Informujemy, że od dnia 25.11.2020 r. nasza infolinia będzie czynna w godzinach 8-16.
Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Stabilizator stawu łokciowego na łokieć tenisisty lub golfisty 2513

Stabilizator stawu łokciowego na łokieć tenisisty lub golfisty 2513
cena:44,85 złKup online

Stabilizator stawu łokciowego na łokieć tenisisty lub golfisty 2513

Cena w promocji:
oszczędzasz 17,25 zł
62,10 zł
44,85
Reh4Mat
Dolegliwość zwana potocznie łokciem tenisisty powstaje w wyniku zapalenia nadkłykcia bocznego kości ramiennej jako rezultat przeciążenia prostowników i supinatorów przedramienia i nadgarstka. Schorzenie ma swoją nazwę od tenisa, ponieważ najmocniej uaktywnia się w ruchu backhandu, ale dotyczy również innych sportów tj. baseball, golf czy squash, a także zupełnie niesportowych aktywności fizycznych. »Usuń z porównaniaProdukt dodano do porównaniaProdukt usunięto z porównaniaDodaj do schowkaProdukt usunięto ze schowkaProdukt dodano do schowkaZapytaj o produkt
Kup podobny - polecany produkt o podobnych parametrach
Opaska na łokieć tenisisty PRIM MOTTIO

Opaska na łokieć tenisisty PRIM MOTTIO

124,99

Kup onlineKup online

 

Dolegliwość zwana potocznie łokciem tenisisty powstaje w wyniku zapalenia nadkłykcia bocznego kości ramiennej jako rezultat przeciążenia prostowników i supinatorów przedramienia i nadgarstka. Schorzenie ma swoją nazwę od tenisa, ponieważ najmocniej uaktywnia się w ruchu backhandu, ale dotyczy również innych sportów tj. baseball, golf czy squash, a także zupełnie niesportowych aktywności fizycznych.

nnowacyjna konstrukcja ortezy AM-LX-02 pozwala pelotom silikonowym umieszczonej w opasce koncentrować ucisk na mięśniach i ścięgnach zajętych przez schorzenie łokcia tenisisty. Badania kliniczne wykazały, że ponad 80% pacjentów noszących nasz wyrób odczuwa wyraźną poprawę. Peloty uciskowe powodują, że nacisk jest skierowany na przyczepy proksymalne prostowników i zginaczy mięśni przedramienia i ręki. Zmniejszają ryzyko ich przeciążenia lub naderwania, a w przypadku wystąpienia dolegliwości ułatwiają i przyspieszają gojenie. Wewnętrzne poduszeczki posiadają silikonowe wypustki wykonujące mikromasaż podczas noszenia, a poliamidowa klamerka i taśma VELCRO ułatwiają regulację siły docisku. Jedna z pelot jest przymocowana na stałe do wyrobu, druga natomiast jest regulowana i dzięki temu istnieje możliwość precyzyjnego jej ustawienia. Po wyregulowaniu pelot, należy wysunąć plastikowe zabezpieczenie, co spowoduje przymocowanie peloty w danym miejscu na stałe, a co za tym idzie, zapobiegnie jej niekontrolowanemu przesuwaniu.

ZASTOSOWANIE:

  • łokieć tenisisty

Rozmiar:

Uniwersalny- 22-33cm

  • PranieMożliwość prania ręcznego w temp. 30-40 stopni
  • StronaUniwersalana
  • Możliwość wyboru rozmiaruRozmiar uniwersalny
  • Rodzaj zastosowanego usztywnieniaTaśmy stabilizujące
  • ZastosowanieProfilaktycznie
  • KolorCzarny
  • Produkt najczęściej stosowany w przypadkuEntezopatia (zapalenie tkanki)
  • StabilizatorOtwarty - zapinany na rzep
  • Wkład absorbujący wstrząsyTak

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa