Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Orteza kciuka AM-D-01

Orteza kciuka AM-D-01

Cena standardowa49,00 zł

Cena z refundacjąZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.od: 0,00

Następny krok
Reh4Mat
1 opinie
Bardzo dobra stabilizacja stawu śródręczno-paliczkowego pierwszego palca przez indywidualne dopasowanie plastycznej ortezy. Możliwość ustawienia ograniczonej ruchomości w obrębie kciuka. Oddychający materiał zapewnia wysoki komfort noszenia. »Dodaj do porównaniaDodaj do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZWydrukuj wniosekFaktura proformaGenerator wniosków

Bardzo dobra stabilizacja stawu śródręczno-paliczkowego pierwszego palca przez indywidualne dopasowanie plastycznej ortezy. Możliwość ustawienia ograniczonej ruchomości w obrębie kciuka. Oddychający materiał zapewnia wysoki komfort noszenia.

Cechy produktu:

  • Orteza została w całości wykonana z nowego innowacyjnego surowca AirSanmed. Specyfika tego surowca polega na tym, że nie jest on elastyczny przez co polepsza stabilizację zabezpieczonego stawu.
  • Przy skórze pacjenta znajduje się przewiewna bawełniana dzianina frotte, wewnątrz półsztywna perforowana pianka komfortowa, na zewnątrz natomiast zainstalowany jest laminat medyczny z funkcją paroprzepuszczalną, który w celu łatwiejszego odprowadzania potu od ciała pacjenta został dodatkowo wyperforowany.
  • Wyrób posiada konstrukcję otwartą, co ułatwia jego zakładanie na kończynę oraz regulowane zapięcie, co czyni ortezę jeszcze bardziej uniwersalną i ułatwia dopasowanie do każdego kształtu dłoni. 
  • W ortezie zamontowano taśmę stabilizującą kciuk, której nadmiar po dopasowaniu należy odciąć.
  • Dodatkowo w wyrobie zainstalowano aluminiową szynę boczną ze stabilizatorem, której zadaniem jest funkcja odwiedzenia kciuka. Zakres i sposób jego odwiedzenia może być dowolnie kształtowany przez odpowiednie przegięcie szyny.

Zastosowanie:

  • Urazy pobocznych więzadeł stawu śródręczno-paliczkowego pierwszego palca (np. kciuk narciarza),
  • Zmiany reumatyczne w obrębie kciuka,
  • Ostre i przewlekłe zmiany zwyrodnieniowe np. artroza.

Rozmiary:

save image

Opinie o produkcie
5
Dodaj własną opinię
AnnWO
5

Orteza bardzo wygodna, wewnątrz wyściółka frotte, ręka się nie poci. Doskonale unieruchamia cały kciuk. Cena niższa, niż podobnych produktów w sklepach stacjonarnych.

2014-09-02(5)(0)
0  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu powyżej 350 zł

9,99  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu poniżej 350 zł

16  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa