Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Orteza palca ręki AM-D-03

Orteza palca ręki AM-D-03

ORTEZA PALCA RĘKI AM-D-03

ORTEZA PALCA RĘKI AM-D-03

Orteza AM-D-03 stworzona jest w celu zapewnienia usztywnienia dla czterech palców dłoni (bez kciuka). Przeznaczona jest głównie dla osób z uszkodzeniem prostowników palca, przeczepów prostowników paliczków, podczas złamań kości śródręcza, paliczka podstawnego oraz paliczka środkowego, a także podczas uszkodzeń stawu MIP i PIP i tkanek miękkich.

Uniwersalna konstrukcja: Orteza AM-D-03 posiada uniwersalną konstrukcję umożliwiającą wybór palca, który ma zostać unieruchomiony. Produkt umożliwia usztywnienie od jednego, do czterech palców jednocześnie (z wyłączeniem kciuka).
Najwyższa jakość: Do wykonania ortezy wykorzystano wysokiej jakości materiały. Usztywniające szyny wykonano z aluminum, a następnie zabezpieczono je farbą proszkową, która zapewnia ochronę przed potem. Dokładne wykonanie to gwarancja solidnego produktu.
Rewelacyjny komfort: Orteza posiada zwartą, prostą konstrukcję. Olbrzymią zaletą jest również jej niewielka waga. Ponadto, została wykonana z lycry i dzianiny welurowej, dzięki czemu jest niezwykle przyjemna dla skóry i elastyczna. Otwarta konstrukcja pozwala na swobodne ruchy niezabezpieczonymi palcami.
Bezpieczeństwo użytkowania: W celu zapewnienia bezpieczeństwa orteza posiada anatomiczny, dopasowujący się do naturalnej budowy dłoni kształt. Co więcej - została wyposażona w specjalną, ochronną taśmę zabezpieczającą.

ORTEZA PALCA RĘKI AM-D-03

OBSŁUGA ORTEZY PALCA RĘKI AM-D-O3

Ortezę należy założyć na rękę. Szynę umieścić na uszkodzonym palcu w taki sposób, aby go unieruchomić, ale jednocześnie nie odczuwać przy tym bólu.
Orteza to bezpieczne leczenie uszkodzeń przy jednoczesnym komforcie użytkowania. Klasyczny kształt, lekkość oraz materiały przyjemne dla skóry zapewnią możliwie maksymalną wygodę dla użytkownika.

DOPASOWANIE PRODUKTU - INFORMACJE:

RozmiarObwód śródręcza
S 17-19
M 19,5-22
L 22,5-24
  Obwód śródręcza
Opinie o produkcie
5
Dodaj własną opinię
Natalia
5

Zakup ortezy trafiony.Transakcja szybka i bezproblemowa. Tradycyjne usztywnienie to juz przeżytek.Z ortezą łatwiej funkcjonować po kontuzji.Polecam.

2015-04-29(9)(4)
Bożena
5

jest to o wiele ciekawsze rozwiązanie niż szpitalna szyna która nie jest absolutnie funkcjonalna, ta orteza to co innego, można ją na chwilę zdjąć, ponownie założyć, nie uwiera, dobrze przytrzymuje stawy miedzypaliczkowe, z calą odpowiedzialnością polecam

2014-04-29(3)(19)
0  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu powyżej 350 zł

9,99  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu poniżej 350 zł

16  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa