Dopasuj stabilizator ortezę nadgarstka do swoich potrzeb

Ortezy i stabilizatory nadgarstka na każde schorzenie! Wśród typów ortez znajdziesz ortezy krótkie, stabilizatory elastyczne, ortezy długie, ortezy dziecięce czy ortezy palcowe. Pamiętaj również, że wiele ortez jest refundowanych przez NFZ! Kody refundacyjne to L.047 i L.048. Pamiętaj, że na każdym etapie zapoznawania się z ofertą masz możliwość skonsultować swój wybór z naszym fizjoterapeutą.

 • Dostępne od ręki!

 • Gorący strzał Do końca promocji pozostało:
  dni
  godzin
  minut
  sekund
  • Stabilizator nadgarstka Apollo z ujęciem kciuka BREG

   dostępny

   Stabilizator nadgarstka Apollo z ujęciem kciuka BREG

   Stabilizator nadgarstka Apollo jest wyprodukowany z lekkiego i bardzo wygodnego piankowego materiału. Posiada uniwersalny rozmiar co redukuje konieczność utrzymywania dużych zapasów na magazynie. Regulowane podwójne zamknięcie zapewnia kontrolę wkładania dla większego komfortu każdego pacjenta. Stabilizator nadgarstka z ujęciem kciuka posiada także możliwość indywidualnego regulowania taśmy wokół kciuka.

   Kup teraz 139,00 169,00
  • Tutor nadgarstka ze wzmocnieniem MANU SENSA

   dostępny

   Tutor nadgarstka ze wzmocnieniem MANU SENSA

   Orteza Manu Sensa stabilizuje nadgarstek i uciska okoliczne tkanki zapobiegając i zmniejszając obrzęki.

   Kod NFZ L.048.01, L.048.00

   Kup teraz 129,00 155,00
  • Orteza ręki AM-SP-01

   dostępny

   Orteza ręki AM-SP-01

   Szynowa orteza ręki AM-SP-01 to doskonała orteza na urazy dłoni typu bokserskiego oraz skuteczne zaopatrzenie ortopedyczne w przypadku złamań lub zwichnięć poszczególnych palców ręki. Orteza unieruchamia wybrane palce, pozwala na ich dowolne ustawienie, kontroluje ich ruchy i umożliwia ustawienie właściwego poziomu ich stabilizacji. Grzbietowe ustawienie szyny oraz ażurowa konstrukcja ortezy umożliwia stosowanie jej również bezpośrednio po zabiegu operacyjnym. Jest to najbardziej uniwersalna orteza dłoni do stosowania przy wszelkich urazach rąk, złamaniach śródręcza, uszkodzeniach więzadła pobocznego i urazach paliczków.

   Kup teraz 79,00 89,00

 • Stabilizująca orteza ręki i przedramienia STRETTO 5 AM-OSN-U-05

  dostępny

  Stabilizująca orteza ręki i przedramienia STRETTO 5 AM-OSN-U-05

  Ażurowa orteza nadgarstka została wykonana według nowego bardziej anatomicznego kształtu, dzięki czemu lepiej stabilizuje staw promieniowo-nadgarstkowy i nadgarstek. Refundacja NFZ już od 0 zł. Kod NFZ L.048. 

  Kod NFZ L.048.01, L.048.00

  Kup teraz 90,00
 • Stabilizator nadgarstka Green

  dostępny

  Stabilizator nadgarstka Green

  Komfortowy stabilzator pasujący do najsmuklejszego nadgarstka. Stworzony z surowców wtórnych aby wspomóc terapię. Mueller Sports Medicine to amerykańska firma specjalizująca się od 1961 roku w produkcji sprzętu medycznego używanego w sporcie. Produkty tej firmy cechują się zaawansowaną technologią, dbałością o szczegóły wykonania oraz funkcjonalnością. Wszystko to sprawia,że sprzęt Muellera znajduje uznanie na całym świecie, zarówno w sporcie amatorskim jak i wyczynowym.

  Kup teraz 123,00
 • Orteza odwodząca kciuk AM-D-04

  dostępny

  Orteza odwodząca kciuk AM-D-04

  Orteza kciuka AM-D-04 podtrzymuje staw siodełkowy i śródręczno-nadgarstkowy kciuka dzięki specjalnej anatomicznie wyprofilowanej wkładce metalowej. Stawy są w całości otoczone przez stabilizator, dzięki czemu podlegają pełnej ochronie. 

  Kod NFZ L.047.01, L.047.00

  Kup teraz 62,00
 • Stabilizator nadgarstka ProFit EB-N

  dostępny

  Stabilizator nadgarstka ProFit EB-N

  Orteza stawu nadgarstkowego wykonana z ProFit – dwuwarstwowej tkaniny, która doskonale dopasowuje się do ciała pacjenta, rozciąga się we wszysktich kierunkach doskonale modelując kształt kończyny – tworzy tzw. drugą skórę.

  Kup teraz 49,00 55,00
 • Stabilizator kciuka czarny uniwersalny Mueller

  produkt na zamówienie

  Stabilizator kciuka czarny uniwersalny Mueller

  Uniwersalny stabilizator kciuka zawierający dwa wzmocnienia dla zapewnienia maksymalnej ochrony. Wspiera i ogranicza możliwość ruchu w samym stawie. oddychający materiał.

  Kup teraz 109,00
 • Stabilizator nadgarstka Apollo BREG

  dostępny

  Stabilizator nadgarstka Apollo BREG

  Stabilizator nadgarstka Apollo jest wyprodukowany z lekkiego i bardzo wygodnego piankowego materiału. Posiada uniwersalny rozmiar co redukuje konieczność utrzymywania dużych zapasów na magazynie. Regulowane podwójne zamknięcie zapewnia kontrolę wkładania dla większego komfortu każdego pacjenta. Stabilizator nadgarstka z ujęciem kciuka posiada także możliwość indywidualnego regulowania taśmy wokół kciuka.

  Kup teraz 109,00
 • Otwarta orteza ręki i przedramienia STRETTO 1 AM-OSN-U-01

  dostępny

  Otwarta orteza ręki i przedramienia STRETTO 1 AM-OSN-U-01

  Otwarta orteza ręki i przedramienia STRETTO 1 AM-OSN-U-01. Otwarta orteza nadgarstka została wykonana według nowego bardziej anatomicznego kształtu, dzięki czemu lepiej stabilizuje staw promieniowo-nadgarstkowy i nadgarstek.Refundacja NFZ! Kod L.048.

  Kod NFZ L.048.01, L.048.00

  Kup teraz 140,00
 • Orteza kciuka AM-D-01

  dostępny

  Orteza kciuka AM-D-01

  Bardzo dobra stabilizacja stawu śródręczno-paliczkowego pierwszego palca przez indywidualne dopasowanie plastycznej ortezy. Możliwość ustawienia ograniczonej ruchomości w obrębie kciuka. Oddychający materiał zapewnia wysoki komfort noszenia.

  Kod NFZ L.047.01, L.047.00

  Kup teraz 49,00
 • Orteza kciuka Ligaflex Rhizo

  dostępny

  Orteza kciuka Ligaflex Rhizo

  Krótka i przewiewna orteza unieruchamiająca kciuk a zapewniająca pełną ruchomość nadgarstka.

  Kod NFZ L.047.01, L.047.00

  Kup teraz 99,00
 • Orteza nadgarstka Dynastab Dual

  dostępny

  Orteza nadgarstka Dynastab Dual

  Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Opisy i zdjęcia, dzięki uprzejmości Thuasne Polska Sp. z o.o. ,pochodzą ze strony thuasne.pl. Cechy produktu: Układ dwóch sztywnych wzmocnień umożliwia doskonałe unieruchomienie nadgarstka. Fiszbiny przepuszczające promienie X z możliwością dokładnego dopasowania do morfologii pacjenta. Komfortowy materiał, przepuszczający powietrze (dzianina trójwymiarowa).

  Kod NFZ L.047.01, L.047.00

  Kup teraz 119,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.