Polska Sp. z o.o. ,pochodzą ze strony thuasne.pl. Cechy produktu: Cztery fiszbiny unieruchamiają staw kolanowy. Paski samoprzyczepne umożliwiają dokładne zapięcie. Wysokość: 30 cm.

  Kup teraz 159,00
 • Elastyczna orteza propriocepcyjna stawu kolanowego GenuAction Junior

  dostępny

  Elastyczna orteza propriocepcyjna stawu kolanowego GenuAction Junior

  Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Opisy i zdjęcia, dzięki uprzejmości Thuasne Polska Sp. z o.o. ,pochodzą ze strony thuasne.pl. Cechy produktu: Elastyczna dzianina (kompresja : 20-36 mm Hg / 27,1-48 hPa) zapewniająca dobrą stabilizację i propriocepcję. Komfortowa strefa po stronie rzepki. Specjalna dzianina w dole podkolanowym minimalizująca dyskomfort.

  Kup teraz 99,00
 • Dziecięcy tutor kolanowy z kapą am-tud-kd-02

  dostępny

  Dziecięcy tutor kolanowy z kapą am-tud-kd-02

  Dziecięca orteza unieruchamiająca kończynę dolną z kapą kolanową to doskonała alternatywa dla tradycyjnego ciężkiego opatrunku gipsowego. Została wykonana z lekkich nieelastycznych materiałów i bocznych stalek unieruchamiających. Dodatkowe zastosowanie kapy kolanowej zapewnia jeszcze lepszą stabilizację.

  Kup teraz 199,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.