Dopasuj elastyczny stabilizator kolana

Opaski elastyczne na kolano mają dwojakie zastosowanie: 1) Codzienna stabilizacja stawu kolanowego po:uszkodzeniu częściowym więzadeł krzyżowych (ACL, PCL), uszkodzeniu częściowym więzadeł pobocznych stawu kolanowego (LCL, MCL), skręceniu stawu kolanowego, podwichnięciu stawu kolanowego, zespoły bólowe 2) Stabilizacja stawu kolanowego podczas uprawiania sportu. Pamiętaj, że w Ortopedio.pl masz możliwość skonsultowania się z fizjoterapeutą, który doradzi Ci idealne rozwiązanie dopasowane do twojej kontuzji.

 • Elastyczna orteza propriocepcyjna stawu kolanowego GenuAction

  dostępny

  Elastyczna orteza propriocepcyjna stawu kolanowego GenuAction

  Uprawiasz amatorsko sport? Miałeś kontuzję i poszukujesz wsparcia dla kolana? Polecamy GenuAction dzięki któremu pewniej poczujesz się na parkiecie, lodowisku czy ścieżce biegowej. Opaska wykonana z trójwymiarowej tkaniny z elementami stymulującymi staw.

  Kup teraz 109,00
 • Anatomiczna orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi i wzmocnieniem ACL -Reiter AS-SK/A

  dostępny

  Anatomiczna orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi i wzmocnieniem ACL -Reiter AS-SK/A

  Doleczasz kontuzje więzadła ACL i więzadeł pobocznych? Polecamy Ci anatomiczną ortezę  stawu kolanowego z szynami elastycznymi i wzmocnieniem ACL -Reiter AS-SK/A. Dzięki wzmocnieniu ACL chroni ona więzadło krzyżowe przednie a elastyczne szyny boczne ochronią więzadła poboczne.

  Kup teraz 232,86
 • Orteza stawu kolanowego z fiszbinami ortopedycznymi i wzmocnieniem krzyżowym AM-OSK-Z/S-X

  dostępny

  Orteza stawu kolanowego z fiszbinami ortopedycznymi i wzmocnieniem krzyżowym AM-OSK-Z/S-X

  Orteza stawu kolanowego z fiszbinami ortopedycznymi i wzmocnieniem krzyżowym AM-OSK-Z/S-X polecana jest osobom ze zmianami zwyrodnieniowymi i problemami z rzpeką. Taśmy wokół rzepki pozwalają na takie działanie ortezy na rzepkę, które zmniejsza dolegliwości bólowe.

  Kup teraz 118,57
 • Stabilizator stawu kolanowego Donjoy SPORT HINGED Otwarta (zapiana na rzep)

  dostępny

  Stabilizator stawu kolanowego Donjoy SPORT HINGED Otwarta (zapiana na rzep)

  Sport Hinged – jeden z najpopularniejszych stabilizatorów na rynku zaprojektowany przez firmę DonJoy. Idealne rozwiązanie dla osób szukających lekkiej i wytrzymałej ortezy stabilizującej kolano. Komfort użytkowania zapewnia oddychający materiał Drytex. Orteza posiada dwa aluminiowe zawiasy po obu stronach kończyny oraz wzmocnienie poprawiające stabilizację rzepki. Wskazany dla średniej i umiarkowanej niestabilności o charakterze przyśrodkowym i bocznym, artroza o niskim nasileniu, po zabiegi artroskopii usunięcia łękotki, lekka niestabilność stawu kolanowego. Dostępna na lewą lub prawą nogę, w siedmiu rozmiarach.

  Kup teraz 258,99
 • Orteza stabilizująca rzepkę GENU CAREZZA

  dostępny

  Orteza stabilizująca rzepkę GENU CAREZZA

  Produkty niemieckiej firmy OttoBock cechują się zaawansowanymi technologiami (np. technologia SkinGuard), wykazują najwyższy stopień funkcjonalności poparty ponad 90 letnim doświadczeniem (od 1919 roku). Ponadto wykonanie produktów spełnia najwyższe wymagania pacjentów (ortezy OttoBock produkowane są w Niemczech). Z pełną odpowiedzialnością - polecamy!

  Kup teraz 260,00
 • Orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi i zapięciem krzyżowym Impact AM-OSK-Z/S-A

  dostępny

  Orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi i zapięciem krzyżowym Impact AM-OSK-Z/S-A

  Masz uszkodzone więzadła poboczne, towarzyszy temu problem z rzepką? Polecamy ortezę stawu kolanowego z szynami elastycznymi i zapięciem krzyżowym Impact AM-OSK-Z/S-A. Nowatorskie szyny elastyczne ochronią zwlaszcza więzadla poboczne.

  Kup teraz 255,00
 • Uniwersalna orteza stawu kolanowego 1522

  dostępny

  Uniwersalna orteza stawu kolanowego 1522

  Cierpisz na zmiany zwyrodnieniowe? Doznałeś urazu ścięgien w okolicy kolana> Ciepło przynosi Ci ulgę? Zastosuj uniwersalna ortezę stawu kolanowego U-SK.

  Kup teraz 63,00
 • Anatomiczna orteza stawu kolanowego AS-SK

  dostępny

  Anatomiczna orteza stawu kolanowego AS-SK

  Jeśli szukasz opaski, która zapewni cieplo twoim stawom to dobrze wybrałeś. Orteza ta idealnie andaje sie na zmiany zwyrodnieniowe, RZS lub inne przewlekłe problemy ze stawem kolanowym. Jesli nie wiesz co wybrać skontaktuj się z nami!

  Kup teraz 128,00
 • Ściągacz na udo Basic Line

  produkt na zamówienie

  Ściągacz na udo Basic Line

  Początki firmy Rehband sięgają roku 1955 kiedy to firma zajmowała się produkcją m. in. bandaży używanych w rehabilitacji. W ciągu lat siedemdziesiątych XX wieku firma obrała nowy kierunek produkcji i skupiła się na tworzeniu produktów dla osób aktywnych walczących z kontuzjami. Dzisiaj Rehband jest częścią jednej z najbardziej uznanych firm na świecie produkujących zaopatrzenie ortopedyczne - niemieckiej firmy OttoBock. Produkty Rehband cechują się znakomitym wykonaniem, ciekawym i atrakcyjnym designem oraz wysoką funkcjonalnością. Tworzone są w oparciu o wiedzę lekarzy i fizjoterapeutów co zapewnia doskonałe efekty w ich stosowaniu.

  Kup teraz 92,72
 • Elastyczna orteza propriocepcyjna stawu kolanowego Ligastrap

  produkt na zamówienie

  Elastyczna orteza propriocepcyjna stawu kolanowego Ligastrap

  Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Opisy i zdjęcia, dzięki uprzejmości Thuasne Polska Sp. z o.o. ,pochodzą ze strony thuasne.pl. Cechy produktu: Więzadła boczne i krzyżowane wzmocnione dwoma elastycznymi paskami z regulacją naciągu. Dwa giętkie fiszbiny zapewniają dodatkowe wzmocnienie boczne. Umocowane do ortezy paski ułatwiają jej zakładanie. Wysokość: od 30 do 34 cm.

  Kup teraz 199,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.