Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Mobilność osób niepełnosprawnych - foteliki samochodowe

Fotelik samochodowy rehabilitacyjny Navigator 15-36 kg

Fotelik samochodowy rehabilitacyjny Navigator 15-36 kg

Fotelik NAVIGATOR firmy THOMASHILFEN to nowoczesny i funkcjonalny fotelik z możliwością składania posiadający siedzisko zintegrowane z oparciem. Ponadto  fotelik posiada możliwość używania w autobusie lub pociągu. Zintegrowane pasy umożliwiają zapięcie fotelika w miejscach innych niż samochód. Pozycjonujący pas 5-punktowy zapewnia bezpieczeństwo, a praktyczne zatrzaski zapobiegają przed skręcaniem pasów. Dodatkowe duże peloty podtrzymują nawet szczupłe dzieci. Złożony fotelik posiada uchwyt i można go wygodnie przenosić. Miękki regulowany w dwóch pozycjach klin zapobiega krzyżowaniu nóg. Miła w dotyku zdejmowana tapicerka przepuszcza powietrze i posiada możliwość prania w 40⁰C. Duży uchwyt na kubek to miejsce na napoje, przekąski i zabawki. 

cena3 498,99 zł

Fotelik samochodowy rehabilitacyjny Recaro Sport Hero Reha 9-36kg

Fotelik samochodowy rehabilitacyjny Recaro Sport Hero Reha 9-36kg
4 opinie

Fotelik RECARO Sport HERO Reha to najnowszy produkt z grupy samochodowych fotelików rehabilitacyjnych przystosowanych do przewożenia dzieci z niepełnosprawnością. Został przygotowany z myślą o zapewnieniu bezpieczeństwa podczas jazdy dzieciom o wadze od 9-36kg. W ten sposób producent umożliwił zastosowanie specjalistycznego fotelika dziecięcego w trzech klasach wagowych. Takie rozwiązanie jest unikalne na rynku, dlatego, że pozwala na zastosowanie dla dzieci pomiędzy 9 miesiącem, a 12 rokiem życia.

cena3 199,00 zł

Fotelik samochodowy rehabilitacyjny Recaro Monza Reha 15-50kg

Fotelik samochodowy rehabilitacyjny Recaro Monza Reha 15-50kg
12 opinie

Fotelik RECARO Monza Reha to nowoczesny bezpieczny i funkcjonalny fotelik posiadający siedzisko zintegrowane z oparciem, z możliwością rozłożenia do pozycji spoczynkowej, 5-punktowy pas zabezpieczający w standardzie z miękkim klinem odwodzącym oraz zestaw pelot pozycjonujących pozwalających na doskonałe dopasowanie dla każdego dziecka. Odpowiedni wyprofilowane oparcie dba o kręgosłup dziecka, a regulowana wysokość (do 150 cm wzrostu) pozwala na długoletnie użytkowanie.

cena4 699,00 zł

Fotelik samochodowy rehabilitacyjny Fun Baby

Fotelik samochodowy rehabilitacyjny Fun Baby

 Fun Baby to nowoczesny, funkcjonalny i bezpieczny dziecięcy fotelik rehabilacyjny przeznaczony do transportu dziecio specjalnych potrzebach. Możliwość zastosowania fotelika specjalnego w trzech klasach wagowych to unikalne rozwiązanie na rynku fotelików samochodowych, pozwala na zastosowanie dla dzieci od urodzenia do około 12 roku życia.

cena2 499,00 zł
Powrót na górę