56 665 28 82
Pn-Pt: 9:00-17:00

Dopasuj łóżko rehabilitacyjne do swoich potrzeb

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne znajdujące się w ofercie Ortopedio.pl są przeznaczone dla osób po udarach i wylewach mózgu jak również chorujących na zespół alzheimera i parkinsona. Wśród producentów dostępnych w naszym sklepie są: Reha-Bed, Reh4Mat, .bock, Thuasne, Vermeiren. Pamiętaj, że każde łóżko posiada funkcjonalność dopasowaną do stanu zdrowia chorego dlatego nie wahaj się skonsultować zakupu z naszym fizjoterapeutą. Łóżka dostępne są również w specjalnych zestawach ze stolikami oraz materacami przeciwodleżynowymi. Łóżka rehabilitacyjne - czyli pielęgnacja pacjenta w domowych warunkach ...Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia chorego przebywającego na stałe (lub w zdecydowanej większości czasu) w łóżku jest nabycie łóżka rehabilitacyjnego. Niestety wypowiadając to zdanie doskonale zdaję sobie również sprawę z tego, że jest to produkt drogi oraz nierefundowany.

 • Łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie Domiflex

  dostępny

  Łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie Domiflex

  Łóżko rehabilitacyjne, sterowane elektrycznie, przeznaczone dla osób starszych lub trwale leżących, niepełnosprawnych lub pozostających w domu, mających problem z samodzielnym wstaniem bądź ułożeniem się na łóżku. Leże posiada cztery obszary sterowane elektrycznie za pomocą pilota - ruchome obszary głowy i tułowia, górnego oraz dolnego odcinka nóg oraz nieruchomego obszaru dolnej części kręgosłupa.

  Kup teraz 2 800,00
 • Stolik przyłóżkowy na kółkach

  Na zamówienie

  Stolik przyłóżkowy na kółkach

  Chcesz zapewnić należyty komfort leżącemu pacjentowi lub członkowi rodziny? Kup Stolik przyłóżkowy na kółkach aby osoba leżąca sama mogła spożywać posiłki, wygodnie korzystać z komputera i wykonywać proste prace manualne.

  Kup teraz 353,87
 • Zestaw: łóżko rehabilitacyjne TAURUS + materac + materac przeciwodleżynowy

  Na zamówienie

  Zestaw: łóżko rehabilitacyjne TAURUS + materac + materac przeciwodleżynowy

  Potrzebujesz zestawu, który pomoże Ci w pielęgnacji nad chorym członkiem rodziny lub pacjentem? Poniższy zestaw stworzyliśmy właśnie dla Ciebie abyś otrzymał to czego potrzebujesz po jak najkorzystniejszej cenie!

  Kup teraz 3 874,00
 • Zestaw: łóżko rehabilitacyjne TAURUS + materac + stolik przyłóżkowy na kółkach+materac przeciwodleżynowy

  Na zamówienie

  Zestaw: łóżko rehabilitacyjne TAURUS + materac + stolik przyłóżkowy na kółkach+materac przeciwodleżynowy

  Potrzebujesz zestawu, który pomoże Ci w pielęgnacji nad chorym członkiem rodziny lub pacjentem? Poniższy zestaw stworzyliśmy właśnie dla Ciebie abyś otrzymał to czego potrzebujesz po jak najkorzystniejszej cenie!

  Kup teraz 3 653,00 4 124,00
 • Zestaw: łóżko rehabilitacyjne TAURUS + materac + stolik przyłóżkowy na kółkach

  Na zamówienie

  Zestaw: łóżko rehabilitacyjne TAURUS + materac + stolik przyłóżkowy na kółkach

  Potrzebujesz zestawu, który pomoże Ci w pielęgnacji nad chorym członkiem rodziny lub pacjentem? Poniższy zestaw stworzyliśmy właśnie dla Ciebie abyś otrzymał to czego potrzebujesz po jak najkorzystniejszej cenie!

  Kup teraz 3 499,00 3 999,00
 • Materac piankowy o grubości 12 cm, w pokrowcu zmywalnym

  Dostępny

  Materac piankowy o grubości 12 cm, w pokrowcu zmywalnym

  Materac piankowy o gęstości 25 kg/m3, dzięki niskiej cenie oraz sprawdzonej jakości jest najczęściej stosowanym materacem medycznym. Doskonale sprawdza się w zastosowaniu z łóżkami Taurus.

  Kup teraz 349,00
 • Łóżko rehabilitacyjne Taurus Lux Low

  Na zamówienie

  Łóżko rehabilitacyjne Taurus Lux Low

  Łóżko TAURUS LUX LOW zostało zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach, wyróżnia się spośród konkurencji funkcjonalną i estetyczną obudową drewnianą szczytów oraz praktycznymi rozwiązaniami. Model Taurus Lux Low posiada regulację wysokości leża w zakresie od 20 cm do 60 cm, regulację kąta nachylenia leża (funkcja Trendelenburga i Antytrendelenburga) oraz regulację części zagłówkowej/wezgłowia i części udowej.

  Kup teraz 3 800,00 3 999,00
 • Łóżko rehabilitacyjne Taurus Lux

  Na zamówienie

  Łóżko rehabilitacyjne Taurus Lux

  Taurus Lux łączy funkcjonalną konstrukcję z doskonałą jakością. Atrakcyjny wygląd łóżka zapewnia estetyczna drewniana obudowa. Obniżane leże gwarantujące wygodę sprawia, że...

  Kup teraz 3 300,00 3 615,00
 • Łóżko rehabilitacyjne Taurus Low

  Na zamówienie

  Łóżko rehabilitacyjne Taurus Low

  Łóżko typu LOW TAURUS przeznaczone jest do rehabilitacji i pielęgnacji pacjenta w lecznictwie zamkniętym jak i w domu. Łóżko zapewnia wymagane leczeniem i rehabilitacją ułożenie chorego. Łóżko wyróżnia się niewielką wysokością leża od podłoża, zaledwie 195mm. Takie rozwiązanie w znaczący sposób ułatwia opiekę i pielęgnację chorego. Do sterowania łóżkiem użyto 4 siłowników najlepszych producentów, firmy LINAK lub DEWERT. Takie rozwiązanie umożliwia elektryczne sterowanie czterodzielnym leżem, jak również pozwala zmieniać wysokość łóżka wraz z pozycją Trendelenburga i Antytrendelenburga.

  Kup teraz 3 490,00 3 713,00
 • Materac przeciwodleżynowy MultiBlock 3 grubości, 3 rodzaje pokrowców !

  Czas realizacji 2-3 tyg

  Materac przeciwodleżynowy MultiBlock 3 grubości, 3 rodzaje pokrowców !

  Materac przeciwodleżynowy  został zaprojektowany w celu zapobiegania powstawaniu odleżyn u osób leżących. Materac został wykonany z profilowanej pianki komfortowej o grubości 10 cm. Nacięte bloki pianki pracuję indywidualnie, przez co wyrób pod wpływem ciężaru pacjenta dostosowuje się do kształtu jego ciała. W doskonały sposób rozkłada punkty nacisku, zapewniając komfort użytkowania, jest przyjazny dla kręgosłupa i stawów oraz poprawia krążenie i samopoczucie pacjenta. Dodatkowo poprzez zastosowanie przewiewnego bawełnianego pokrowca ciało pacjenta jest lekko wentylowane.

  Kup teraz 259,00

Refundacja NFZ

Refundacja NFZ sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego przysługuje każdemu kto jest ubezpieczony w ramach ubezpieczenia społecznego i zdrowotnego ZUS.

Jak uzyskać refundację?Skontaktuj się z namiGenerator wniosków NFZ

Punkty odbioru


Znajdź ortezę

Potrzebujesz profesjonalnej ortezy? W asortymencie naszego sklepu ortopedycznego znajdziesz każdy model dostępny na rynku Polskim.

Opinie o sklepie

 • 97% klientów poleca nasz sklep4.8 / 5.0
 • Opineo - słucham swoich klientów

Zebraliśmy 899 opinii.Rekomendowane dla Ciebie

Porady ekspertów

Więcej porad

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.