Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 17:0056 665 28 82

Kod refundacji NFZ M.062.01

Kołnierz półsztywny

Kołnierz ortopedyczny typu Schantza

Kołnierz ortopedyczny typu Schantza

Produkty z polskich szwalni Pani Teresy to doskonałej jakości pasy, ortezy, opaski i inne zaopatrzenie wspomagające pacjenta w walce z dolegliwościami i pomagające w szybkim powrocie do zdrowia. Firma Pani Teresa powstała w 1990 roku i do dnia dzisiejszego stale się rozwija stawiając na wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę. Zastosowanie: urazy szyjnego odcinka kregosłupa, dyskopatia szyjna, zmiany zwyrodnieniowe, kręcz szyi.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZM.062.00, M.062.01
cena45,23 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację10,23 zł

Kołnierz ortopedyczny typu Schantza R4M AM-KM

Kołnierz ortopedyczny typu Schantza R4M AM-KM

Wyróżnikiem produktów REH4MAT w stosunku do konkurencji jest doskonała jakość wyrobów, przy stosunkowo niskiej cenie ich nabycia. Cecha ta powoduje, iż coraz więcej wyrobów ortopedycznych wychodzących z Reh4Mat i stworzonego przez zespół projektowy złożony z inżynierów, techników ortopedów, konstruktorów, biomechaników, lekarzy ortopedów i rehabilitantów oraz terapeutów, trafia poza granicę naszego kraju. Głównymi odbiorcami wyrobów są takie kraje jak: Włochy, Grecja, Słowacja, Czechy, Estonia, Finlandia, Wielka Brytania, Niemcy, Rumunia, Portugalia, Hiszpania, Łotwa, Belgia, Litwa, Cypr, Ukraina, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Izrael, Nowa Zelandia, Katar, Chorwacja. Wszystkie oferowane przez firmę wyroby wytwarzane są w Polsce. Zastosowanie: urazy odcinka szyjnego kręgosłupa, uraz biczowy (częsty uraz po wypadkach komunikacyjnych), zmiany zwyrodnieniowe odcinka szyjnego kregosłupa, dyskopatiee szyjne.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZM.062.00, M.062.01
cena37,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację2,00 zł

Półsztywny kołnierz ortopedyczny typu Florida ProFit EB-KS

Półsztywny kołnierz ortopedyczny typu Florida ProFit EB-KS

Kołnierz szyjny ortopedyczny półsztywny typu Florida, wykonany jest z odpowiednio dobranej płyty polietylenowej wykończonej pianką poliuretanową oraz dzianiny ProFit. Jest to dwuwarstwoy materiał, który doskonale dopasowuje się do ciała pacjenta, rozciąga się we wszystkich kierunkach doskonale modelując kształt odcinka szyjnego – tworzy tzw. drugą skórę.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZM.062.00, M.062.01
cena103,50 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację68,50 zł

Powrót na górę