Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Dopasuj łóżko rehabilitacyjne do swoich potrzeb

Łóżka rehabilitacyjne elektryczne znajdujące się w ofercie Ortopedio.pl są przeznaczone dla osób po udarach i wylewach mózgu jak również chorujących na zespół alzheimera i parkinsona. Wśród producentów dostępnych w naszym sklepie są: Reha-Bed, Reh4Mat, .bock, Thuasne, Vermeiren. Pamiętaj, że każde łóżko posiada funkcjonalność dopasowaną do stanu zdrowia chorego dlatego nie wahaj się skonsultować zakupu z naszym fizjoterapeutą. Łóżka dostępne są również w specjalnych zestawach ze stolikami oraz materacami przeciwodleżynowymi. Łóżka rehabilitacyjne - czyli pielęgnacja pacjenta w domowych warunkach ...Jednym z ważniejszych elementów wyposażenia chorego przebywającego na stałe (lub w zdecydowanej większości czasu) w łóżku jest nabycie łóżka rehabilitacyjnego. Niestety wypowiadając to zdanie doskonale zdaję sobie również sprawę z tego, że jest to produkt drogi oraz nierefundowany.

Łóżko rehabilitacyjne Taurus

Łóżko rehabilitacyjne Taurus
3 opinie

Łóżko typu TAURUS przeznaczone jest do rehabilitacji i pielęgnacji pacjenta w lecznictwie zamkniętym jak i w domu. Łóżko wyróżnia się spośród konkurencji użyciem 4 siłowników najlepszych producentów, firmy LINAK lub DEWERT. Takie rozwiązanie umożliwia elektryczne sterowanie czterodzielnym leżem, regulację jego wysokości oraz ułożenie pacjenta w pozycji Trendelenburga i Antytrendelenburga.

cena2 472,99 zł

Łóżko rehabilitacyjne Taurus Low

Łóżko rehabilitacyjne Taurus Low
2 opinie

Łóżko typu LOW TAURUS przeznaczone jest do rehabilitacji i pielęgnacji pacjenta w lecznictwie zamkniętym jak i w domu. Łóżko zapewnia wymagane leczeniem i rehabilitacją ułożenie chorego. Łóżko wyróżnia się niewielką wysokością leża od podłoża, zaledwie 195mm. Takie rozwiązanie w znaczący sposób ułatwia opiekę i pielęgnację chorego. Do sterowania łóżkiem użyto 4 siłowników najlepszych producentów, firmy LINAK lub DEWERT. Takie rozwiązanie umożliwia elektryczne sterowanie czterodzielnym leżem, jak również pozwala zmieniać wysokość łóżka wraz z pozycją Trendelenburga i Antytrendelenburga.

cena3 080,99 zł

Łóżko rehabilitacyjne Taurus Lux Low

Łóżko rehabilitacyjne Taurus Lux Low
4 opinie

Łóżko TAURUS LUX LOW zostało zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach, wyróżnia się spośród konkurencji funkcjonalną i estetyczną obudową drewnianą szczytów oraz praktycznymi rozwiązaniami. Model Taurus Lux Low posiada regulację wysokości leża w zakresie od 20 cm do 60 cm, regulację kąta nachylenia leża (funkcja Trendelenburga i Antytrendelenburga) oraz regulację części zagłówkowej/wezgłowia i części udowej.

cena3 258,99 zł

Łóżko elektryczne czterosegmentowe alois

Łóżko elektryczne czterosegmentowe alois
3 opinie

Alois to kolejny model firmy vermeiren. Łóżko czterosegmentowe ze sterowaniem elektrycznym. Tym razem zaprezentowany model przeznaczony jest dla osób chorujących na alzheimera oraz dla osób niskich ponieważ całe łóżko obniża się prawie do poziomu podłogi dzięki temu ułatwia wchodzenie lub wstawanie oraz w razie upadku pacjent nie odniesie żadnych urazów.

cena4 342,80 zł

Łóżko elektryczne czterosegmentowe model luna basic

Łóżko elektryczne czterosegmentowe  model luna basic
1 opinie

Model luna basic to czterosegmentowa konstrukcja nadająca się do zastosowania zarówno w mieszkaniu prywatnym jak i różnego rodzaju ośrodkach opieki medycznej oraz społecznej. Model ten wyróżnia zamontowane przez producenta w standardzie sterowanie elektryczne za pomocą pilota, które ułatwia sterowanie zarówno przez osoby opiekujące się oraz samego pacjenta. Do produkcji łóżka wykorzystane zostały siłowniki i systemy sterujące firmy Linak.  Dodatkowo w standardzie wyposażenia system transportowy, który pozwala w łatwy sposób przestawianie i przechowywanie całego łóżka w komplecie.

cena2 733,48 zł

Łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie Domiflex II

Łóżko rehabilitacyjne sterowane elektrycznie Domiflex II
4 opinie

Łóżko rehabilitacyjne, sterowane elektrycznie, przeznaczone dla osób starszych lub trwale leżących, niepełnosprawnych lub pozostających w domu, mających problem z samodzielnym wstaniem bądź ułożeniem się na łóżku. Wersja łożka z zabudowanymi siłownikami. Leże posiada cztery obszary sterowane elektrycznie za pomocą pilota - ruchome obszary głowy i tułowia, górnego oraz dolnego odcinka nóg oraz nieruchomego obszaru dolnej części kręgosłupa.

cena2 967,00 zł
Powrót na górę