Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi 2499

cena:219,00 złNastępny krok

Orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi 2499

Cena standardowa219,00 zł239,00 zł
Reh4Mat
1 opinie
Orteza IB-SK/A została wykonana z innowacyjnego, mocno kompresyjnego i przyjaznego dla skóry surowca: CottonPren. Surowiec ten składa się z mięsistej, komfortowej pianki neoprenowej, zlaminowanej zewnętrznie z poliestrową dzianiną okładkową, wewnętrznie zaś z bawełnianą elastyczną dzianiną frotte. Dla poprawy komfortu użytkowania wyrobu i lepszego odprowadzania przez niego potu, frota została wykończona w specjalistyczny sposób, gwarantujący pełną realizaję tych funkcji. »Dodaj do porównaniaDodaj do schowkaZapytaj o produkt

Orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi IB-SK/A

Orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi IB-SK/A

Nowoczesna orteza stawu kolanowego IB-SK/A łączy w sobie cechy ortezy otwartej i zamkniętej. Dobrze stabilizuje, pozwala na swobodny ruch kończyny, łatwa w zakładaniu i zdejmowaniu, nie podrażnia skóry, wykonana z materiałów oddychających. Powstała z myślą przede wszystkim o osobach starszych z przewlekłą niestabilnością stawu kolanowego, wynikającą ze zmian zwyrodnieniowych lub po urazach.

Innowacyjny surowiec Orteza kolanowa IB-SK/A została wykonana z innowacyjnego surowca CottonPren. Składa się on z komfortowej pianki neoprenowej, które od zewnątrz zlaminowana jest z poliestrową dzianiną okładkową, a od wewnątrz - z bawełnianą elastyczną dzianiną frotte. Dzięki temu CottonPren jest jednocześnie wytrzymały i przyjazny dla skóry.
Łatwe zakładanie i zdejmowanie Unikatowe połączenie cech ortezy otwartej i zamkniętej sprawia, że ortezę stawu kolanowego IB-SK/A łatwo zakłada się bez konieczności wciągania jej przez stopę.
Pełna stabilizacja Dzięki anatomicznie ukształtowanemu pierścieniowi rzepki orteza IB-SK/A zapewnia pełną stabilizację rzepki i stawu kolanowego. Dla dodatkowej stabilizacji orteza jest wyposażona w dwa komplety pasów obwodowych i elastyczne szyny boczne.
Komfort użytkowania Orteza, oprócz specjalnego oddychającego materiału użytego do konstrukcji, posiada otwarty dół podkolanowy, co ułatwia korzystanie z niej oraz poprawia odprowadzenie potu od kończyny.

Orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi IB-SK/A

Obsługa ortezy stawu kolanowego z szynami elastycznymi IB-SK/A

Orteza kończyny dolnej IB-SK/A została wyposażona w elastyczne szyny boczne, które stabilizują staw kolanowy w pozycji bocznej. Dzięki temu pacjenci z niestabilnością stawów kolanowych mogą zrezygnować z korzystania z kul i lasek inwalidzkich. Dzięki specjalnej konstrukcji szyny współdziałają z naturalnym ruchem kończyny, a orteza nie przesuwa się na nodze podczas chodzenia.
Orteza kolanowa IB-SK/A posiada dwie wyprofilowane peloty silikonowe, które dobrze stabilizują i wzmacniają rzepkę.
Dodatkowo orteza jest wyposażona w niezależne zespoły obwodowych pasów wzmacniających z taśmami Velcro, których końce mają plastikowe zakończenia, co znacznie ułatwia użytkowanie ortezy.

Co w zestawie?

  • Orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi IB-SK/A

DOPASOWANIE PRODUKTU - SPOSOBY POMIARÓW

Rozmiarśrodek kolana
S 30 - 34 [cm]
M 34,5 - 38 [cm]
L 38,5 - 42 [cm]
XL 42,5 - 46 [cm]
XXL 46,5 - 50 [cm]
  środek kolana
Opinie o produkcie
5
Dodaj własną opinię
Artur
5

Jestem z niej bardzo zadowolony. Dzięki niej przestałem używać kul do chodzenia, znakomicie odciąga obciążenie od kolana. Samochodem jeżdżę w niej normalnie nawet ciężarowym. Minus: przez to, że jest otwarta z tyłu, przy kucaniu czy przyklękiwaniu rzepy podrażniają skórę pod kolanem i po dłuższym czasie robi się to uciążliwe.

2017-01-13(2)(0)
0  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu powyżej 350 zł

9,99  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu poniżej 350 zł

16  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa