Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 56 665 28 82Infolinia czynna:
8:00 - 18:00

Orteza opaskowa kończyny dolnej - tutor AM-TUD-KD

Orteza opaskowa kończyny dolnej - tutor AM-TUD-KD
cena:199,00 złNastępny krok

Orteza opaskowa kończyny dolnej - tutor AM-TUD-KD

Wysyłka jeszcze dziś!
Wysyłka jeszcze dziś
Jeżeli zamówisz przed 17:00
Zamów w ciągu: h m s
Cena:
199
Reh4Mat
Orteza opaskowa kończyny dolnej - tutor AM-TUD-KD stosowana jest w przypadku zabiegów operacyjnych stawu kolanowego, gdy niezbędne jest unieruchomienie stawu kolanowego w wyproście. Na Państwa życzenie w ciągu 7 dni możemy wykonać ortezę AM-TUD-KD o dowolnym kacie zgięcia w stawie kolanowym. »Dodaj do porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaDodaj do schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produkt

Orteza opaskowa kończyny dolnej - tutor AM-TUD-KD

Orteza opaskowa kończyny dolnej - tutor AM-TUD-KD

Opaskowa orteza kończyny dolnej przeznaczona jest dla pacjentów, którzy są po operacji stawu kolanowego i wymagają jego stabilizacji oraz unieruchomienia. Orteza okazuje się skuteczna również w przypadku poważnych urazów, ponieważ zapewnia pełną kontrolę stawu, zabezpieczając go przed niepożądanym ruchem. Doskonale zoptymalizowana do indywidualnych potrzeb - istnieje możliwość wykonania ortezy na zamówienie, jest ona dostępna w ciągu siedmiu dni.

SKUTECZNE UNIERUCHOMIENIE STAWU KOLANOWEGO Orteza przeznaczona jest do utrzymania stawu kolanowego w pożądanej pozycji oraz wdrażana jest w celu zapobiegnięcia jego ruchomości. Doskonale spełnia swoją rolę, gdyż umożliwia uzyskanie zgięcia w pożądanym kącie.
LEKKA I WYGODNA W UŻYCIU Pozornie delikatna konstrukcja, okazuje się stabilna i solidna, wypełniając swoją funkcję idealnie - jest miękka, nie wywołuje podrażnień i co najważniejsze - zapewnia skuteczne wsparcie dla stawu kolanowego.
INTUICYJNA OBSŁUGA I SOLIDNE WSPARCIE DLA KOLANA Zakładanie ortezy jest proste i nie powinno sprawić trudności, gdyż montuje się ją w bardzo intuicyjny sposób. Mocne rzepy gwarantują pozostanie ortezy na pożądanym miejscu i zapobiegają efektowi jej zsuwania się czy przemieszczania na nodze.
INDYWIDUALNIE DOBIERANY KĄT ZGIĘCIA Wobec zróżnicowanych potrzeb pacjentów, istnieje możliwość wykonania ortezy na indywidualne zamówienie - uwzględnia ono pożądany kąt zgięcia stawu kolanowego i zapewnia otrzymanie zoptymalizowanego modelu do skonkretyzowanych potrzeb.

Orteza opaskowa kończyny dolnej - tutor AM-TUD-KD

Funkcjonalność ortezy opaskowej kończyny dolnej - tutor AM-TUD-KD

Orteza cechuje się wysokim stopniem zindywidualizowania, gdyż przeznaczona jest do skutecznego unieruchomienia stawu kolanowego. Dostępna jest w kolorze czarnym lub szarym.
Idealnie dopasowana do kończyny, zapinana na cztery szerokie rzepy oraz wykonana z oddychającego materiału Activ Distance II - gwarantuje najwyższy poziom komfortu i zapewnia satysfakcję z użytkowania, wypełniając swoją rolę w najlepszy możliwy sposób.

DOPASOWANIE PRODUKTU - SPOSOBY POMIARÓW

Rozmiardługość szyny
S 40 [cm]
M 50 [cm]
L 60 [cm]
XL 70 [cm]
XXL 70 [cm]
  długość szyny

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

0  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu powyżej 350 zł

9,99  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu poniżej 350 zł

16  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa