Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Dziecięca orteza palca AM-D-02

Dziecięca orteza palca AM-D-02
cena: 87,29 zł

cena z refundacjąZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację. od: 0,00

Kup online

Dziecięca orteza palca AM-D-02

Cena:
87,29
od 0 zł

Zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, cena promocyjna dotyczy wyłącznie zakupu bez refundacji NFZ


Reh4Mat
Orteza AM-D-02 służy do usztywniania palców II-V tj.: małego, serdecznego, środkowego i wskazującego (nie stosuje się jej do usztywniania kciuka). » Dodaj do porównania Produkt dodano do porównania Produkt usunięto z porównania Dodaj do schowka Produkt usunięto ze schowka Produkt dodano do schowka Zapytaj o produkt Refundacja NFZ Faktura proforma

DZIECIĘCA ORTEZA PALCA AM-D-02

DZIECIĘCA ORTEZA PALCA AM-D-02

Orteza AM-D-02 została zaprojektowana specjalnie dla najmłodszych. Pełni rewelacyjną alternatywę dla niewygodnych, ciężkich, sztywnych i znienawidzonych przez dzieci gipsów. Przeznaczona szczególnie dla unieruchomienia podczas uszkodzenia palca małego, serdecznego, środkowego, bądź wskazującego (z wyłączeniem kciuka!).

Odpowiedni materiał: Do wytworzenia ortezy AM-D-02 wykorzystano lekki, przepuszczający powietrze materiał - AirDistance II. To składający się z trzech warstw surowiec. Dzięki temu nadaje się ona do użytku nawet podczas upałów. Jest to produkt wodoodporny, zatem można go prać ręcznie.
Maksimum komfortu: Dzięki możliwości samodzielnej stabilizacji poprzez dopasowanie ucisku w miejscach stawów noszenie ortezy będzie wyjątkowo komfortowe. Ponadto, wykonana z elastycznego aluminium szyna usztywniająca umożliwia ustawienie kształtu według zaleceń lekarza prowadzącego.
Wyraziste kolory: Chcąc zachęcić najmłodszych do noszenia ortezy wykonano ją z wykorzystaniem intensywnych, kolorowych materiałów. Dzięki temu prezentuje się ona zdecydowanie ciekawiej i atrakcyjniej.
Uniwersalne zastosowanie: Orteza nadaje się do zapewnienia ochrony każdego palca (z wyjątkiem kciuka). Można ją stosować zarówno na prawej, jak i na lewej dłoni.

DZIECIĘCA ORTEZA PALCA AM-D-02

OBSŁUGA ORTEZY PALCA AM-D-02

Obsługa tego produktu jest niezwykle prosta. Wystarczy umieścić uszkodzony palec w przeznaczonym do tego miejscu, a następnie pasami rzepowymi wyregulować ucisk w taki sposób, aby orteza solidnie trzymała się na ręce, bez obaw zsunięcia. Ponadto, palec powinien zostać skutecznie unieruchomiony.
Orteza palca AM-D-02 doskonale sprawdzi się w przypadku najmłodszych. Lekka, prosta w użyciu oraz o przyciągającym designie. Stanie się dla dzieci nie tylko obowiązkowym elementem, ale również ciekawym gadżetem.

DOPASOWANIE PRODUKTU - INFORMACJE:

Wyrób uniwersalny na prawa i lewa rękę.

Całkowita długość ortezy:
1 : 15 cm
2 : 20 cm

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa