Dopasuj stabilizator na dłoń i przedramię

 • Gorący strzał Do końca promocji pozostało:
  dni
  godzin
  minut
  sekund
  • Stabilizator nadgarstka Apollo z ujęciem kciuka BREG

   dostępny

   Stabilizator nadgarstka Apollo z ujęciem kciuka BREG

   Stabilizator nadgarstka Apollo jest wyprodukowany z lekkiego i bardzo wygodnego piankowego materiału. Posiada uniwersalny rozmiar co redukuje konieczność utrzymywania dużych zapasów na magazynie. Regulowane podwójne zamknięcie zapewnia kontrolę wkładania dla większego komfortu każdego pacjenta. Stabilizator nadgarstka z ujęciem kciuka posiada także możliwość indywidualnego regulowania taśmy wokół kciuka.

   Kup teraz 139,00 169,00

 • Otwarta orteza ręki i przedramienia STRETTO 1 AM-OSN-U-01

  dostępny

  Otwarta orteza ręki i przedramienia STRETTO 1 AM-OSN-U-01

  Otwarta orteza ręki i przedramienia STRETTO 1 AM-OSN-U-01. Otwarta orteza nadgarstka została wykonana według nowego bardziej anatomicznego kształtu, dzięki czemu lepiej stabilizuje staw promieniowo-nadgarstkowy i nadgarstek.Refundacja NFZ! Kod L.048.

  Kod NFZ L.048.01, L.048.00

  Kup teraz 140,00
 • Stabilizująca orteza ręki i przedramienia STRETTO 5 AM-OSN-U-05

  dostępny

  Stabilizująca orteza ręki i przedramienia STRETTO 5 AM-OSN-U-05

  Ażurowa orteza nadgarstka została wykonana według nowego bardziej anatomicznego kształtu, dzięki czemu lepiej stabilizuje staw promieniowo-nadgarstkowy i nadgarstek. Refundacja NFZ już od 0 zł. Kod NFZ L.048. 

  Kod NFZ L.048.01, L.048.00

  Kup teraz 90,00
 • Otwarta orteza ręki i przedramienia ze stabilizacją kciuka STRETTO 2 AM-OSN-U-02

  dostępny

  Otwarta orteza ręki i przedramienia ze stabilizacją kciuka STRETTO 2 AM-OSN-U-02

  Otwarta orteza ręki i przedramienia STRETTO 2 AM-OSN-U-02. Otwarta orteza nadgarstka została wykonana według nowego bardziej anatomicznego kształtu, dzięki czemu lepiej stabilizuje staw promieniowo-nadgarstkowy i nadgarstek. Refundacja NFZ na kod L.048.

  Kod NFZ L.048.01, L.048.00

  Kup teraz 119,00
 • Sznurowana orteza ręki i przedramienia STRETTO 3 AM-OSN-U-03

  dostępny

  Sznurowana orteza ręki i przedramienia STRETTO 3 AM-OSN-U-03

  Sznurowana orteza ręki i przedramienia STRETTO 3 AM-OSN-U-03.Mocowanie wyrobu na kończynie odbywa się przy użyciu zespołu sznurowanego wraz z zapięciem velcro, oraz jednej wąskiej taśmy dłoniowej. Zakres regulacji zapięcia jest bardzo duży i dzięki temu gwarantuje on duże możliwości regulacji i stabilizacji. Refundacja NFZ na kod L.048!

  Kod NFZ L.048.01, L.048.00

  Kup teraz 91,00
 • Sznurowana orteza ręki i przedramienia ze stabilizacją kciuka STRETTO 4 AM-OSN-U-04

  dostępny

  Sznurowana orteza ręki i przedramienia ze stabilizacją kciuka STRETTO 4 AM-OSN-U-04

  Sznurowana orteza ręki i przedramienia  ze stabilizacją kciuka STRETTO 4 AM-OSN-U-04. Orteza została w całości wykonana z nowego innowacyjnego surowca AirSanmed. Specyfika tego surowca polega na tym, że nie jest on elastyczny przez co polepsza stabilizację zabezpieczonego stawu nadgarstkowego. Refundacja NFZ L.048.

  Kod NFZ L.048.01, L.048.00

  Kup teraz 121,00
 • Orteza ortopedyczna na dłoń z ujęciem kciuka THUMB SPICA

  produkt na zamówienie

  Orteza ortopedyczna na dłoń z ujęciem kciuka THUMB SPICA

  Zastosowanie:  leczenie urazów nadgarstka i kciuka oraz dystalnego odcinka przedramienia, przewlekłej niestabilności nadgarstka i kciuka z zespołem bólowym, rekonwalescencja po leczeniu operacyj­nym lub zachowawczym, ochrona nadgarstka i kciuka w przy­padku uprawiania sportów lub wykonywania zawodów związa­nych z ryzykiem powstania urazu (przeciążeń).

  Kod NFZ L.047.00

  Kup teraz 140,00
 • Orteza nadgarstka Ligaflex Classic

  dostępny

  Orteza nadgarstka Ligaflex Classic

  Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Opisy i zdjęcia, dzięki uprzejmości Thuasne Polska Sp. z o.o. ,pochodzą ze strony thuasne.pl. Cechy produktu: Układ dwóch pasków doskonale unieruchamiających nadgarstek. Komfortowy materiał, przepuszczający powietrze (dzianina trójwymiarowa). Fiszbiny przepuszczające promienie X z możliwością dokładnego dopasowania do morfologii pacjenta. Fiszbin dłoniowy.

  Kod NFZ L.047.01, L.047.00

  Kup teraz 139,00
 • Orteza nadgarstka Dynastab Dual

  dostępny

  Orteza nadgarstka Dynastab Dual

  Thuasne (wym. tjuan) to firma, której początki sięgają roku 1847 we Francji. Od 1950 roku jeden z liderów w produkcji wyrobów ortopedycznych. Aktualnie firma obecna jest na wszystkich znaczących rynkach na świecie stale udoskonalając i rozwijając swoje produkty. Opisy i zdjęcia, dzięki uprzejmości Thuasne Polska Sp. z o.o. ,pochodzą ze strony thuasne.pl. Cechy produktu: Układ dwóch sztywnych wzmocnień umożliwia doskonałe unieruchomienie nadgarstka. Fiszbiny przepuszczające promienie X z możliwością dokładnego dopasowania do morfologii pacjenta. Komfortowy materiał, przepuszczający powietrze (dzianina trójwymiarowa).

  Kod NFZ L.047.01, L.047.00

  Kup teraz 119,00
 • Stabilizator stawu nadgarstkowego Donjoy POLFIT 17 z kciukiem

  produkt na zamówienie

  Stabilizator stawu nadgarstkowego Donjoy POLFIT 17 z kciukiem

  Orteza Polfit zapewnia skuteczną stabilizację dzięki zastosowaniu fiszbin na grzbietowej stronie ręki oraz anatomicznie wyprofilowanych stalek aluminiowych od strony dłoni. Posiada aluminiową wkładkę usztywniającą kciuk. Polfit zapewnia stabilizację i wzmocnienie nadgarstka i/lub kciuka oraz zabezpieczenie przed niekontrolowanymi i niewskazanymi ruchami nadgarstka. Dzięki możliwości dogięcia aluminiowej stalki, można dopasować ortezę do anatomii przedramienia oraz dłoni. Polfit wykonano z materiału przepuszczającego powietrze. Szybkie dopasowanie za pomocą sprzączek połączonych z pasami Velcro. Długość ortezy: 20cm. Dostępny w czterech rozmiarach.   - z kciukiem [Polfit 17] - bez kciuka [Polfit 19]

  Kup teraz 159,00
 • Orteza stabilizująca ręki TIMAGO SPORLASTIC MANU-X

  dostępny

  Orteza stabilizująca ręki TIMAGO SPORLASTIC MANU-X

    Orteza stabilizująca ręki MANU-X posiada anatomicznie uformowane szyny usztywniające od strony dłoniowej i grzbietowej  oraz obwodową taśmę rzepową częściowo unieruchamiającą  nadgarstek. Konstrukcja ortezy zapewnia swobodne ruchy kciuka i palców.

  Kup teraz 125,00


Rekomendowane dla Ciebie

Producenci sprzętu

W Ortopedio.pl dobierzemy właściwy stabilizator jak i wózek inwalidzki. Sprzęt medyczny dostępny na naszej stronie jest najwyższej jakości i posiada bardzo długą gwarancję. Refundacja NFZ. W asortymencie posiadamy: stabilizator kolana, stabilizator kostki, stabilizator barku, stabilizator nadgarstka, orteza tułowia, ortezy stawu kolanowego, ortezy stopowo-goleniowe, ortezy stawu skokowego, sprzęt do ćwiczeń, łóżka rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki, sprzęt przeciwodleżynowy i wiele innych.