Dopasuj stabilizator ortezę łokcia do swoich potrzeb

 • Gorący strzał Do końca promocji pozostało:
  dni
  godzin
  minut
  sekund

 • Orteza kończyny górnej z ujęciem dłoni i regulacją ruchomości stawu łokciowego OMEGA 1RE AM-KG-AM/1RE

  dostępny

  Orteza kończyny górnej z ujęciem dłoni i regulacją ruchomości stawu łokciowego OMEGA 1RE AM-KG-AM/1RE

  Aparat AM-KG-AM/1RE zabezpiecza całą kończynę górną oraz stawy między-paliczkowe, śródręczno-paliczkowe, staw nadgarstkowy i łokciowy. Refundacja NFZ! Produkt dostępny na kod L.049

  Kod NFZ L.049.01, L.049.00

  Kup teraz 436,00
 • Orteza stawu łokciowego Donjoy X-ACT ROM ELBOW

  Dostępny

  Orteza stawu łokciowego Donjoy X-ACT ROM ELBOW

  X-Act Rom Elbow – orteza pooperacyjna Innowacyjny produkt firmy DonJoy. Wskazany dla pacjentów do pooperacyjnego leczenia stawu łokciowego, lub w przypadku pourazowych procedurach doleczania urazów stawu łokciowego. Ortezę łatwo się zakłada a lekka konstrukcja nie obciąża kontuzjowanej ręki. Innowacyjny system Quick-Lock zapewnia regulację kąta ruchu, najwyższa jakość wykonania gwarantuje komfort podczas rehabilitacji. Orteza w komplecie ma zestaw klocków do regulacji kąta zgięcia i wyprostu [co 10 stopni] umożliwiając unieruchomienie i ustalenie zakresu ruchu kontuzjowanej ręki.

  Kod NFZ L.049.01, L.049.00

  Kup teraz 899,00
  Realizuj wniosek NFZ od 299,00
 • Zegarowy stabilizator łokcia T-Scope BREG

  dostępny

  Zegarowy stabilizator łokcia T-Scope BREG

  Zegarowy stabilizator łokcia T-Scope Jest idealny do zastosowania do ustalonego lub kontrolowanego zakresu ruchu. Ta lekka i cienka orteza posiada teleskopowe przedramię oraz szyny na ramieniu, kontrolę kąta zgięcia i wyprostu oraz możliwość zablokowania jej pod dowolnych katem. W zestawie dodawany jest regulowany pas na przedramię.

  Kod NFZ L.049.01, L.049.00

  Kup teraz 429,00
 • Dziecięca orteza łokcia z regulacją kąta zgięcia am-kg-ar/1r

  dostępny

  Dziecięca orteza łokcia z regulacją kąta zgięcia am-kg-ar/1r

  Lekka dziecięca orteza kończyny górnej z regulacją kąta zgięcia i wyprostu łokcia co 15 stopni. Orteza, dzięki swoim właściwościom, może być stosowana jako zaopatrzenie pooperacyjne stawu łokciowego lub jako główna metoda leczenia zachowawczego w przypadku przykurczów (blizny po poparzeniach), zwichnięć lub złamań.

  Kup teraz 331,00
 • Orteza na łokieć tenisisty/golfisty AM-SL-01/CCA

  dostępny

  Orteza na łokieć tenisisty/golfisty AM-SL-01/CCA

  Oprócz leczenia farmakologicznego i zabiegów fizykalnych, najbardziej sprawdzoną formą terapii jest opaska na łokieć tenisisty i golfisty typu AM-SL-01/CCA. Opaska, zakładana w odpowiednim miejscu przedramienia, odciąża przyczep końcowy mięśni, powodując ich rozluźnienie i zmniejszając dolegliwości bólowe. Innowacyjna konstrukcja ortezy AM-SL-01/CCA pozwala pelocie silikonowej umieszczonej w opasce koncentrować ucisk na mięśniach i ścięgnach zajętych przez schorzenie łokcia tenisisty lub golfisty. Nacisk jest skierowany na przyczepy proksymalne prostowników i zginaczy mięśni przedramienia i ręki. Zmniejsza się ryzyko ich przeciążenia lub naderwania, a w przypadku wystąpienia dolegliwości używanie wyrobu ułatwia i przyspiesza ich gojenie. Wewnętrzna poduszeczka posiada silikonowe wypustki wykonujące mikromasaż podczas noszenia ortezy, a zegar systemu CCA ułatwia regulację siły jej docisku. 

  Kup teraz 99,00
 • Anatomiczna orteza stawu łokciowego z fiszbinami anatomicznymi AS-L/F

  dostępny

  Anatomiczna orteza stawu łokciowego z fiszbinami anatomicznymi AS-L/F

  Łatwość użytkowania – prosty sposób zakładania i zdejmowania wyrobu przez pacjenta. Konstrukcja ortezy uwzględnia specyfikę budowy ciała i zapewnia maksymalny komfort jej użytkowania, umożliwia nieograniczoną swobodę ruchu zarówno kobietom jak i mężczyznom. Refundacja NFZ! Produkt dostępny na kod L.050

  Kod NFZ L.050.01, L.050.00

  Kup teraz 115,00
 • Anatomiczna orteza stawu łokciowego z szynami elastycznymi AS-L/A

  dostępny

  Anatomiczna orteza stawu łokciowego z szynami elastycznymi AS-L/A

  Surowiec z którego wykonano ortezę odpowiednio uciskając mięśnie wspomaga krążenie krwi i wpływa dodatnio na funkcjonowanie i dotlenianie całego organizmu. Orteza AS-L/A doskonale stabilizuje staw łokciowy, odciąża przyczepy mięśni przedramienia i ręki, łagodzi ból, usprawnia krążenie krwi. Orteza refundowana przez NFZ, kod NFZ L.050.

  Kod NFZ L.050.01, L.050.00

  Kup teraz 195,00
 • Uniwersalna orteza stawu łokciowego - tutor unieruchamiający AM-TL-01

  dostępny

  Uniwersalna orteza stawu łokciowego - tutor unieruchamiający AM-TL-01

  Tutor stawu łokciowego AM-TL-01 ma za zadanie stabilizację kończyny górnej w obrębie stawu łokciowego. Został on wykonany według nowego bardziej anatomicznego kształtu, dzięki czemu lepiej stabilizuje kończynę, a jego miękkie wykończenie wewnętrzne zdecydowanie poprawia komfort użytkowania. Produkt dostępny na refundację NFZ! Kod L.050.

  Kod NFZ L.050.01, L.050.00

  Kup teraz 98,00
 • Anatomiczna orteza na łokieć golfisty i tenisisty z pelotami silikonowymi AS-L-01

  dostępny

  Anatomiczna orteza na łokieć golfisty i tenisisty z pelotami silikonowymi AS-L-01

  Orteza łokcia należy do grupy ACTIV SPORT, została wykonana z innowacyjnego surowca ACTIV PREN, charakteryzującego się miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie wyrobu do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję stawu łokciowego. 

  Kod NFZ L.050.01, L.050.00

  Kup teraz 112,86
 • Orteza stawu łokciowego TIMAGO SPORLASTIC EPIDYN-STABIL

  dostępny

  Orteza stawu łokciowego TIMAGO SPORLASTIC EPIDYN-STABIL

    Orteza stawu łokciowego EPIDYN-STABIL odciąża i stabilizuje staw łokciowy. Elastyczny materiał uciskowy oraz boczne peloty silikonowe wspomagają propriocepcję, spiralne fiszbiny stabilizują oraz odciążają zmienioną zapalnie tkankę ścięgnistą w okolicach nadkłykcia. Mikromasaż wywiera korzystny wpływ na ból przyczepu ścięgna, poprawia krążenie i powoduje szybsze wchłanianie wysięków.  

  Kup teraz 175,00


Rekomendowane dla Ciebie

Porady ekspertów

Więcej porad

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.