Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Dziecięca orteza nadgarstka am-osn-u-01

Dziecięca orteza nadgarstka am-osn-u-01
cena: 154,33 zł

cena z refundacjąZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację. od: 0,00

Kup online

Dziecięca orteza nadgarstka am-osn-u-01

Cena:
154,33
od 0 zł

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


Reh4Mat
Bardzo lekka dziecięca orteza otwarta ręki i przedramienia to doskonała alternatywa dla tradycyjnego ciężkiego opatrunku gipsowego. Wyposażona w szynę dłoniową i boczne stalki doskonale stabilizuje staw promieniowo-nadgarstkowy, a dodatkowe pasy obwodowe zwiększają kompresję. » Dodaj do porównania Produkt dodano do porównania Produkt usunięto z porównania Dodaj do schowka Produkt usunięto ze schowka Produkt dodano do schowka Zapytaj o produkt Refundacja NFZ Faktura proforma
DZIECIĘCA ORTEZA NADGARSTKA AM-ORN-U-01

DZIECIĘCA ORTEZA NADGARSTKA AM-ORN-U-01

Orteza AM-ORN-U-01 to produkt, który został stworzony z myślą o najmłodszych. Rewelacyjna alternatywa dla ciężkich i niewygodnych gipsów. Jest niezwykle lekka i wygodna. Przeznaczona do usztywniania ręki oraz przedramienia. Świetnie unieruchamia staw promieniowo-nadgarstkowy przyspieszając regenerację.

Z myślą o najmłodszych: Produkt został wykonany z myślą o urazach u najmłodszych. Z racji tego, do jego produkcji wybrano lekkie i oddychające materiały. Wewnętrzna strona ortezy wyścielona jest przyjemną dla skóry, bawełnianą dzianiną oraz wypełniona miękką pianką.
Innowacyjne materiały: Do wykonania ortezy wykorzystano innowacyjny surowiec, jakim jest AirSanmed. Wyróżnia się niewielką elastycznością, dzięki czemu jest w stanie zapewnić maksymalne usztywnienie oraz stabilizację uszkodzonego stawu.
Zapewniony komfort: W części ochraniającej dłoń dziecka umieszczono miękką poduszeczkę. Dzięki temu dziecko zyskuje jeszcze większy komfort i wygodę. Ponadto, orteza posiada dwie, szerokie taśmy obwodowe oraz jedną na wysokości dłoni umożliwiające dostosowanie ucisku do ręki dziecka.
Bezpieczeństwo przede wszystkim: Orteza posiada specjalnie wyprofilowany kształt, utrzymujący rękę w jej naturalnej pozycji. Ponadto, pasy rzepowe pomogą utrzymać ją w odpowiedniej pozycji, bez obaw o zsunięcie się.
DZIECIĘCA ORTEZA NADGARSTKA AM-ORN-U-01

OBSŁUGA DZIECIĘCEJ ORTEZY NADGARSTKA AM-ORN-U-01

Dzięki prostej konstrukcji korzystanie z ortezy jest niezwykle proste, a jej założenie bezproblemowe. Wystarczy umieścić w niej rękę dziecka tak, aby palce mogły się swobodnie poruszać, a następnie pasami obwodowymi dopasować w taki sposób, aby skutecznie unieruchomić dziecięcą rączkę.
Orteza to doskonałe rozwiązanie dla dzieci podczas uszkodzeń w nadgarstku. Skutecznie ochronią i przyspieszą regenerację uszkodzonego stawu.

DOPASOWANIE PRODUKTU - INFORMACJE:

RozmiarObwód nadgarstka
19-11 cm
211-13 cm
Obwód nadgarstka

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa