Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Orteza ręki AM-SP-01

Orteza ręki AM-SP-01
cena: 69,90 zł Kup online

Orteza ręki AM-SP-01

Zapytaj o produkt, zamów 56 665 28 82
Cena:
69,90
Reh4Mat
7 opinie
Szynowa orteza ręki AM-SP-01 to doskonała orteza na urazy dłoni typu bokserskiego oraz skuteczne zaopatrzenie ortopedyczne w przypadku złamań lub zwichnięć poszczególnych palców ręki. Orteza unieruchamia wybrane palce, pozwala na ich dowolne ustawienie, kontroluje ich ruchy i umożliwia ustawienie właściwego poziomu ich stabilizacji. Grzbietowe ustawienie szyny oraz ażurowa konstrukcja ortezy umożliwia stosowanie jej również bezpośrednio po zabiegu operacyjnym. Jest to najbardziej uniwersalna orteza dłoni do stosowania przy wszelkich urazach rąk, złamaniach śródręcza, uszkodzeniach więzadła pobocznego i urazach paliczków. » Usuń z porównania Produkt dodano do porównania Produkt usunięto z porównania Dodaj do schowka Produkt usunięto ze schowka Produkt dodano do schowka Zapytaj o produkt

ORTEZA RĘKI AM-SP-01

ORTEZA RĘKI AM-SP-01

Orteza AM-SP-01 to produkt, który został stworzony w celu zapewnienia pomocy podczas powstałych uszkodzeń ręki. Doskonale usztywnia, unieruchamia dłoń zapewniając jej niemal natychmiastową ulgę w bólu. Przeznaczona jest głównie do złamań IV-V kości śródręcza, złamań II-III kości śródręcza, pęknięcia II-V kości śródręcza, zwichnięcia II-V kości śródręcza, a także podczas skręceń więzadeł w okolicy śródręcza. Za jej pomocą można unieruchomić wybrane palce oraz dzięki regulacji zapewnić sobie maksimum komfortu.

Bezpieczeństwo: Orteza zapewnia maksimum bezpieczeństwa i spokojnie może stanowić alternatywę dla ciężkich, niewygodnych i uporczywych gipsów. Skutecznie unieruchomi rękę oraz przyspieszy jej regenerację. Dzięki grzbietowemu ustawieniu szyny orteza może być stosowana bezpośrednio po zabiegach operacyjnych
Wygoda: Orteza została wykonana z miękkiego, przepuszczającego powietrze materiału. Jest niezwykle lekka i wygodna w użytkowaniu. Wykorzystany do jej produkcji materiał nie drażni oraz nie uwiera skóry.
Uniwersalność: Orteza AM-SP-01 to produkt niezwykle uniwersalny. Dzięki swojej konstrukcji można ją stosować zarówno na prawą, jak i na lewą rękę. Ponadto, posiada regulację o szerokim zakresie (13-26 cm w stawie nadgarstkowym).
Wodoodporność: Orteza wykonana została z wysokiej jakości, wodoodpornych materiałów. W celu utrzymania higieny oraz komfort użytkowania produkt bez obaw można prać ręcznie.

ORTEZA RĘKI AM-SP-01

OBSŁUGA ORTEZY RĘKI AM-SP-O1

Ortezę należy założyć na ręce, zapewniając usztywnienie uszkodzonym palcom. Za pomocą rzepów uregulować ucisk tak, aby zapewnić odpowiednie unieruchomienie dłoni. Pozostałe palce powinny się swobodnie poruszać.
Ta nowoczesna orteza ręki sprawdzi się zarówno w dzień, jak i w nocy. Jest niezwykle lekka i wygodna, a jednocześnie przyspiesza regenerację oraz uśmierza ból.

DOPASOWANIE PRODUKTU - INFORMACJE:

RozmiarObwód dłoni
Informacja Rozmiar uniwersalny 13-26 cm w stawie nadgarstkowym.
  Obwód dłoni
Joanna
5

Bardzo przystępna cena, szybka wysyłka i miła obsługa sklepu. Polecam!

2018-10-24 (0) (0)
Krystyna
5

Bardzo szybko się ją zakłada i łatwo dopasowuje do dłoni. Szybka wysyłka i przystępna cena.

2018-10-23 (0) (0)
Katarzyna
5

Skutecznie unieruchamia dłoń i przyspiesza powrót do zdrowia. Stosuję ją po zabiegu chirurgicznym i bardzo pomaga mi w codziennym funkcjonowaniu. polecam

2018-10-12 (0) (0)
12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa