56 665 28 82
Pn-Pt: 9:00-17:00

Dopasuj stabilizator ortezę łokcia do swoich potrzeb

 • Uniwersalna orteza stawu łokciowego U-SL

  dostępny

  Uniwersalna orteza stawu łokciowego U-SL

  Orteza łokcia należy do grupy CUBITI STABILIZER jest wyrobem uniwersalnym – bezrozmiarowym, została wykonana z innowacyjnego surowca ACTIV PREN, charakteryzującego się miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie wyrobu do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję stawu łokciowego.

  Kup teraz 49,00
 • Aparat na ramię i przedramię Innovator Elbow

  dostępny

  Aparat na ramię i przedramię Innovator Elbow

  Zastosowanie: leczenie, doleczanie, rehabilitacja uszkodzeń struktur stawowych wymagających ograniczenia ruchów pronacji i supinacji przedramienia z regulacją ruchów zgięcia i wyprostu w stawie łokciowym.

  Kod NFZ L.049.01, L.049.00

  Kup teraz 520,00
 • Aparat na ramię i przedramię Innovator Elbow z ujęciem dłoni

  dostępny

  Aparat na ramię i przedramię Innovator Elbow z ujęciem dłoni

  Zastosowanie: leczenie, doleczanie, rehabilitacja uszkodzeń struktur stawowych wymagających ograniczenia ruchów pronacji i supinacji przedramienia z regulacją ruchów zgięcia i wyprostu w stawie łokciowym

  Kod NFZ L.049.01, L.049.00

  Kup teraz 600,00
 • Stabilizator łokcia tenisisty z żelem

  Dostępny

  Stabilizator łokcia tenisisty z żelem

  Mała i skuteczna opaska do walki z bólem mięśni okolicy łokcia. Mueller Sports Medicine to amerykańska firma specjalizująca się od 1961 roku w produkcji sprzętu medycznego używanego w sporcie. Produkty tej firmy cechują się zaawansowaną technologią, dbałością o szczegóły wykonania oraz funkcjonalnością. Wszystko to sprawia,że sprzęt Muellera znajduje uznanie na całym świecie, zarówno w sporcie amatorskim jak i wyczynowym.

  Kup teraz 79,37
 • Stabilizator łokcia czarny Mueller

  Dostępny

  Stabilizator łokcia czarny Mueller

  Mueller Sports Medicine to amerykańska firma specjalizująca się od 1961 roku w produkcji sprzętu medycznego używanego w sporcie. Produkty tej firmy cechują się zaawansowaną technologią, dbałością o szczegóły wykonania oraz funkcjonalnością. Wszystko to sprawia,że sprzęt Muellera znajduje uznanie na całym świecie, zarówno w sporcie amatorskim jak i wyczynowym. Regulowany stabilizator to produkt dla osób, które chcą wzmocnić swoje obolałe łokcie.

  Kup teraz 95,00
 • Neoprenowy stabilizator łokcia

  produkt na zamówienie

  Neoprenowy stabilizator łokcia

  Sztywne i jednocześnie wygodne wspomaganie łokcia do złagodzenia skutków skręceń i bólu w stawie łokciowym. Mueller Sports Medicine to amerykańska firma specjalizująca się od 1961 roku w produkcji sprzętu medycznego używanego w sporcie. Produkty tej firmy cechują się zaawansowaną technologią, dbałością o szczegóły wykonania oraz funkcjonalnością. Wszystko to sprawia,że sprzęt Muellera znajduje uznanie na całym świecie, zarówno w sporcie amatorskim jak i wyczynowym.

  Kup teraz 79,00
 • Tutor łokciowy Epi Ulna

  produkt na zamówienie

  Tutor łokciowy Epi Ulna

  Orteza stawu łokciowego wykonana z neoprenu. Ogrzewa i zmniejsza ból oraz przyspiesza powrót do zdrowia i pełnej sprawności ruchowej.

  Kod NFZ L.050.01, L.050.00

  Kup teraz 155,00
 • Tutor łokciowy Epi Sensa

  dostępny

  Tutor łokciowy Epi Sensa

  Orteza Epi Sensa stabilizuje Twój staw łokciowy, odciąża go i uśmierza ból.

  Kup teraz 159,00
 • Tutor łokciowy Epi Forsa Plus

  produkt na zamówienie

  Tutor łokciowy Epi Forsa Plus

  Twój lekarz rozpoznał u Ciebie zapalenie nadkłykcia? Takie schorzenie to dość często występujący stan zapalny łokcia w miejscu, gdzie ścięgna łączą się z mięśniami.

  Kod NFZ L.050.01, L.050.00

  Kup teraz 119,00
 • Bursztynowa opaska stawu łokciowego-przeciwreumatyczna

  dostępny

  Bursztynowa opaska stawu łokciowego-przeciwreumatyczna

  Produkty z polskich szwalni Pani Teresy to doskonałej jakości pasy, ortezy, opaski i inne zaopatrzenie wspomagające pacjenta w walce z dolegliwościami i pomagające w szybkim powrocie do zdrowia. Firma Pani Teresa powstała w 1990 roku i do dnia dzisiejszego stale się rozwija stawiając na wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę.   Zastosowanie: zmiany zwyrodnieniowe, osteoporoza, bóle reumatyczne.

  Kup teraz 40,25
 • Opaska elastyczna stawu łokciowego bezszwowa

  dostępny

  Opaska elastyczna stawu łokciowego bezszwowa

  Produkty z polskich szwalni Pani Teresy to doskonałej jakości pasy, ortezy, opaski i inne zaopatrzenie wspomagające pacjenta w walce z dolegliwościami i pomagające w szybkim powrocie do zdrowia. Firma Pani Teresa powstała w 1990 roku i do dnia dzisiejszego stale się rozwija stawiając na wysoką jakość, niezawodność i przystępną cenę. Zastosowanie: zmiany zwyrodnieniowe, stany reumatyczne, zapobiega obrzękom.  

  Kup teraz 31,50

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Nasze placówki

Zamów na ortopedio.pl i odbierz produkt bez dodatkowych opłat w jednym z 1649 punktów stacjonarnych!

punkty stacjonarneSprawdź placówki

Opinie o sklepie

 • 97% klientów poleca nasz sklep4.8 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 899 opinii.Rekomendowane dla Ciebie

Porady ekspertów

Więcej porad

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.