Dopasuj łóżko rehabilitacyjne do swoich potrzeb

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne znajdujące się w ofercie Ortopedio.pl są przeznaczone dla osób po udarach i wylewach mózgu jak również chorujących na zespół alzheimera i parkinsona. Wśród producentów dostępnych w naszym sklepie są: Reha-Bed, Reh4Mat, .bock, Thuasne, Vermeiren. Pamiętaj, że każde łóżko posiada funkcjonalność dopasowaną do stanu zdrowia chorego dlatego nie wahaj się skonsultować zakupu z naszym fizjoterapeutą. Łóżka dostępne są również w specjalnych zestawach ze stolikami oraz materacami przeciwodleżynowymi. Łóżka rehabilitacyjne - czyli pielęgnacja pacjenta w domowych warunkach ...Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia chorego przebywającego na stałe (lub w zdecydowanej większości czasu) w łóżku jest nabycie łóżka rehabilitacyjnego. Niestety wypowiadając to zdanie doskonale zdaję sobie również sprawę z tego, że jest to produkt drogi oraz nierefundowany.

 • Gorący strzał Do końca promocji pozostało:
  dni
  godzin
  minut
  sekund

 • Zestaw: łóżko rehabilitacyjne TAURUS + materac + stolik przyłóżkowy na kółkach

  Na zamówienie

  Zestaw: łóżko rehabilitacyjne TAURUS + materac + stolik przyłóżkowy na kółkach

  Potrzebujesz zestawu, który pomoże Ci w pielęgnacji nad chorym członkiem rodziny lub pacjentem? Poniższy zestaw stworzyliśmy właśnie dla Ciebie abyś otrzymał to czego potrzebujesz po jak najkorzystniejszej cenie!

  Kup teraz 3 999,00
 • Zestaw: łóżko rehabilitacyjne TAURUS + materac + materac przeciwodleżynowy

  Na zamówienie

  Zestaw: łóżko rehabilitacyjne TAURUS + materac + materac przeciwodleżynowy

  Potrzebujesz zestawu, który pomoże Ci w pielęgnacji nad chorym członkiem rodziny lub pacjentem? Poniższy zestaw stworzyliśmy właśnie dla Ciebie abyś otrzymał to czego potrzebujesz po jak najkorzystniejszej cenie!

  Kup teraz 3 874,00
 • Łóżko rehabilitacyjne Taurus Low

  Na zamówienie

  Łóżko rehabilitacyjne Taurus Low

  Łóżko typu LOW TAURUS przeznaczone jest do rehabilitacji i pielęgnacji pacjenta w lecznictwie zamkniętym jak i w domu. Łóżko zapewnia wymagane leczeniem i rehabilitacją ułożenie chorego. Łóżko wyróżnia się niewielką wysokością leża od podłoża, zaledwie 195mm. Takie rozwiązanie w znaczący sposób ułatwia opiekę i pielęgnację chorego. Do sterowania łóżkiem użyto 4 siłowników najlepszych producentów, firmy LINAK lub DEWERT. Takie rozwiązanie umożliwia elektryczne sterowanie czterodzielnym leżem, jak również pozwala zmieniać wysokość łóżka wraz z pozycją Trendelenburga i Antytrendelenburga.

  Kup teraz 3 713,00
 • Łóżko rehabilitacyjne Taurus Lux Low

  Na zamówienie

  Łóżko rehabilitacyjne Taurus Lux Low

  Łóżko TAURUS LUX LOW zostało zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach, wyróżnia się spośród konkurencji funkcjonalną i estetyczną obudową drewnianą szczytów oraz praktycznymi rozwiązaniami. Model Taurus Lux Low posiada regulację wysokości leża w zakresie od 20 cm do 60 cm, regulację kąta nachylenia leża (funkcja Trendelenburga i Antytrendelenburga) oraz regulację części zagłówkowej/wezgłowia i części udowej.

  Kup teraz 3 999,00
 • Łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie Domiflex

  dostępny

  Łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie Domiflex

  Łóżko rehabilitacyjne, sterowane elektrycznie, przeznaczone dla osób starszych lub trwale leżących, niepełnosprawnych lub pozostających w domu, mających problem z samodzielnym wstaniem bądź ułożeniem się na łóżku. Leże posiada cztery obszary sterowane elektrycznie za pomocą pilota - ruchome obszary głowy i tułowia, górnego oraz dolnego odcinka nóg oraz nieruchomego obszaru dolnej części kręgosłupa.

  Kup teraz 2 800,00
 • Łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie Domiflex II

  dostępny

  Łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie Domiflex II

  Łóżko rehabilitacyjne, sterowane elektrycznie, przeznaczone dla osób starszych lub trwale leżących, niepełnosprawnych lub pozostających w domu, mających problem z samodzielnym wstaniem bądź ułożeniem się na łóżku. Wersja łożka z zabudowanymi siłownikami. Leże posiada cztery obszary sterowane elektrycznie za pomocą pilota - ruchome obszary głowy i tułowia, górnego oraz dolnego odcinka nóg oraz nieruchomego obszaru dolnej części kręgosłupa.

  Kup teraz 2 990,00
 • Łóżko elektryczne czterosegmentowe alois

  Na zamówienie

  Łóżko elektryczne czterosegmentowe alois

  Alois to kolejny model firmy vermeiren. Łóżko czterosegmentowe ze sterowaniem elektrycznym. Tym razem zaprezentowany model przeznaczony jest dla osób chorujących na alzheimera oraz dla osób niskich ponieważ całe łóżko obniża się prawie do poziomu podłogi dzięki temu ułatwia wchodzenie lub wstawanie oraz w razie upadku pacjent nie odniesie żadnych urazów.

  Kup teraz 4 268,00
 • Łóżko elektryczne czterosegmentowe model luna basic

  Na zamówienie

  Łóżko elektryczne czterosegmentowe model luna basic

  Model luna basic to czterosegmentowa konstrukcja nadająca się do zastosowania zarówno w mieszkaniu prywatnym jak i różnego rodzaju ośrodkach opieki medycznej oraz społecznej. Model ten wyróżnia zamontowane przez producenta w standardzie sterowanie elektryczne za pomocą pilota, które ułatwia sterowanie zarówno przez osoby opiekujące się oraz samego pacjenta. Do produkcji łóżka wykorzystane zostały siłowniki i systemy sterujące firmy Linak.  Dodatkowo w standardzie wyposażenia system transportowy, który pozwala w łatwy sposób przestawianie i przechowywanie całego łóżka w komplecie.

  Kup teraz 3 444,99
 • Łóżko elektryczne czterosegmentowe luna xlow

  Na zamówienie

  Łóżko elektryczne czterosegmentowe luna xlow

  Luna xlow to kolejna odsłona z seri luna, tym razem zaprezentowany model przeznaczony jest dla osób chorujących na alzheimera oraz dla osób niskich ponieważ całe łóżko obniża się prawie do poziomu podłogi dzięki temu ułatwia wchodzenie lub wstawanie oraz w razie upadku pacjent nie odniesie żadnych urazów.

  Kup teraz 4 277,01
 • Łóżko rehabilitacyjne czterosegmentowe LUNA 2

  dostępny

  Łóżko rehabilitacyjne czterosegmentowe LUNA 2

  Luna 2 to kolejna odsłona łózka rehabilitacyjnego firmy Vermieiren. To czterosegmentowe łóżko przeznaczone głównie do opieki domowej z elektrycznym sterowaniem. Dzięki zastosowaniu regulacji wysokości położenia, przeznaczone zarówno dla osób wysokich jak i niskich. Wspomaga proces rehabilitacji osób chorych.

  Kup teraz 3 835,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.