Dopasuj stabilizator ortezę łokcia do swoich potrzeb

 • Opaska magnetyczna na łokieć Direct Magnetic

  dostępny

  Opaska magnetyczna na łokieć Direct Magnetic

  To wyrób medyczny przeznaczonych do łagodzenia dolegliwości bólowych pochodzenia reumatycznego zlokalizowanych w okolicy stawu łokciowego. Zastosowano w nim unikalną technologię multigradientowego pola magnetycznego opracowaną w Instytucie Badań Fizykomedycznych. Wyrób produkowany jest w Polsce przez firmę PIW Primax Medic sp. z o.o., która posiada certyfikat ISO 13485 m.in. na procesy projektowania, produkcji i dystrybucji wyrobów do magnetoterapii wydany przez jednostkę notyfikowaną TUV Nord.

  Kup teraz 229,00
 • Anatomiczna orteza stawu łokciowego z szynami elastycznymi AS-L/A

  dostępny

  Anatomiczna orteza stawu łokciowego z szynami elastycznymi AS-L/A

  Surowiec z którego wykonano ortezę odpowiednio uciskając mięśnie wspomaga krążenie krwi i wpływa dodatnio na funkcjonowanie i dotlenianie całego organizmu. Orteza AS-L/A doskonale stabilizuje staw łokciowy, odciąża przyczepy mięśni przedramienia i ręki, łagodzi ból, usprawnia krążenie krwi. Orteza refundowana przez NFZ, kod NFZ L.050.

  Kod NFZ L.050.01, L.050.00

  Kup teraz 195,00
 • Uniwersalna orteza stawu łokciowego - tutor unieruchamiający AM-TL-01

  dostępny

  Uniwersalna orteza stawu łokciowego - tutor unieruchamiający AM-TL-01

  Tutor stawu łokciowego AM-TL-01 ma za zadanie stabilizację kończyny górnej w obrębie stawu łokciowego. Został on wykonany według nowego bardziej anatomicznego kształtu, dzięki czemu lepiej stabilizuje kończynę, a jego miękkie wykończenie wewnętrzne zdecydowanie poprawia komfort użytkowania. Produkt dostępny na refundację NFZ! Kod L.050.

  Kod NFZ L.050.01, L.050.00

  Kup teraz 98,00
 • Anatomiczna orteza na łokieć golfisty i tenisisty z pelotami silikonowymi AS-L-01

  dostępny

  Anatomiczna orteza na łokieć golfisty i tenisisty z pelotami silikonowymi AS-L-01

  Orteza łokcia należy do grupy ACTIV SPORT, została wykonana z innowacyjnego surowca ACTIV PREN, charakteryzującego się miękkością i wysoką elastycznością, co zdecydowanie ułatwia przyleganie wyrobu do kończyny i gwarantuje właściwą kompresję stawu łokciowego. 

  Kod NFZ L.050.01, L.050.00

  Kup teraz 112,86
 • Orteza stawu łokciowego TIMAGO SPORLASTIC EPIDYN-STABIL

  dostępny

  Orteza stawu łokciowego TIMAGO SPORLASTIC EPIDYN-STABIL

    Orteza stawu łokciowego EPIDYN-STABIL odciąża i stabilizuje staw łokciowy. Elastyczny materiał uciskowy oraz boczne peloty silikonowe wspomagają propriocepcję, spiralne fiszbiny stabilizują oraz odciążają zmienioną zapalnie tkankę ścięgnistą w okolicach nadkłykcia. Mikromasaż wywiera korzystny wpływ na ból przyczepu ścięgna, poprawia krążenie i powoduje szybsze wchłanianie wysięków.  

  Kup teraz 175,00
 • Orteza stawu łokciowego TIMAGO SPORLASTIC EPIDYN-AKTIV

  dostępny

  Orteza stawu łokciowego TIMAGO SPORLASTIC EPIDYN-AKTIV

  Orteza stawu łokciowego EPIDYN AKTIV służy odciążeniu i kompresji stawu łokciowego. Silikonowe peloty z wypustkami  korzystnie wpływają na bolesne zapalenie ścięgien lub przyczepów ścięgnistych przy zapaleniu nadkłykcia bocznego kości ramiennej oraz  torebek stawowych. Peloty poprawiają ukrwienie i przyspieszają wchłanianie wysięków. Okrężna taśma wspomaga zmniejszenie napięcia w zmienionej zapalnie tkance ścięgnistej w okolicach nadkłykcia i przyspiesza leczenie.

  Kup teraz 115,00
 • Dziecięca orteza łokcia am-tl-01

  dostępny

  Dziecięca orteza łokcia am-tl-01

  Dziecięcy tutor łokciowy wykonany z lekkiego surowca, wyścielonego przewiewną bawełnianą dzianiną frotte, zapewnia wentylację i odprowadzanie wilgoci z powierzchni skóry. Wyposażony w szyny ortopedyczne doskonale stabilizuje staw łokciowy i jest idealną alternatywą dla ciężkiego opatrunku gipsowego łokcia.

  Kup teraz 107,00
 • Orteza stawu łokciowego z blokadą kąta zgięcia AM-SL-02

  dostępny

  Orteza stawu łokciowego z blokadą kąta zgięcia AM-SL-02

  Orteza stawu łokciowego wykonana z surowca ActivDistance II. Kompozycja ta składa się z pianki poliuretanowej, zewnętrznej dzianiny poliamidowej posiadającej funkcję samoszczepną oraz wewnętrznej bawełnianej dzianiny frotte. Surowiec ten jest surowcem miękkim, natomiast nieelastycznym. Refundacja NFZ! Kod NFZ L.050

  Kod NFZ L.050.01, L.050.00

  Kup teraz 91,00
 • Orteza na łokieć tenisisty i golfisty z pelotą silikownową AM-SL

  dostępny

  Orteza na łokieć tenisisty i golfisty z pelotą silikownową AM-SL

  Orteza na łokieć tenisisty i golfisty z pelotą silikownową AM-SL - orteza stawu łokciowego należy do grupy CUBITI STABILIZER, została wykonana z surowca ACTIV SPACE. Innowacyjna technologia pozwala komorze powietrznej umieszczonej w opasce koncentrować ucisk na mięśniach i ścięgnach zajętych przez epicondylitis.

  Kup teraz 62,00
 • Opaska ściągająca na staw łokciowy Core Line

  produkt na zamówienie

  Opaska ściągająca na staw łokciowy Core Line

  Początki firmy Rehband sięgają roku 1955 kiedy to firma zajmowała się produkcją m. in. bandaży używanych w rehabilitacji. W ciągu lat siedemdziesiątych XX wieku firma obrała nowy kierunek produkcji i skupiła się na tworzeniu produktów dla osób aktywnych walczących z kontuzjami. Dzisiaj Rehband jest częścią jednej z najbardziej uznanych firm na świecie produkujących zaopatrzenie ortopedyczne - niemieckiej firmy OttoBock. Produkty Rehband cechują się znakomitym wykonaniem, ciekawym i atrakcyjnym designem oraz wysoką funkcjonalnością. Tworzone są w oparciu o wiedzę lekarzy i fizjoterapeutów co zapewnia doskonałe efekty w ich stosowaniu.

  Kup teraz 114,00 130,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.