Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Orteza stawu kolanowego TIMAGO SPORLASTIC GENU-HIT

cena:149,00 złNastępny krok

Orteza stawu kolanowego TIMAGO SPORLASTIC GENU-HIT

Cena standardowa149,00 zł
TIMAGO
7 opinie
Orteza stawu kolanowego GENU-HIT z bocznymi spiralnymi fiszbinami i profilowanym silikonowym pierścieniem wokół rzepki stabilizuje staw kolanowy. Owalny silikonowy pierścień poprzez mikomasaż wpływa pozytywnie na resorpcję obrzęków i wysięków. Rozciąga się przy prostowaniu kolana, a kurczy przy zginaniu. »Dodaj do porównaniaDodaj do schowkaZapytaj o produkt

Orteza stawu kolanowego TIMAGO SPORLASTIC GENU-HIT

Orteza stawu kolanowego TIMAGO SPORLASTIC GENU-HIT

Orteza kolanowa Timago Sporlastic GENU-HIT to wygodna, stabilna, a jednocześnie świetnie stabilizująca opaska, dedykowana osobom nie tylko po urazach i po operacjach, ale także tym z chorobą zwyrodnieniową lub reumatoidalną, a nawet przy wysiękach, torbielach czy z niestabilnością kolana. Specjalna konstrukcja usztywnia kolano, nie ograniczając ruchów, jednocześnie masując uszkodzone miejsca, co zmniejsza wysięki i obrzęki towarzyszące uszkodzeniom.

Wygodna i komfortowa W dole podkolanowym orteza ma konstrukcyjnie umieszczony specjalny materiał z lycrą, co z jednej strony zapewnia stały ucisk kolana, a w drugiej - minimalizuje prawie do zera tworzenie się fałd materiału. Dzięki temu orteza zapewnia komfort i wygodę w każdej pozycji kolana.
Redukuje obrzęki i wysięki Rozciągający się przy prostowaniu, a kurczący przy zginaniu kolana owalny silikonowy pierścień ortezy GENU-HIT poprzez mikromasaż pomaga redukować wysięki i obrzęki w obrębie kolana.
Dobra stabilizacja Specjalna konstrukcja ortezy GENU-HIT oparta na wyprofilowanym silikonowym pierścieniu wokół rzepki i z bocznymi spiralnymi fiszbinami dobrze stabilizuje staw kolanowy.
Szerokie zastosowanie Orteza może być wykorzystywana zarówno do stabilizacji kolana po urazach i w stanach pooperacyjnych, jak i w chorobach zwyrodnieniowych i reumatologicznych. Orteza kolanowa GENU-HIT polecana jest osobom z uszkodzonymi więzadłami, łąkotkami, wysiękami, torbielami i w lekkiej niestabilności więzadeł.

Orteza stawu kolanowego TIMAGO SPORLASTIC GENU-HIT

Obsługa ortezy stawu kolanowego TIMAGO GENU-HIT

Konstrukcja ortezy Timago GENU-HIT jest oparta na profilowanym silikonowym pierścieniu wokół rzepki, który stabilizuje staw kolanowy i delikatnie masuje zmienione chorobowo miejsca, co redukuje obrzęki o wysięki towarzyszące uszkodzeniom stawu.
Materiał, z którego wykonana jest orteza GENU-HIT, zawiera lycrę, co w praktyce eliminuje tworzenie się fałd materiału w dole podkolanowym podczas użytkowania ortezy. To nie tylko minimalizuje ryzyko powstawania podrażnienia skóry, ale także zapewnia wysoki komfort użytkowania.
Orteza w całości wykonana jest z materiału, który nie zawiera lateksu - to ważna informacja dla osób na niego uczulonych.

Co w zestawie?

  • Orteza stawu kolanowego TIMAGO SPORLASTIC GENU-HIT

DOPASOWANIE PRODUKTU - SPOSOBY POMIARÓW

Rozmiar14 cm poniżej szpary stawu kolanowego14 cm powyżej szpary stawu kolanowego
1 do 28 cm do 38 cm
2 do 31 cm do 41 cm
3 do 34 cm do 44 cm
4 do 37 cm do 47 cm
5 do 40 cm do 50 cm
6 do 43 cm do 53 cm
7 do 46 cm do 56 cm
  14 cm poniżej szpary stawu kolanowego" style="display: inline-block;" alt="14 cm poniżej szpary stawu kolanowego" /> 14 cm powyżej szpary stawu kolanowego" style="display: inline-block;" alt="14 cm powyżej szpary stawu kolanowego" />
Opinie o produkcie
5
Zobacz wszystkieDodaj własną opinię
Marta
5

Komfortowa, lekka, wygodna i niedroga. Szybka realizacja zamówienia. Polecam!

2017-07-18(4)(0)
Sebastian
4

Bardzo przystępna cena i świetna jakość wykonania. Polecam!

2017-07-18(3)(0)
Adrian
4

Bardzo wygodna, przyjemna dla skóry. Jest lekka i dokładnie przylega do nogi. Polecam. Niska cena i szybka wysyłka.

2017-07-17(5)(0)
0  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu powyżej 350 zł

9,99  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu poniżej 350 zł

16  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa