Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Kod refundacji NFZ P.131.01

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy (z wyłączeniem wózka inwalidzkiego toaletowego)

Wózek specjalny Hippo

Wózek specjalny Hippo

Wózek inwalidzki specjalny Hippo został stworzony dla dzieci o wadze do 25kg. Nowoczesny design wózka sprawia, że nie przypomina z wyglądu starych topornych wózków. Bardzo komfortowy i funkcjonalny. Wyrób polskiego producenta Akces-Med. Wózeczek znajduje się w refundacji NFZ z kodem P.131.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZP.131.01
cena3 000,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację0,00 zł

Wózek specjalny RACER

Wózek specjalny RACER

Wózek inwalidzki dla dziecka Racer posiada bardzo stabilną kontrukcję dzięki czemu doskonale stabilizuje i zapewnia bezpieczeństwo. Wózek Racer umożliwia ustawienie dziecka w pozycji siedzącej jak również w półleżącej dzięki czemu zapewnia dziecku odpoczynek oraz komfort. Posiada bardzo bogate wyposażenie. Na wózek inwalidzki dla dziecka przysługuje refundacja NFZ z kodem P.131

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZP.131.01
cena4 000,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację1 000,00 zł

Wózek specjalny RACER EVO

Wózek specjalny RACER EVO

 W trosce o indywidualne potrzeby rodziców i dzieci powstał wózek inwalidzki dziecięcy RACER EVO. Konstrukcja zapewnia udogodnienie w prowadzeniu dla rodzica, dzięki zastosowaniu przednich kół skrętnych. Tak niepozorna zmiana, wpływa na to, że przewożone dziecko nie jest narażone na częste unoszenie wózka potrzebne do pokonania nierówności.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZP.131.01
cena6 700,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację3 700,00 zł

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy jogger

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy jogger

Model jogger to dobre rozwiązanie zamiast zwykłego wózka spacerowego, umożliwia aktywne spędzanie czasu. Dzięki wadze tylko 12 kg nawet długie spacery nie sa wyczerpujące. Wózek rewelacyjnie radzi sobie nawet w trudnym terenie nawet przy wiekszych prędkościach poruszania się. Dzięki zamontowaniu kół na szybkozłączkach, wózek składa się do małych rozmiarów i ułatwia transport. Dodatkowo istnieje możliwość zamontowania dwóch rodzaji siedzisk: anatomiczne i profilowane co podnosi komfort użytkowania.

RefundacjaRefundacja NFZKod NFZP.131.01
cena4 700,00 zł

cena przy refundacji odZobacz jak realizujemy Twoja refundację1 700,00 zł

Powrót na górę