Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 56 665 28 820Koszyk

Łóżko elektryczne czterosegmentowe luna xlow

Łóżko elektryczne czterosegmentowe luna xlow
cena:4 277,01 złNastępny krok

Łóżko elektryczne czterosegmentowe luna xlow

Cena:
4 277,01
Raty PAYU:
od: 
Vermeiren
1 opinie
Luna xlow to kolejna odsłona z seri luna, tym razem zaprezentowany model przeznaczony jest dla osób chorujących na alzheimera oraz dla osób niskich ponieważ całe łóżko obniża się prawie do poziomu podłogi dzięki temu ułatwia wchodzenie lub wstawanie oraz w razie upadku pacjent nie odniesie żadnych urazów. »Dodaj do porównaniaDodaj do schowkaZapytaj o produkt

ŁÓŻKO ELEKTRYCZNE CZTEROSEGMENTOWE LUNA XLOW

ŁÓŻKO ELEKTRYCZNE CZTEROSEGMENTOWE LUNA XLOW

Bardzo wygodne, składające się z czterech segmentów łózko rehabilitacyjne Luna Xlow, to produkt o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa. Dzięki zdalnie sterowanej możliwości obniżenia poziomu łózka do powierzchni podłogi, jest ono odpowiednią propozycją dla osób starszych lub chorych np. na Alzheimera. Zredukowana wysokość ułatwia samodzielne wstawanie z łóżka i niweluje niebezpieczeństwo upadku.

BOGATY STANDARD W standardowym wyposażeniu znajdują się łóżko elektryczne wraz z poprawiającymi bezpieczeństwo drewnianymi barierkami oraz wysięgnik. Istnieje także możliwość dokupienia wyposażenia dodatkowego.
SZYBKI MONTAŻ Łóżko elektryczne czterosegmentowe Luna Xlow można bardzo szybko złożyć, nie są do tego celu wymagane specjalistyczne narzędzia. W przypadku konieczności transportu równie szybko przebiega demontaż, przy czym łózko jest w pełni przystosowane do transportu pacjenta.
BEZPIECZNA WYSOKOŚĆ Minimalna wysokość łóżka wynosi 20 cm. To bezpieczny dystans, który niemal do zera eliminuje ryzyko bolesnego upadku.
ELEGANCKA, BUKOWA OBUDOWA Poza właściwościami medycznymi, takimi jak bezpieczeństwo i wygoda, Luna Xlow charakteryzuje się także niebanalnym wyglądem.

ŁÓŻKO ELEKTRYCZNE CZTEROSEGMENTOWE LUNA XLOW

OBSŁUGA ŁÓŻKA ELEKTRYCZNEGO CZTEROSEGMENTOWEGO LUNA XLOW

Łóżko elektryczne czterosegmentowe Luna Xlow jest produktem przeznaczonym dla osób o wadze do 175 kg. Regulacja wysokości umożliwia dopasowanie właściwości łóżka do wzrostu i preferencji pacjenta. Co bardzo istotne, większość paramentów regulowanych jest zdalnie, za pomocą pilota. .
Zastosowanie sprawdzonych i trwałych siłowników pozwoliło na automatyzację takich zmiennych, jak kąt nachylenia oparcia, regulacja części udowej podnóżka czy odległość leża od podłoża.

Co w zestawie?

  • Łóżko elektryczne czterosegmentowe Luna Xlow
  • Barierki boczne
  • Wysięgnik

WYBRANE PARAMETRY PRODUKTU

Wymiary łóżka
224x103 [cm]
Regulacja wysokości łóżka
20-60 [cm]
Maksymalne obciążenie łóżka
175 [kg]
Możliwość ustalenia leża do pozycji
regulacja wysokości na pilota
obniżanie nawet do poziomu podłogi
regulacja kąta nachylenia oparcia na pilota
regulacja podnóżka manualna
regulacja części udowej podnóżka na pilota
regulacja częsci łydkowej podnóżka manualna
Dodatkowe wyposażenie
łóżko posiada wysięgnik oraz barierki w standardzie
możliwość zamontowania wyposażenia dodatkowego

UWAGA! Parametry w tabeli mogą ulec znacznej zmianie w zależności od wyposażenia i modelu produktu! Dopuszcza się również tolerancję standardowychparametrów w zakresie +/- 1,5 cm i +/-1,5 kg.

" Usługa transportu nie obejmuje wniesienia i złożenia łóżka"

Opinie o produkcie
5
Dodaj własną opinię
Wiola
5

Mama od kilku lat choruje na alzheimera ale w ostatnim czasie nastąpiło znaczne pogorszenie jej stanu zdrowia. Zdecydowaliśmy się na zakup tego łóżka i była to bardzo dobra decyzja. Bardzo ułatwia mi codzienną opiekę i pielęgnację mamy. Polecam ten model!

2014-09-30(9)(0)
0  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu powyżej 350 zł

9,99  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu poniżej 350 zł

16  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa

Dziękujemy, skontaktujemy się z Tobą w najbliższym czasie

Dofinansowanie PFRON

Ten produkt możesz kupić z dofinansowania PFRON.

Zostaw swój kontakt do siebie - odpiszemy i wyjaśnimy Ci wszystkie szczegóły.