Ortopedio.pl
Ortopedio.plZazwoń 56 665 28 820Koszyk

Orteza reki i przedramienia z możliwością regulacjiodwiedzenia i przywiedzenia dłoni oraz z separatorem palców AUTOBOT AM-SDP-K-02

Orteza reki i przedramienia z możliwością regulacjiodwiedzenia i przywiedzenia dłoni oraz z separatorem palców AUTOBOT AM-SDP-K-02

Cena standardowa247,00 zł

Cena z refundacjąZobacz jak realizujemy Twoja refundację lub uzyskaj refundację.od: 0,00

Następny krok
Reh4Mat
1 opinie
Orteza reki i przedramienia  z możliwością regulacjiodwiedzenia i przywiedzenia dłoni oraz z separatorem palców AUTOBOT AM-SDP-K-02 Stosowana jako unieruchomienie w pozycji wymaganej za względu na wskazania medyczne – umożliwia ustawienie stawu promieniowo nadgarstkowego w przywiedzeniu lub odwiedzeniu. Wskazania, ustawienie szyny, okres stosowania zależne od decyzji lekarza prowadzącego. Refundacja NFZ! kod L.048. »Dodaj do porównaniaDodaj do schowkaZapytaj o produktRefundacja NFZWydrukuj wniosekFaktura proformaGenerator wniosków
ORTEZA RĘKI I PRZEDRAMIENIA AM-SDP-K-02

ORTEZA RĘKI I PRZEDRAMIENIA AM-SDP-K-02

Oferowany produkt został stworzony w celu zapewnienia ochrony i usztywnienia stawu promienowo-nadgarstkowego. Posiada możliwość ustawienia ręki w dowolnej pozycji, według zaleceń lekarza. Przeznaczona głównie dla osób po urazach leczonych operacyjnie lub zachowawczo, a także podczas występowania niedowładów.

Uniwersalny rozmiar i kształt: Orteza wyposażona jest w paski umożliwiające szeroki zakres regulacji. Ponadto, posiada możliwość odpowiedniego kształtowania w części przedramienia oraz dłoni.
Maksimum komfortu: Produkt wykonany jest z myślą o zapewnieniu maksimum wygody. Do jego produkcji wykorzystano najwyższej jakości materiały. Od wewnątrz orteza wykończona jest przyjemną, bawełnianą dzianiną oraz miękką pianką.
Rewelacyjny separator palców: Wykonany z miękkiego materiału separator utrzymuje palce w odpowiedniej pozycji, dociska je oraz nie dopuszcza do zachodzenia na siebie. W ten sposób minimalizuje ból spowodowany poruszaniem oraz zapobiega ewentualnym otarciom.
Doskonała jakość: Prezentowana orteza zachwyca solidnością oraz innowacyjnością wykonania. Jej łuska została wykonana ze sztywnego materiału AirSanmed, zaś zewnętrzna warstwa to wyperforowany laminat medyczny z funkcją przepuszczania powietrza i łatwiejszego odprowadzania potu.
ORTEZA RĘKI I PRZEDRAMIENIA AM-SDP-K-02

OBSŁUGA ORTEZY RĘKI I PRZEDRAMIENIA Z MOŻLIWOŚCIĄ REGULACJI ODWIEDZENIA I PRZYWIEDZENIA DŁONI ORAZ Z SEPARATOREM PALCÓW AUTOBOT AM-SDP-K-02

Uszkodzoną rękę należy umieścić w ortezie, palce natomiast pojedynczo w separatorze. Taśmami rzepowymi ścisnąć rękę w taki sposób, aby zapewnić odpowiednie usztywnienie.
Bezpieczeństwo i komfort w jednym. Orteza rewelacyjnie chroni rękę zapewniając przy tym komfort użytkowania.

Co w zestawie?

  • Orteza ręki i przedramienia z możliwością regulacji odwiedzenia i przywiedzenia dłoni
  • Separator palców Autobot AM-SDP-K-02

DOPASOWANIE PRODUKTU - INFORMACJE:

RozmiarObwód nadgarstka
S13-15 cm
M15-17 cm
L17-19 cm
XL19-21 cm
Obwód nadgarstka
Opinie o produkcie
5
Dodaj własną opinię
Marcin
5

Sprawna realizacja, bardzo dobry produkt.

2014-06-11(6)(13)
0  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu powyżej 350 zł

9,99  zł

Przesyłka kurierska
przy zamówieniu poniżej 350 zł

16  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa