Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Otwarta orteza stawu kolanowego z szynami 2 osiowymi AM-OSK-O/2

Otwarta orteza stawu kolanowego z szynami 2 osiowymi AM-OSK-O/2
cena: 149,00 zł Kup online

Otwarta orteza stawu kolanowego z szynami 2 osiowymi AM-OSK-O/2

Cena:
149
Reh4Mat
3 opinie
Jeśli potrzebujesz niewielkiej ortezy z bocznymi szynami i zawiasem to jest to propozycja dla Ciebie.Otwarta orteza stawu kolanowego z szynami 2 osiowymi AM-OSK-O/2 to mała orteza zakładana bezpośrednio na kolano. » Usuń z porównania Produkt dodano do porównania Produkt usunięto z porównania Usuń ze schowka Produkt usunięto ze schowka Produkt dodano do schowka Zapytaj o produkt

Otwarta orteza stawu kolanowego z szynami 2 osiowymi AM-OSK-O/2

Otwarta orteza stawu kolanowego z szynami 2 osiowymi AM-OSK-O/2

Lekka orteza z szynami, przeznaczona dla osób, zmagających się z mało nasiloną niestabilnością kolan, jak również dla pacjentów z chorobami zwyrodnieniowymi i reumatoidalnymi. Wyposażona w dwie szyny boczne, skutecznie stabilizuje staw. Jest to jeden z najprostszych modeli wśród ortez, doskonale sprawdzający się również wobec osób starszych oraz osób, potrzebujących wsparcia stawu po urazach i stłuczeniach.

LEKKA I WYGODNA W UŻYTKOWANIU Klasyczny i prosty model ortezy uwzględnia wykorzystanie szyn, wykonanych z lekkiego stopu metalu - to zdecydowanie obniża wagę ortezy i wpływa na jakość jej zastosowania.
MATERIAŁ, NIE PODRAŻNIAJĄCY SKÓRY Wykonana z materiału ActivPren, orteza zapewnia stałą wentylację skóry - przepuszcza powietrze, dzięki czemu skóra oddycha, a nadmiar ciepła i ewentualna wilgoć odprowadzane są na zewnątrz.
ŁATWY MONTAŻ - ZAPINANA NA MOCNE RZEPY Prosta konstrukcja ułatwia zakładanie - ortezę montuje się bezpośrednio na kolano, mocując solidnymi rzepami, dzięki którym pozostaje ona na pożądanym miejscu i nie zsuwa się.
STABILIZACJA POŁOŻENIA RZEPKI Specjalny pierścień wokół rzepki stabilizuje ją, co doskonale sprawdza się we wszelkich przejawach niestabilności kolan oraz w dolegliwościach bólowych w obrębie rzepki.

Otwarta orteza stawu kolanowego z szynami 2 osiowymi AM-OSK-O/2

Podstawowe informacje o ortezie otwartej z szynami

Klasyczna estetyka, prostota użytkowania oraz niezaprzeczalny komfort noszenia ortezy to jej główne atuty, które skłaniają do zainteresowania się tym produktem. Jest to mały i lekki model, który dedykowany jest wobec sytuacji, wymagających okresowego wspomożenia funkcjonowania stawu kolanowego.
Idealna na awaryjne wypadki, urazy oraz ataki dolegliwości chorobowych. Sprawdza się również wobec osób w podeszłym wieku, gdyż specyfika użytkowania umożliwia jej samodzielną obsługę, która nie powinna sprawić trudności - jest bowiem wyjątkowo łatwa i intuicyjna.

DOPASOWANIE PRODUKTU - SPOSOBY POMIARÓW

Rozmiarśrodek kolana
S 30 - 34 [cm]
M 34 - 38 [cm]
L 38 - 42 [cm]
XL 42 - 46 [cm]
XXL 46 - 50 [cm]
  środek kolana
Opinie o produkcie
5
Dodaj własną opinię
Iwona
5

Orteza zgodna z opisem. Bardzo dobrze się trzyma, łatwo się ją zakłada, materiał miły i przyjemny w użytkowaniu. Dodatkowym atutem jest cena. Polecam

2016-01-01 (4) (0)
Magda
5

Orteza zgodna z oczekiwaniami.

2015-10-15 (4) (17)
Dorota
5

Orteza dobrze wyprofilowana, nigdzie nie uwiera. Bardzo mocne rzepy- trzymają ortezę zarówno na skórze jak i ubraniu.

2014-04-01 (10) (0)
12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa