Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Mobilność osób niepełnosprawnych - skutery elektryczne

Skuter elektryczny Carpo 4 Vermeiren

Skuter elektryczny Carpo 4 Vermeiren
3 opinie

Model carpo daje możliwość użytkowania pojazdu głównie do terenu dzieki zamontowaniu jednostki napędowej umożliwiającej jazdę z prędkością nawet do 17km/h. Bardzo wytrzymała i stylowa konstrukcja. Zamontowany przez producenta tryb ograniczenia prędkości spisuje się rewelacyjnie. Dodatkowym atutem jest bardzo czytelny i ergonomicznie panel sterowniczy.

cena13 216,99 zł

Skuter do użytku w terenie carpo limited edition

Skuter do użytku w terenie carpo limited edition
3 opinie

To ulepszony model względem swojego poprzednika w nowoczesnej odsłonie.Dzieki zamontowaniu jednostki napędowej umożliwiającej jazdę z prędkością nawet do 17km/h głównie nadaje się do terenu. W standardzie wyposażenia znalazł się ciekłokrystaliczny wyświetlacz informujący o takich parametrach jak: poziom naładowania baterii, temperatura powietrza, czas, oraz ewentualne awarie.  

cena11 499,00 zł

Skuter elektryczny Mercurius 4D Vermeiren

Skuter elektryczny Mercurius 4D Vermeiren
3 opinie

Mercurius to połączenie pojazdu zarówno do domu dzięki swojej zwrotności jak i do terenu dzieki zamontowaniu jednostki napędowej umożliwiającej jazdę z prędkością nawet do 15km/h. Bardzo wytrzymała i stylowa i komfortowa dla użytkowników konstrukcja. Zamontowany przez producenta tryb ograniczenia prędkości rewelacyjnie spisuje się zarówno w terenie jak i w pomieszczeniach.

cena10 843,99 zł

Skuter elektryczny Cityliner 410 Plus

Skuter elektryczny Cityliner 410 Plus
3 opinie

To mały skuter, który nadaje się do poruszania w pomieszczeniach zamkniętych ale również poza nimi jednak na w miarę równej nawierzchni. Mimo stabilnej konstrukcji jest niewielkich rozmiarów dzięki temu daje się w łatwy sposób przewozić w bagażniku nawet niewielkich aut. Cała konstrukcja wzmocniona o zderzaki przedni i tylny. 

cena10 900,00 zł

Skuter elektryczny Mini MDH

Skuter elektryczny Mini MDH

Cechy: -Wózek inwalidzki drogowy typu skuter -Łatwy w obsłudze -Prosty i intuicyjny panel sterowania -Innowacyjny design  -Łatwy demontaż akumulatorów -Możliwość ładowania akumulatorów po wymontowaniu z wózka  -Możliwość łatwego złożenia skutera do tranpsortu bez użycia kluczy -Oświetlenie drogowe -Zderzaki  -Koła 9 calowe z felgą aluminiową  -Regulacja wysokości siedziska -Siedzisko obrotowe z blokadą - Możliwość odchylania podłokietników -Regulacja kąta kolumny kierowniczej  -Koszyk na zakupy montowany na kolumnie kierowniczej 

cena6 238,97 zł

Skuter elektryczny Eris

Skuter elektryczny Eris

Eris to wszechstronny kompaktowy skuter, który daje możliwość doboru napędu i baterii do swojego stylu jazdy. Bardzo zwrotny i łatwy w prowadzeniu. Doskonale sprawdza się w centrach handlowych oraz ruchliwych zatłoczonych centrach miast. Eris gwarantuje, że każda podróż nim da użytkownikowi poczucie przyjemności. Jasne oświetlenie ledowe to nie tylko prowizorka ale bezpieczne podróżowanie również w nocy.

cena6 506,99 zł

Skuter elektryczny Sterling S400

Skuter elektryczny Sterling S400

Od zakupów w centrum handlowym po wycieczki za miasto – nowe, luksusowe skutery S-Series marki STERLING są gotowe do każdej podróży. Dzięki szeregowi przydatnych funkcji, nadzwyczajnej dynamice jazdy i stylowemu wyglądowi, każdy znajdzie skuter inwalidzki S-Series dla siebie.

cena7 999,00 zł
Powrót na górę