56 665 28 82
Pn-Pt: 9:00-17:00

Dopasuj stabilizator ortezę łokcia do swoich potrzeb

 • Gorący strzał Do końca promocji pozostało:
  dni
  godzin
  minut
  sekund
  • Opaska magnetyczna na łokieć Direct Magnetic

   dostępny

   Opaska magnetyczna na łokieć Direct Magnetic

   To wyrób medyczny przeznaczonych do łagodzenia dolegliwości bólowych pochodzenia reumatycznego zlokalizowanych w okolicy stawu łokciowego. Zastosowano w nim unikalną technologię multigradientowego pola magnetycznego opracowaną w Instytucie Badań Fizykomedycznych. Wyrób produkowany jest w Polsce przez firmę PIW Primax Medic sp. z o.o., która posiada certyfikat ISO 13485 m.in. na procesy projektowania, produkcji i dystrybucji wyrobów do magnetoterapii wydany przez jednostkę notyfikowaną TUV Nord.

   Kup teraz 199,00 229,00
  • Orteza stawu łokciowego strong Core Line

   produkt na zamówienie

   Orteza stawu łokciowego strong Core Line

   Zastosowanie: wspomaganie stabilizacji stawu łokciowego w sporcie

   Kup teraz 162,00 179,00
 • Uniwersalna orteza stawu łokciowego U-SL

  Dostępny

  Uniwersalna orteza stawu łokciowego U-SL

  Orteza łokcia należy do grupy CUBITI STABILIZER jest wyrobem uniwersalnym – bezrozmiarowym, została wykonana z innowacyjnego surowca ACTIV PREN, charakteryzującego się miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie wyrobu do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję stawu łokciowego.

  Kup teraz 49,00
 • Orteza kończyny górnej z ujęciem dłoni i regulacją ruchomości stawu łokciowego OMEGA 1RE AM-KG-AM/1RE

  dostępny

  Orteza kończyny górnej z ujęciem dłoni i regulacją ruchomości stawu łokciowego OMEGA 1RE AM-KG-AM/1RE

  Aparat AM-KG-AM/1RE zabezpiecza całą kończynę górną oraz stawy między-paliczkowe, śródręczno-paliczkowe, staw nadgarstkowy i łokciowy. Refundacja NFZ! Produkt dostępny na kod L.049

  Kod NFZ L.049.01, L.049.00

  Kup teraz 436,00
 • Orteza stawu łokciowego Donjoy X-ACT ROM ELBOW

  Dostępny

  Orteza stawu łokciowego Donjoy X-ACT ROM ELBOW

  X-Act Rom Elbow – orteza pooperacyjna Innowacyjny produkt firmy DonJoy. Wskazany dla pacjentów do pooperacyjnego leczenia stawu łokciowego, lub w przypadku pourazowych procedurach doleczania urazów stawu łokciowego. Ortezę łatwo się zakłada a lekka konstrukcja nie obciąża kontuzjowanej ręki. Innowacyjny system Quick-Lock zapewnia regulację kąta ruchu, najwyższa jakość wykonania gwarantuje komfort podczas rehabilitacji. Orteza w komplecie ma zestaw klocków do regulacji kąta zgięcia i wyprostu [co 10 stopni] umożliwiając unieruchomienie i ustalenie zakresu ruchu kontuzjowanej ręki.

  Kod NFZ L.049.01, L.049.00

  Kup teraz 899,00
  Realizuj wniosek NFZ od 299,00
 • Zegarowy stabilizator łokcia T-Scope BREG

  dostępny

  Zegarowy stabilizator łokcia T-Scope BREG

  Zegarowy stabilizator łokcia T-Scope Jest idealny do zastosowania do ustalonego lub kontrolowanego zakresu ruchu. Ta lekka i cienka orteza posiada teleskopowe przedramię oraz szyny na ramieniu, kontrolę kąta zgięcia i wyprostu oraz możliwość zablokowania jej pod dowolnych katem. W zestawie dodawany jest regulowany pas na przedramię.

  Kod NFZ L.049.01, L.049.00

  Kup teraz 429,00
 • Dziecięca orteza łokcia z regulacją kąta zgięcia am-kg-ar/1r

  dostępny

  Dziecięca orteza łokcia z regulacją kąta zgięcia am-kg-ar/1r

  Lekka dziecięca orteza kończyny górnej z regulacją kąta zgięcia i wyprostu łokcia co 15 stopni. Orteza, dzięki swoim właściwościom, może być stosowana jako zaopatrzenie pooperacyjne stawu łokciowego lub jako główna metoda leczenia zachowawczego w przypadku przykurczów (blizny po poparzeniach), zwichnięć lub złamań.

  Kup teraz 331,00
 • Tutor łokciowy Epi Sensa

  dostępny

  Tutor łokciowy Epi Sensa

  Orteza Epi Sensa stabilizuje Twój staw łokciowy, odciąża go i uśmierza ból.

  Kup teraz 159,00
 • Tutor łokciowy Epi Forsa Plus

  produkt na zamówienie

  Tutor łokciowy Epi Forsa Plus

  Twój lekarz rozpoznał u Ciebie zapalenie nadkłykcia? Takie schorzenie to dość często występujący stan zapalny łokcia w miejscu, gdzie ścięgna łączą się z mięśniami.

  Kod NFZ L.050.01, L.050.00

  Kup teraz 119,00
 • Orteza na łokieć tenisisty/golfisty AM-SL-01/CCA

  Dostępny (ok 7 dni roboczych)

  Orteza na łokieć tenisisty/golfisty AM-SL-01/CCA

  Oprócz leczenia farmakologicznego i zabiegów fizykalnych, najbardziej sprawdzoną formą terapii jest opaska na łokieć tenisisty i golfisty typu AM-SL-01/CCA. Opaska, zakładana w odpowiednim miejscu przedramienia, odciąża przyczep końcowy mięśni, powodując ich rozluźnienie i zmniejszając dolegliwości bólowe. Innowacyjna konstrukcja ortezy AM-SL-01/CCA pozwala pelocie silikonowej umieszczonej w opasce koncentrować ucisk na mięśniach i ścięgnach zajętych przez schorzenie łokcia tenisisty lub golfisty. Nacisk jest skierowany na przyczepy proksymalne prostowników i zginaczy mięśni przedramienia i ręki. Zmniejsza się ryzyko ich przeciążenia lub naderwania, a w przypadku wystąpienia dolegliwości używanie wyrobu ułatwia i przyspiesza ich gojenie. Wewnętrzna poduszeczka posiada silikonowe wypustki wykonujące mikromasaż podczas noszenia ortezy, a zegar systemu CCA ułatwia regulację siły jej docisku. 

  Kup teraz 99,00
 • Uniwersalna orteza stawu łokciowego U-SL

  Dostępny

  Uniwersalna orteza stawu łokciowego U-SL

  Orteza łokcia należy do grupy CUBITI STABILIZER jest wyrobem uniwersalnym – bezrozmiarowym, została wykonana z innowacyjnego surowca ACTIV PREN, charakteryzującego się miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie wyrobu do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję stawu łokciowego.

  Kup teraz 49,00
 • Anatomiczna orteza stawu łokciowego z fiszbinami anatomicznymi AS-L/F

  dostępny

  Anatomiczna orteza stawu łokciowego z fiszbinami anatomicznymi AS-L/F

  Łatwość użytkowania – prosty sposób zakładania i zdejmowania wyrobu przez pacjenta. Konstrukcja ortezy uwzględnia specyfikę budowy ciała i zapewnia maksymalny komfort jej użytkowania, umożliwia nieograniczoną swobodę ruchu zarówno kobietom jak i mężczyznom. Refundacja NFZ! Produkt dostępny na kod L.050

  Kod NFZ L.050.01, L.050.00

  Kup teraz 115,00
 • Tutor łokciowy Epi Ulna

  produkt na zamówienie

  Tutor łokciowy Epi Ulna

  Orteza stawu łokciowego wykonana z neoprenu. Ogrzewa i zmniejsza ból oraz przyspiesza powrót do zdrowia i pełnej sprawności ruchowej.

  Kod NFZ L.050.01, L.050.00

  Kup teraz 155,00


Rekomendowane dla Ciebie

Porady ekspertów

Więcej porad

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.