Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Orteza na łokieć tenisisty Mottio Prim

Orteza na łokieć tenisisty Mottio Prim
cena: 89,90 zł Kup online

Orteza na łokieć tenisisty Mottio Prim

Zapytaj o produkt, zamów 56 665 28 82
Cena:
89,90
PRIM
Opaska na łokieć tenisisty, której anatomiczny kształt i miękka tkanina dostosowują się do ruchu użytkownika, pozwalając mu na wykonywanie czynności z całkowitą swobodą. Z antypoślizgową, hipoalergiczną powierzchnią. Wyposażona w anatomiczną podkładkę podkłykciową (wykonaną w 100% z silikonu) z efektem masażu odbarczającego. » Usuń ze schowka Produkt usunięto ze schowka Produkt dodano do schowka Zapytaj o produkt

Opaska na łokieć tenisisty PRIM MOTTIO (T29)

 

Opaska na łokieć tenisisty, której anatomiczny kształt i miękka tkanina dostosowują się do ruchu użytkownika, pozwalając mu na wykonywanie czynności z całkowitą swobodą. Z antypoślizgową, hipoalergiczną powierzchnią. Wyposażona w anatomiczną podkładkę podkłykciową (wykonaną w 100% z silikonu) z efektem masażu odbarczającego.

 

Anatomiczny kształt tworzywa termoplastycznego poprawia dostosowanie do przedramienia 
i dystrybucję napięcia. Opaska posiada także elastyczny pasek do dynamicznej regulacji kompresji.

Wskazania:  leczenie entezopatii nadkłykcia bocznego lub przyśrodkowego kości ramiennej (zespół łokcia tenisisty lub golfisty), wywołanej zarówno uprawianiem sportu, jak i wykonywaniem pracy.

Opaska bilateralna. Bezszwowa. Oddychająca. Bez lateksu. 
Jeden, uniwersalny rozmiar.

 

Opaska na łokieć tenisisty PRIM MOTTIO jest wyrobem medycznym i została zgłoszona do Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych.
Producent: PRIM, Hiszpania.

Przeglądany produkt nie ma jeszcze opinii.

12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa