Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Dziecięca orteza ręki ze stabilizacją kciuka AM-D-01

Dziecięca orteza ręki ze stabilizacją kciuka AM-D-01
cena: 79,68 zł

cena z refundacjąZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację. od: 0,00

Kup online

Dziecięca orteza ręki ze stabilizacją kciuka AM-D-01

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


Reh4Mat
Dziecięca orteza AM-D-01 stabilizująca kciuk, to połączenie ciekawego designu i wysokiej jakości kolorowych materiałów. Orteza kciuka AM-D-01 została wykonana z wysokiej jakości surowca AirDistance II.  » Dodaj do porównania Produkt dodano do porównania Produkt usunięto z porównania Dodaj do schowka Produkt usunięto ze schowka Produkt dodano do schowka Zapytaj o produkt Refundacja NFZ Faktura proforma

Dziecięca orteza AM-D-01 stabilizująca kciuk, to połączenie ciekawego designu i wysokiej jakości kolorowych materiałów. Orteza kciuka AM-D-01 została wykonana z wysokiej jakości surowca AirDistance II.

AirDistance II to innowacyjny technologiczny surowiec przeznaczony do wykonywania wysoko przetworzonych wyrobów ortopedycznych. AirDistance II jest surowcem trójwarstwowym, składającym się z bardzo mocnej poliamidowej dzianiny okładkowej z funkcją samoszczepną, odciążającej pianki EVA oraz poliamidowej dzianiny przestrzennej 3D. Zewnętrzna warstwa surowca pozwala na swobodne mocowanie na niej wszelkich usztywnień ortopedycznych, a funkcja samoszczepna ułatwia dopasowanie wyrobów. Pianka odciążająca EVA niweluje negatywne oddziaływanie usztywnień ortopedycznych na ciało pacjenta. Wewnętrzna dzianina 3D o przestrzennej strukturze, pozwala na swobodne przepływanie przez nią powietrza , które dotlenia skórę oraz powoduje, że pot znajdujący się na jej powierzchni zdecydowanie szybciej odparowuje. Funkcja samoszczepna, surowca AirDistance II zdecydowanie ułatwia użytkowanie. Surowiec wodoodporny.

Orteza AM-D-01 posiada konstrukcję otwartą, co ułatwia jego zakładanie na kończynę, oraz regulowane zapięcie, co czyni ortezę jeszcze bardziej uniwersalną i ułatwia jej dopasowanie do każdego kształtu dłoni. W ortezie zamontowano miękką taśmę do stabilizacji kciuka z funkcją samoszczepną i zapięciem Velcro. Poza tym, nasza orteza kciuka posiada dwa niezależne pasy obwodowe, których zapięcie pacjent może dowolnie regulować, co pozwala zapobiec przesuwaniu się ortezy.

Elementem stabilizującym kciuk w ortezie jest aluminiowa szyna ortopedyczna. Zakres i sposób jego odwiedzenia może być dowolnie kształtowany przez odpowiednie przegięcie szyny.


ZASTOSOWANIE

  • 1. Zwichnięcie kciuka (wybicie kciuka)
  • 2. Zespół de Quervaina,
  • 3. Urazy pobocznych więzadeł stawu śródręczno-paliczkowego pierwszego palca (np. kciuk narciarza),
  • 4. Zmiany reumatyczne w obrębie kciuka,
  • 5. Ostre i przewlekłe zmiany zwyrodnieniowe np. artroza.
Rozmiar Obwód nadgarstka Sposób dokonywania pomiaru
1 min 10 – max 14 cm

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa