Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Lista kodów NFZ

Lista kodów NFZ znajdująca się poniżej pozwoli Państwu sprawdzić jakie są dostępne limity refundacji oraz jakie produkty są w ich ramach refundowane. Do każdego kodu przypisaliśmy produkty wraz z ceną po refundacji. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, której 70% produktów mieści się w limitach NFZ dzięki czemu jesteśmy bardzo konkurencyjni cenowo.

Pionizator mobilny HERO MDH

Pionizator mobilny HERO MDH

Firma mdh wchodzi w skład grupy kapitałowej MEDORT S.A., która istnieje na rynku już od 22 lat. Posiada własne komórki naukowo-badawcze, produkcyjne i rozwojowe. Celem firmy jest ciągłe udoskonalanie procesów produkcji i sprzedaży tak, aby dostarczać pacjentom i klientom produkty najwyższej jakości. Pionizator mobilny Hero wspomaga pionizację.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZP.130.00
cena5 700,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację2 700,00 zł

Wózek inwalidzki lekki Active Sport

Wózek inwalidzki lekki Active Sport

Wózek inwalidzki aluminiowy Active Sport to nowoczesny wózek zapewniający zwrotność oraz komfort. Jest to wózek krzyżakowy dzięki czemu jest bardzo prosty w składaniu. Posiada łamane oparcie oraz nylonową tapicerkę. Możliwośc regulacji siedziska oraz oparcia dzięki zastosowaniu sytemu taśm. Dostępny w refundacji NFZ za 0zł.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZP.129.00
Wysyłka jeszcze dziś! Wysyłka jeszcze dziś!
cena1 950,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację250,00 zł

Powrót na górę