Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Orteza odwodząca kciuk AM-D-04

Orteza odwodząca kciuk AM-D-04

Cena standardowa62,00 zł

Cena z refundacjąZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.od: 0,00

Następny krok
Reh4Mat
Orteza kciuka AM-D-04 podtrzymuje staw siodełkowy i śródręczno-nadgarstkowy kciuka dzięki specjalnej anatomicznie wyprofilowanej wkładce metalowej. Stawy są w całości otoczone przez stabilizator, dzięki czemu podlegają pełnej ochronie.  »Dodaj do porównaniaDodaj do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZWydrukuj wniosekFaktura proformaGenerator wniosków

ORTEZA ODWODZĄCA KCIUK AM-D-04

ORTEZA ODWODZĄCA KCIUK AM-D-04

Orteza AM-D-04 to produkt stworzony w celu zapewnienia podtrzymania stawu siodełkowego oraz śródręczno-nadgarstkowego kciuka. Zalecany głównie dla osób z niestabilnością stawu, przy zwichnięciach, naderwaniach więzadła łokciowego lub ścięgien mięśni, złamaniach Benetta lub Rolanda, a także czysto profilaktycznie, w celu zapewnienia ochrony przed urazami tkanek miękkich.

Bezpieczeństwo to podstawa: Orteza posiada specjalnie wyprofilowaną wkładkę metalową, która jest doskonale dopasowana do dłoni i jej anatomicznego, naturalnego kształtu. Ściśle otacza stawy zapewniając stabilizację i najwyższą ochronę.
Najwyższy komfort użytkowania: W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkownikowi ortezy jej wnętrze zostało wypełnione miękkim, przyjemnym, niepodrażniającym skóry materiałem. Ponadto, niewielki kształt, waga i klasyczny wygląd sprawia, że korzystanie z niej jest znacznie przyjemniejsze.
Idealne dopasowanie: Orteza wyposażona jest w paski rzepowe. Umożliwia to dopasowanie stabilizatora do indywidualnych potrzeb.
Innowacyjny materiał AirSanmed: Do stworzenia ortezy AM-D-04 wykorzystano innowacyjny materiał AirSanmed. Doskonale przepuszcza powietrze oraz łatwiej odprowadza pot, dzięki czemu jest przyjemny w użytkowaniu nawet podczas wysokich temperatur.

ORTEZA ODWODZĄCA KCIUK AM-D-04

OBSŁUGA ORTEZY ODWODZĄCEJ KCIUKA AM-D-04

Ortezę należy umieścić na dłoni. Kciuk powinien znajdować się w wyznaczonym do tego miejscu. Następnie paskami rzepowymi dostosować w sposób zapewniający jednoczesne unieruchomienie oraz komfort użytkowania.
Wygoda, bezpieczeństwo i klasyczny design. Orteza odwodząca kciuk AM-D-04 jest niezwykle skuteczna, minimalizuje ból, a także dobrze się prezentuje. Występuje w wersji damskiej i męskiej, w dwóch rozmiarach (M i L), z rozróżnieniem na rękę lewą i prawą.

Co w zestawie?

  • Orteza odwodząca kciuk AM-D-04

DOPASOWANIE PRODUKTU - INFORMACJE:

RozmiarObwód nadgarstka
M 13-17 cm
L 17-21 cm
  Obwód nadgarstka

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

0  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu powyżej 350 zł

9,99  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu poniżej 350 zł

16  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa