Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Dopasuj elastyczny stabilizator kolana

Opaski elastyczne na kolano mają dwojakie zastosowanie: 1) Codzienna stabilizacja stawu kolanowego po:uszkodzeniu częściowym więzadeł krzyżowych (ACL, PCL), uszkodzeniu częściowym więzadeł pobocznych stawu kolanowego (LCL, MCL), skręceniu stawu kolanowego, podwichnięciu stawu kolanowego, zespoły bólowe 2) Stabilizacja stawu kolanowego podczas uprawiania sportu. Pamiętaj, że w Ortopedio.pl masz możliwość skonsultowania się z fizjoterapeutą, który doradzi Ci idealne rozwiązanie dopasowane do twojej kontuzji.

Stabilizator stawu kolanowego Donjoy SPORT HINGED Otwarta (zapiana na rzep)

Stabilizator stawu kolanowego Donjoy SPORT HINGED Otwarta (zapiana na rzep)

Sport Hinged – jeden z najpopularniejszych stabilizatorów na rynku zaprojektowany przez firmę DonJoy. Idealne rozwiązanie dla osób szukających lekkiej i wytrzymałej ortezy stabilizującej kolano. Komfort użytkowania zapewnia oddychający materiał Drytex. Orteza posiada dwa aluminiowe zawiasy po obu stronach kończyny oraz wzmocnienie poprawiające stabilizację rzepki. Wskazany dla średniej i umiarkowanej niestabilności o charakterze przyśrodkowym i bocznym, artroza o niskim nasileniu, po zabiegi artroskopii usunięcia łękotki, lekka niestabilność stawu kolanowego. Dostępna na lewą lub prawą nogę, w siedmiu rozmiarach.

cena258,99 zł
Stabilizator stawu kolanowego Donjoy SPORT HINGED Otwarta (zapiana na rzep)Następny krok

Orteza stabilizująca rzepkę GENU CAREZZA

Orteza stabilizująca rzepkę  GENU CAREZZA

Produkty niemieckiej firmy OttoBock cechują się zaawansowanymi technologiami (np. technologia SkinGuard), wykazują najwyższy stopień funkcjonalności poparty ponad 90 letnim doświadczeniem (od 1919 roku). Ponadto wykonanie produktów spełnia najwyższe wymagania pacjentów (ortezy OttoBock produkowane są w Niemczech). Z pełną odpowiedzialnością - polecamy!

cena260,00 zł

Anatomiczna orteza stawu kolanowego AS-SK

Anatomiczna orteza stawu kolanowego AS-SK

Jeśli szukasz opaski, która zapewni cieplo twoim stawom to dobrze wybrałeś. Orteza ta idealnie andaje sie na zmiany zwyrodnieniowe, RZS lub inne przewlekłe problemy ze stawem kolanowym. Jesli nie wiesz co wybrać skontaktuj się z nami!

cena128,00 zł

Ściągacz na udo Basic Line

Ściągacz na udo Basic Line

Początki firmy Rehband sięgają roku 1955 kiedy to firma zajmowała się produkcją m. in. bandaży używanych w rehabilitacji. W ciągu lat siedemdziesiątych XX wieku firma obrała nowy kierunek produkcji i skupiła się na tworzeniu produktów dla osób aktywnych walczących z kontuzjami. Dzisiaj Rehband jest częścią jednej z najbardziej uznanych firm na świecie produkujących zaopatrzenie ortopedyczne - niemieckiej firmy OttoBock. Produkty Rehband cechują się znakomitym wykonaniem, ciekawym i atrakcyjnym designem oraz wysoką funkcjonalnością. Tworzone są w oparciu o wiedzę lekarzy i fizjoterapeutów co zapewnia doskonałe efekty w ich stosowaniu.

cena92,72 zł
Ściągacz na udo Basic LineNastępny krok

Elastyczna orteza propriocepcyjna stawu kolanowego Ligastrap

Elastyczna orteza propriocepcyjna stawu kolanowego Ligastrap

Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Opisy i zdjęcia, dzięki uprzejmości Thuasne Polska Sp. z o.o. ,pochodzą ze strony thuasne.pl. Cechy produktu: Więzadła boczne i krzyżowane wzmocnione dwoma elastycznymi paskami z regulacją naciągu. Dwa giętkie fiszbiny zapewniają dodatkowe wzmocnienie boczne. Umocowane do ortezy paski ułatwiają jej zakładanie. Wysokość: od 30 do 34 cm.

cena199,00 zł
Elastyczna orteza propriocepcyjna stawu kolanowego LigastrapNastępny krok
Powrót na górę