Dopasuj stabilizator ortezę łokcia do swoich potrzeb

 • Gorący strzał Do końca promocji pozostało:
  dni
  godzin
  minut
  sekund

 • Tutor łokciowy Epi Sensa

  dostępny

  Tutor łokciowy Epi Sensa

  Orteza Epi Sensa stabilizuje Twój staw łokciowy, odciąża go i uśmierza ból.

  Kup teraz 159,00
 • Orteza kończyny górnej z ujęciem dłoni i regulacją ruchomości stawu łokciowego OMEGA 1RE AM-KG-AM/1RE

  dostępny

  Orteza kończyny górnej z ujęciem dłoni i regulacją ruchomości stawu łokciowego OMEGA 1RE AM-KG-AM/1RE

  Aparat AM-KG-AM/1RE zabezpiecza całą kończynę górną oraz stawy między-paliczkowe, śródręczno-paliczkowe, staw nadgarstkowy i łokciowy. Refundacja NFZ! Produkt dostępny na kod L.049

  Kod NFZ L.049.01, L.049.00

  Kup teraz 436,00
 • Zegarowy stabilizator łokcia T-Scope BREG

  dostępny

  Zegarowy stabilizator łokcia T-Scope BREG

  Zegarowy stabilizator łokcia T-Scope Jest idealny do zastosowania do ustalonego lub kontrolowanego zakresu ruchu. Ta lekka i cienka orteza posiada teleskopowe przedramię oraz szyny na ramieniu, kontrolę kąta zgięcia i wyprostu oraz możliwość zablokowania jej pod dowolnych katem. W zestawie dodawany jest regulowany pas na przedramię.

  Kod NFZ L.049.01, L.049.00

  Kup teraz 429,00
 • Neoprenowy stabilizator łokcia 452

  dostępny

  Neoprenowy stabilizator łokcia 452

  Sztywne i jednocześnie wygodne wspomaganie łokcia do złagodzenia skutków skręceń i bólu w stawie łokciowym. Mueller Sports Medicine to amerykańska firma specjalizująca się od 1961 roku w produkcji sprzętu medycznego używanego w sporcie. Produkty tej firmy cechują się zaawansowaną technologią, dbałością o szczegóły wykonania oraz funkcjonalnością. Wszystko to sprawia,że sprzęt Muellera znajduje uznanie na całym świecie, zarówno w sporcie amatorskim jak i wyczynowym.

  Kup teraz 87,00
 • Dziecięca orteza łokcia z regulacją kąta zgięcia am-kg-ar/1r

  dostępny

  Dziecięca orteza łokcia z regulacją kąta zgięcia am-kg-ar/1r

  Lekka dziecięca orteza kończyny górnej z regulacją kąta zgięcia i wyprostu łokcia co 15 stopni. Orteza, dzięki swoim właściwościom, może być stosowana jako zaopatrzenie pooperacyjne stawu łokciowego lub jako główna metoda leczenia zachowawczego w przypadku przykurczów (blizny po poparzeniach), zwichnięć lub złamań.

  Kup teraz 331,00
 • Anatomiczna orteza stawu łokciowego z osłoną AS-L-02

  dostępny

  Anatomiczna orteza stawu łokciowego z osłoną AS-L-02

  Orteza AS-L-02 doskonale stabilizuje staw łokciowy, odciąża przyczepy mięśni przedramienia i ręki, ogrzewa, łagodzi ból oraz usprawnia krążenie krwi i osłania łokieć.

  Kup teraz 90,00
 • Orteza stawu łokciowego Donjoy X-ACT ROM ELBOW

  Dostępny

  Orteza stawu łokciowego Donjoy X-ACT ROM ELBOW

  X-Act Rom Elbow – orteza pooperacyjna Innowacyjny produkt firmy DonJoy. Wskazany dla pacjentów do pooperacyjnego leczenia stawu łokciowego, lub w przypadku pourazowych procedurach doleczania urazów stawu łokciowego. Ortezę łatwo się zakłada a lekka konstrukcja nie obciąża kontuzjowanej ręki. Innowacyjny system Quick-Lock zapewnia regulację kąta ruchu, najwyższa jakość wykonania gwarantuje komfort podczas rehabilitacji. Orteza w komplecie ma zestaw klocków do regulacji kąta zgięcia i wyprostu [co 10 stopni] umożliwiając unieruchomienie i ustalenie zakresu ruchu kontuzjowanej ręki.

  Kod NFZ L.049.01, L.049.00

  Kup teraz 899,00
  Realizuj wniosek NFZ od 299,00
 • Orteza na łokieć tenisisty/golfisty AM-SL-01/CCA

  Dostępny (ok 7 dni roboczych)

  Orteza na łokieć tenisisty/golfisty AM-SL-01/CCA

  Oprócz leczenia farmakologicznego i zabiegów fizykalnych, najbardziej sprawdzoną formą terapii jest opaska na łokieć tenisisty i golfisty typu AM-SL-01/CCA. Opaska, zakładana w odpowiednim miejscu przedramienia, odciąża przyczep końcowy mięśni, powodując ich rozluźnienie i zmniejszając dolegliwości bólowe. Innowacyjna konstrukcja ortezy AM-SL-01/CCA pozwala pelocie silikonowej umieszczonej w opasce koncentrować ucisk na mięśniach i ścięgnach zajętych przez schorzenie łokcia tenisisty lub golfisty. Nacisk jest skierowany na przyczepy proksymalne prostowników i zginaczy mięśni przedramienia i ręki. Zmniejsza się ryzyko ich przeciążenia lub naderwania, a w przypadku wystąpienia dolegliwości używanie wyrobu ułatwia i przyspiesza ich gojenie. Wewnętrzna poduszeczka posiada silikonowe wypustki wykonujące mikromasaż podczas noszenia ortezy, a zegar systemu CCA ułatwia regulację siły jej docisku. 

  Kup teraz 99,00
 • Stabilizator łokcia czarny Mueller

  dostępny

  Stabilizator łokcia czarny Mueller

  Mueller Sports Medicine to amerykańska firma specjalizująca się od 1961 roku w produkcji sprzętu medycznego używanego w sporcie. Produkty tej firmy cechują się zaawansowaną technologią, dbałością o szczegóły wykonania oraz funkcjonalnością. Wszystko to sprawia,że sprzęt Muellera znajduje uznanie na całym świecie, zarówno w sporcie amatorskim jak i wyczynowym. Regulowany stabilizator to produkt dla osób, które chcą wzmocnić swoje obolałe łokcie.

  Kup teraz 99,00
 • Anatomiczna orteza stawu łokciowego z fiszbinami anatomicznymi AS-L/F

  dostępny

  Anatomiczna orteza stawu łokciowego z fiszbinami anatomicznymi AS-L/F

  Łatwość użytkowania – prosty sposób zakładania i zdejmowania wyrobu przez pacjenta. Konstrukcja ortezy uwzględnia specyfikę budowy ciała i zapewnia maksymalny komfort jej użytkowania, umożliwia nieograniczoną swobodę ruchu zarówno kobietom jak i mężczyznom. Refundacja NFZ! Produkt dostępny na kod L.050

  Kod NFZ L.050.01, L.050.00

  Kup teraz 115,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.