Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 56 665 28 820Koszyk

Dopasuj łóżko rehabilitacyjne do swoich potrzeb

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne znajdujące się w ofercie Ortopedio.pl są przeznaczone dla osób po udarach i wylewach mózgu jak również chorujących na zespół alzheimera i parkinsona. Wśród producentów dostępnych w naszym sklepie są: Reha-Bed, Reh4Mat, .bock, Thuasne, Vermeiren. Pamiętaj, że każde łóżko posiada funkcjonalność dopasowaną do stanu zdrowia chorego dlatego nie wahaj się skonsultować zakupu z naszym fizjoterapeutą. Łóżka dostępne są również w specjalnych zestawach ze stolikami oraz materacami przeciwodleżynowymi. Łóżka rehabilitacyjne - czyli pielęgnacja pacjenta w domowych warunkach ...Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia chorego przebywającego na stałe (lub w zdecydowanej większości czasu) w łóżku jest nabycie łóżka rehabilitacyjnego. Niestety wypowiadając to zdanie doskonale zdaję sobie również sprawę z tego, że jest to produkt drogi oraz nierefundowany.

Łóżko rehabilitacyjne Taurus Low

Łóżko rehabilitacyjne Taurus Low
2 opinie

Łóżko typu LOW TAURUS przeznaczone jest do rehabilitacji i pielęgnacji pacjenta w lecznictwie zamkniętym jak i w domu. Łóżko zapewnia wymagane leczeniem i rehabilitacją ułożenie chorego. Łóżko wyróżnia się niewielką wysokością leża od podłoża, zaledwie 195mm. Takie rozwiązanie w znaczący sposób ułatwia opiekę i pielęgnację chorego. Do sterowania łóżkiem użyto 4 siłowników najlepszych producentów, firmy LINAK lub DEWERT. Takie rozwiązanie umożliwia elektryczne sterowanie czterodzielnym leżem, jak również pozwala zmieniać wysokość łóżka wraz z pozycją Trendelenburga i Antytrendelenburga.

cena3 713,00 zł

Łóżko rehabilitacyjne Taurus Lux Low

Łóżko rehabilitacyjne Taurus Lux Low
4 opinie

Łóżko TAURUS LUX LOW zostało zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach, wyróżnia się spośród konkurencji funkcjonalną i estetyczną obudową drewnianą szczytów oraz praktycznymi rozwiązaniami. Model Taurus Lux Low posiada regulację wysokości leża w zakresie od 20 cm do 60 cm, regulację kąta nachylenia leża (funkcja Trendelenburga i Antytrendelenburga) oraz regulację części zagłówkowej/wezgłowia i części udowej.

cena3 999,00 zł

Łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie Domiflex

Łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie Domiflex
5 opinie

Łóżko rehabilitacyjne, sterowane elektrycznie, przeznaczone dla osób starszych lub trwale leżących, niepełnosprawnych lub pozostających w domu, mających problem z samodzielnym wstaniem bądź ułożeniem się na łóżku. Leże posiada cztery obszary sterowane elektrycznie za pomocą pilota - ruchome obszary głowy i tułowia, górnego oraz dolnego odcinka nóg oraz nieruchomego obszaru dolnej części kręgosłupa.

cena2 800,00 zł

Łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie Domiflex II

Łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie Domiflex II
4 opinie

Łóżko rehabilitacyjne, sterowane elektrycznie, przeznaczone dla osób starszych lub trwale leżących, niepełnosprawnych lub pozostających w domu, mających problem z samodzielnym wstaniem bądź ułożeniem się na łóżku. Wersja łożka z zabudowanymi siłownikami. Leże posiada cztery obszary sterowane elektrycznie za pomocą pilota - ruchome obszary głowy i tułowia, górnego oraz dolnego odcinka nóg oraz nieruchomego obszaru dolnej części kręgosłupa.

cena2 990,00 zł

Łóżko elektryczne czterosegmentowe alois

Łóżko elektryczne czterosegmentowe alois
3 opinie

Alois to kolejny model firmy vermeiren. Łóżko czterosegmentowe ze sterowaniem elektrycznym. Tym razem zaprezentowany model przeznaczony jest dla osób chorujących na alzheimera oraz dla osób niskich ponieważ całe łóżko obniża się prawie do poziomu podłogi dzięki temu ułatwia wchodzenie lub wstawanie oraz w razie upadku pacjent nie odniesie żadnych urazów.

cena4 268,00 zł

Łóżko elektryczne czterosegmentowe luna xlow

Łóżko elektryczne czterosegmentowe luna xlow
1 opinie

Luna xlow to kolejna odsłona z seri luna, tym razem zaprezentowany model przeznaczony jest dla osób chorujących na alzheimera oraz dla osób niskich ponieważ całe łóżko obniża się prawie do poziomu podłogi dzięki temu ułatwia wchodzenie lub wstawanie oraz w razie upadku pacjent nie odniesie żadnych urazów.

cena4 277,01 zł

Łóżko rehabilitacyjne czterosegmentowe LUNA 2

Łóżko rehabilitacyjne czterosegmentowe LUNA 2

Luna 2 to kolejna odsłona łózka rehabilitacyjnego firmy Vermieiren. To czterosegmentowe łóżko przeznaczone głównie do opieki domowej z elektrycznym sterowaniem. Dzięki zastosowaniu regulacji wysokości położenia, przeznaczone zarówno dla osób wysokich jak i niskich. Wspomaga proces rehabilitacji osób chorych.

cena3 835,00 zł

Stolik przyłóżkowy na kółkach

Stolik przyłóżkowy na kółkach
4 opinie

Chcesz zapewnić należyty komfort leżącemu pacjentowi lub członkowi rodziny? Kup Stolik przyłóżkowy na kółkach aby osoba leżąca sama mogła spożywać posiłki, wygodnie korzystać z komputera i wykonywać proste prace manualne.

cena353,00 zł
Powrót na górę