Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Samoregulujący stabilizator kolana Mueller

cena:99,00 złNastępny krok

Samoregulujący stabilizator kolana Mueller

Cena standardowa99,00 zł149,00 zł
Mueller
Samoregulujący stabilizator kolana firmy Mueller z otworem na rzepkę, który utrzymuje ją we właściwej pozycji. Skrzyżowane paski elastyczne nad i po kolanem oraz fiszbiny boczne zapewniają dobrą stabilizację.  »Dodaj do porównaniaDodaj do schowkaZapytaj o produkt

Samoregulujący stabilizator kolana Mueller

Samoregulujący stabilizator kolana Mueller

Stabilizator stawu kolanowego Mueller został zaprojektowany w sposób, który zapewnia najlepsze dopasowanie go do kończyny. Stabilizator pomaga utrzymać rzepkę w odpowiedniej pozycji, zapewniając jednocześnie dobrą stabilizację całego kolana. Stabilizator kolanowy Mueller polecany jest do stosowania przy: urazach stawu kolanowego, przemieszczeniach rzepki, lekkiej niestabilności i przeciążeniu stawu kolanowego, zmianach zwyrodnieniowych i w stanach zapalnych kolana i rzepki.

Podwójne usztywnienie Wewnątrz stabilizatora znajduje się podwójne usztywnienie, co wspomaga kolano i stymuluje właściwy ruch rzepki.
Dobra stabilizacja Konstrukcja stabilizatora Mueller oparta jest na skrzyżowanych paskach elastycznych przechodzących nad i pod kolanem oraz na fiszbinach bocznych - zapewnia to nie tylko swobodny ruch kończyny, ale przede wszystkim świetną stabilizacją stawu kolanowego.
Wygodny materiał Miękki i oddychający materiał, z którego wykonany jest stabilizator, pozwala na codzienne i całodzienne komfortowe użytkowanie bez podrażnień skóry i otarć.
Łatwe zdejmowanie i zakładanie Konstrukcja stabilizatora Mueller zawiera giętkie stalowe sprężyny po obu stronach kolana, co nie tylko stabilizuje staw, ale także ułatwia zakładanie i zdejmowanie.

Samoregulujący stabilizator kolana Mueller

Obsługa samoregulującego się stabilizatora kolana Mueller

Konstrukcja stabilizatora stawu kolanowego Mueller oparta jest na elastycznych paskach skrzyżowanych nad i pod kolanem, które zapewniają samoregulujący ucisk i wsparcie dla kolana. Metalowe fiszbiny boczne pozwalają na dobrą stabilizację.
Podwójne usztywnienie wewnątrz konstrukcji stabilizatora utrzymuje kolano we właściwej pozycji i zapewnia właściwy ruch rzepki.
Otwór na rzepkę ułatwia ruch, ułatwia odprowadzenie wilgoci i zwiększa komfort codziennego użytkowania. Materiał, z którego wykonany jest stabilizator, pozwala na ruch powietrza i zapobiega powstawaniu podrażnienia skóry.

Co w zestawie?

  • Samoregulujący stabilizator kolana Mueller

DOPASOWANIE PRODUKTU - SPOSOBY POMIARÓW

RozmiarWymiar uniwersalny
Informacja Rozmiar uniwersalny ( obwód kolana 30-46cm)
  wymiar uniwersalny

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

0  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu powyżej 350 zł

9,99  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu poniżej 350 zł

16  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa