Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Orteza stawu kolanowego z zawiasami 2RA AS-KX-06

Orteza stawu kolanowego z zawiasami 2RA AS-KX-06

Cena standardowa250,00 zł

Cena z refundacjąZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.od: 0,00

Reh4Mat
Orteza AS-KX-06 została wykonana z innowacyjnego, mocno kompresyjnego i przyjaznego dla skóry surowca: CottonPren. Surowiec ten składa się z mięsistej, komfortowej pianki neoprenowej, zlaminowanej zewnętrznie z poliestrową dzianiną okładkową, wewnętrznie zaś z bawełnianą elastyczną dzianiną frotte. Dla poprawy komfortu użytkowania wyrobu i lepszego odprowadzania przez niego potu, frota została wykończona w specjalistyczny sposób, gwarantujący pełną realizaję tych funkcji. »Dodaj do porównaniaDodaj do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZWydrukuj wniosekFaktura proformaGenerator wniosków

Orteza stawu kolanowego z zawiasami 2RA AS-KX-06

Orteza stawu kolanowego z zawiasami 2RA AS-KX-06

Orteza kolanowa 2RA AS-KX-06 z zawiasami jest wyposażona w precyzyjny mechanizm regulacji kąt zgięcia i wyprostu kolana. Stabilna orteza stanowiąca konstrukcyjne połączenie ortez typu otwartego i zamkniętego - jednocześnie prosta w codziennym użytkowaniu, dobrze stabilizująca i wygodna. Orteza stawu kolanowego 2RA AS-KX-06 jest wykonana z innowacyjnego stabilnego, ale jednocześnie oddychającego materiału, co zapewnia wygodę i komfort użycia.

Innowacyjny materiał Orteza kolanowa AS-KX-06 jest wykonana z przyjaznego dla skóry i mocno kompresyjnego surowca CottonPren. Dobrze stabilizujący i oddychający, zapewnia wysoki komfort noszenia.
Unikalna konstrukcja Orteza stanowi unikatowe połączenie funkcji ortez otwartych i zamkniętych. Jest jednocześnie łatwa do zakładania dzięki wyeliminowaniu konieczności wciągania ortezy przez stopę, gwarantując pełną stabilizację rzepki i stawu kolanowego.
Wysoki komfort użytkowania Lekki i stabilny materiał i unikatowa konstrukcja, w tym otwarty dół podkolanowy, zwiększają komfort codziennego użytkowania i ułatwiają odprowadzenie potu.
Dobra stabilizacja Orteza stawu kolanowego AS-KX-06 wyposażona jest w anatomiczne szyny 2RA precision, dwa komplety pasów obwodowych i plastikowe uchwyty szyn ortopedycznych.

Orteza stawu kolanowego z zawiasami 2RA AS-KX-06

Obsługa ortezy stawu kolanowego z zawiasami 2RA AS-KX-06

Mechanizm zawiasowy pozwala na precyzyjną regulację kąta zgięcia i wyprostu stawu kolanowego, co sprzyja stabilizacji i rehabilitacji.
Przyjazny dla skóry i mocno kompresyjny surowiec CottonPren składa się z mięsistej pianki neoprenowej, zlaminowanej od zewnątrz z poliestrową dzianiną okładkową, a od wewnątrz z elastyczną bawełnianą dzianiną frotte. Takie rozwiązanie sprawia, że orteza jednocześnie świetnie stabilizuje staw kolanowy, ale jest wygodna w codziennym użytkowaniu - świetnie oddycha, odprowadza pot od kończyny i zapobiega podrażnieniom skóry.
Otwarty dół podkolanowy ułatwia wentylację skóry i zapobiega fałdowaniu się materiału.

Co w zestawie?

  • Orteza stawu kolanowego z zawiasami 2RA AS-KX-06

DOPASOWANIE PRODUKTU - SPOSOBY POMIARÓW

Rozmiarśrodek kolana
S 30 - 34 [cm]
M 34,5 - 38 [cm]
L 38,5 - 42 [cm]
XL 42,5 - 46 [cm]
XXL 46,5 - 50 [cm]
  środek kolana

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

0  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu powyżej 350 zł

9,99  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu poniżej 350 zł

16  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa