Stabilizator kolana dla amatorskich i profesjonalnych sportowców

Stabilizator kolana dedykowany dla sportowców jest produktem w którym Ortopedio.pl starało się wyspecjalizować najlepiej. Jest to niezwykle istotny segment naszej oferty jak również jeden z najtrudniejszych tematów. Naszym zadaniem jest dostarczenie takiego stabilizatora, który zabezpieczy kolano sportowca po przebytej kontuzji podczas uprawiania wybranej dyscypliny. Szalenie istotną kwestią jest dobranie stabilizatora podłóg występującego schorzenia. Poniżej znajdziesz stabilizatory najbardziej uznanych producentów polskich i zagranicznych. Kolejność stabilizatorów na liście odzwierciedla ich popularność. Stabilizatory na kolano hg80 - czy faktycznie nadają się do uprawiania sportu?

 • Gorący strzał Do końca promocji pozostało:
  dni
  godzin
  minut
  sekund

 • Anatomiczna orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi i wzmocnieniem ACL -Reiter AS-SK/A

  dostępny

  Anatomiczna orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi i wzmocnieniem ACL -Reiter AS-SK/A

  Doleczasz kontuzje więzadła ACL i więzadeł pobocznych? Polecamy Ci anatomiczną ortezę  stawu kolanowego z szynami elastycznymi i wzmocnieniem ACL -Reiter AS-SK/A. Dzięki wzmocnieniu ACL chroni ona więzadło krzyżowe przednie a elastyczne szyny boczne ochronią więzadła poboczne.

  Kup teraz 232,86
 • Orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi i zapięciem krzyżowym Impact AM-OSK-Z/S-A

  dostępny

  Orteza stawu kolanowego z szynami elastycznymi i zapięciem krzyżowym Impact AM-OSK-Z/S-A

  Masz uszkodzone więzadła poboczne, towarzyszy temu problem z rzepką? Polecamy ortezę stawu kolanowego z szynami elastycznymi i zapięciem krzyżowym Impact AM-OSK-Z/S-A. Nowatorskie szyny elastyczne ochronią zwlaszcza więzadla poboczne.

  Kup teraz 255,00
 • Anatomiczna orteza stawu kolanowego AS-SK

  dostępny

  Anatomiczna orteza stawu kolanowego AS-SK

  Jeśli szukasz opaski, która zapewni cieplo twoim stawom to dobrze wybrałeś. Orteza ta idealnie andaje sie na zmiany zwyrodnieniowe, RZS lub inne przewlekłe problemy ze stawem kolanowym. Jesli nie wiesz co wybrać skontaktuj się z nami!

  Kup teraz 128,00
 • Orteza stawu kolanowego Genu Pro Comfort

  dostępny

  Orteza stawu kolanowego Genu Pro Comfort

  Genu Pro Comfort zapewni wsparcie Twoim kolanom w przypadku zmian zwyrodnieniowych lub lżejszych, czasowych kontuzji. Polecamy zwłaszcza osobom aktywnym. Orteza ma dobre właściwości termiczne-dobrze przepuszcza powietrze. Tylko u nas darmowa wymiana na inny rozmiar.

  Kup teraz 169,00
 • Orteza stawu kolanowego z fiszbinami ortopedycznymi i wzmocnieniem krzyżowym AM-OSK-Z/S-X

  dostępny

  Orteza stawu kolanowego z fiszbinami ortopedycznymi i wzmocnieniem krzyżowym AM-OSK-Z/S-X

  Orteza stawu kolanowego z fiszbinami ortopedycznymi i wzmocnieniem krzyżowym AM-OSK-Z/S-X polecana jest osobom ze zmianami zwyrodnieniowymi i problemami z rzpeką. Taśmy wokół rzepki pozwalają na takie działanie ortezy na rzepkę, które zmniejsza dolegliwości bólowe.

  Kup teraz 118,57
 • Anatomiczna orteza podudzia AS-PU

  dostępny

  Anatomiczna orteza podudzia AS-PU

  Orteza podudzia należy do grupy ACTIV SPORT, została wykonana z innowacyjnego surowca ACTIV PREN, charakteryzującego się miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie ortezy do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję podudzia.

  Kup teraz 73,00
 • Uniwersalna orteza uda U-U

  dostępny

  Uniwersalna orteza uda U-U

  Orteza uda U-U należy do grupy FEMUR STABILIZER, jest wyrobem uniwersalnym – bezrozmiarowym, została wykonana z innowacyjnego surowca ACTIV PREN, charakteryzującego się miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie ortezy do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję.

  Kup teraz 54,00
 • Opaska ITBS na kolano biegacza OKD-17

  dostępny

  Opaska ITBS na kolano biegacza OKD-17

  Zespół pasma biodrowo-piszczelowego (ITBS – Iliotibial band syndrome) to bardzo częsta dolegliwość biegaczy, dlatego schorzenie to nazywane jest również kolanem biegacza.

  Kup teraz 49,00
 • Stabilizator stawu kolanowego OKD-16 rozm. uniwersalny

  dostępny

  Stabilizator stawu kolanowego OKD-16 rozm. uniwersalny

  Orteza stawu kolanowego OKD-16 należy do grupy 4classic i jest wyrobem uniwersalnym – bezrozmiarowym. Orteza OKD-16 została wykonana w formie otwartej, ułatwiającej zakładanie i dopasowanie wyrobu. Cechuje się ona miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie wyrobu do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję zabezpieczonego stawu. Orteza ma działanie kompresyjne, przez co zmniejsza wysięki, niweluje obrzęki i działa przeciwbólowo. Anatomicznie wyprofilowany pierścień doskonale stabilizuje rzepkę i zapobiega jej zwichnięciu. Dodatkowo ortezę wyposażono w system czterech bocznych fiszbin ortopedycznych.

  Kup teraz 119,01
 • Orteza stawu kolanowego z zawiasami 2RA AS-KX-06

  dostępny

  Orteza stawu kolanowego z zawiasami 2RA AS-KX-06

  Orteza AS-KX-06 została wykonana z innowacyjnego, mocno kompresyjnego i przyjaznego dla skóry surowca: CottonPren. Surowiec ten składa się z mięsistej, komfortowej pianki neoprenowej, zlaminowanej zewnętrznie z poliestrową dzianiną okładkową, wewnętrznie zaś z bawełnianą elastyczną dzianiną frotte. Dla poprawy komfortu użytkowania wyrobu i lepszego odprowadzania przez niego potu, frota została wykończona w specjalistyczny sposób, gwarantujący pełną realizaję tych funkcji.

  Kod NFZ J.038.01, J.038.00

  Kup teraz 250,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.