Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Orteza stawu kolanowego z regulacją kątów RAPTOR 2RA

Orteza stawu kolanowego z regulacją kątów RAPTOR 2RA

Cena standardowa580,00 zł

Cena z refundacjąZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.od: 230,00

Kup na raty PayUod:  Następny krok
Reh4Mat
RAPTOR 2RA jest doskonałą ochroną przed ewentualnym uszkodzeniem kolana oraz doskonałym zabezpieczeniem pourazowym lub pooperacyjnym. Jest to orteza czteropunktowa, wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium, pokrytego na gorąco farbą proszkową. W ortezie zamontowano dwa anatomiczne zegary 2RA precision, które pozwalają na regulację zakresu ruchomości stawu co 20 stopni. »Dodaj do porównaniaDodaj do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZWydrukuj wniosekFaktura proformaGenerator wniosków

Orteza stawu kolanowego z regulacją kątów RAPTOR 2RA

Orteza stawu kolanowego z regulacją kątów RAPTOR 2RA

Orteza stawu kolanowego RAPTOR 2RA przeznaczony jest dla osób z przerostem stawu kolanowego czy cierpiącym z powodu koślawości i szpotawości kolan. Sprawdza się doskonale również w czasie procesów rehabilitacyjnych po zabiegach chirurgicznych. To propozycja idealna dla osób uprawiających spory o zwiększonym ryzyku urazów więzadła ACL.

UNIWERSALNOŚĆ Orteza RAPTOR 2RA nie tylko chroni przed ewentualnym uszkodzeniem kolana, ale i doskonale sprawdza się podczas leczenia pourazowego czy pooperacyjnego.
WYSOKA JAKOŚĆ WYKONANIA Produkt wykonany jest z wysokiej jakości malowanego proszkowo aluminium. Zamontowano w nim dwa anatomiczne zegary pozwalające na zmiany w zakresie ruchomości stawu.
ESTETYCZNY DESIGN Orteza stawu kolanowego RAPTOR 2RA zwraca na siebie uwagę również ze względu na estetyczny design. Nie zmienia swojego wyglądu pod wpływem potu pacjenta.
MOŻLIWOŚĆ REGULACJI Zegary 2RA Precision umożliwiają regulację zakresu ruchomości stawu co 20 stopni. Jednocześnie doskonale stabilizują staw boczny.

Orteza stawu kolanowego z regulacją kątów RAPTOR 2RA

Obsługa ortezy stawu kolanowego z regulacją kątów RAPTOR 2RA

Nowoczesna orteza stawu kolanowego RAPTOR 2RA doskonale sprawdza się w przypadku sportowców narażonych na urazy więzadeł ACL i nie tylko. Wykorzystywana jest także w czasie leczenia pourazowego i pooperacyjnego.
Produkt wykonany jest z malowanego na gorąco aluminium. Dzięki temu nie zmienia swojego wyglądu i właściwości pod wpływem potu pacjenta zawierającego sole mineralne. Prezentuje się przez cały czas tak samo efektownie.
Wysokiej jakości dwuosiowe szyny anatomiczne nie zmieniają swojej pozycji wobec stawu kolanowego. Zegary 2RA Precision pozwalają na zmiany w zakresie ruchomości stawu w zależności od aktualnych potrzeb. Poza tym produkt wyposażony jest w blokadę przeciwprzeprostną regulowaną przy pomocy specjalnych wkrętów.

Co w zestawie?

  • Orteza stawu kolanowego z regulacją kątów RAPTOR 2RA
  • Klucz imbusowy

DOPASOWANIE PRODUKTU - SPOSOBY POMIARÓW

Rozmiar15 cm powyżej środka rzepki15 cm poniżej środka rzepki
S 40 - 44 [cm] 30 - 34 [cm]
M 44 - 48 [cm] 34 - 38 [cm]
L 48 - 52 [cm] 38 - 42 [cm]
XL 52 - 56 [cm] 42 - 46 [cm]
  15 cm powyżej środka rzepki 15 cm ponizej środka rzepki

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

0  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu powyżej 350 zł

9,99  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu poniżej 350 zł

16  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa