Ortopedio.pl
Ortopedio.plZadzwoń 8:00 - 16:0056 665 28 82

Orteza na nadgarstek Manu-X Sporlastic

Orteza na nadgarstek Manu-X Sporlastic
cena: 136,75 zł Kup online

Orteza na nadgarstek Manu-X Sporlastic

Zapytaj o produkt, zamów 56 665 28 82
Cena:
136,75
TIMAGO
1 opinie
  Orteza stabilizująca ręki MANU-X posiada anatomicznie uformowane szyny usztywniające od strony dłoniowej i grzbietowej  oraz obwodową taśmę rzepową częściowo unieruchamiającą  nadgarstek. Konstrukcja ortezy zapewnia swobodne ruchy kciuka i palców. » Dodaj do schowka Produkt usunięto ze schowka Produkt dodano do schowka Zapytaj o produkt

ORTEZA STABILIZUJĄCA RĘKI TIMAGO SPORLASTIC MANU-X

ORTEZA STABILIZUJĄCA RĘKI TIMAGO SPORLASTIC MANU-X

Orteza to produkt, który jest stosowany w przypadku niestabilności lub wiotkości ręki. Orteza stabilizująca ręki Timago Sporlastic Manu-X, dzięki zaprojektowanym przez specjalistów szynom rewelacyjnie usztywnia zarówno od strony dłoniowej, jak również grzbietowej. Orteza posiada taśmę rzepową, która mocno trzyma nadgarstek zapewniając jego częściowe unieruchomienie. Orteza doskonale nadaje się do zwyrodnienia stawów, skręceń, jałowej martwicy kości nadgarstka, przeciążeń, jako usztywnienie ręki po zdjęciu gipsu, w okresie pooperacyjnym oraz zespole cieśni nadgarstka.

Bezpieczeństwo to podstawa: Specjalna konstrukcja szyn imitująca anatomiczny kształt sprawia, że ręka pozostaje usztywniona w naturalnej, bezpiecznej pozycji.
Wygoda jest najważniejsza: Orteza doskonale przylega do dłoni zapewniając maksymalny komfort noszenia. Otwarta konstrukcja umożliwia swobodne ruchy palców.
Uniwersalność: Uniwersalny kształt ortezy stabilizującej pozwala na używanie jej zarówno na prawej, jak i na lewej ręce.
Wysoka jakość: Orteza została wykonana z doskonałego, wytrzymałego, przyjemnego dla skóry materiału. Najwyższa jakość wykonania, lekkość oraz rewelacyjne wykończenie to gwarancja solidności oraz niezawodności produktu.

ORTEZA STABILIZUJĄCA RĘKI TIMAGO SPORLASTIC MANU-X

Obsługa ortezy stabilizującej rękę Timago Sporlastic Manu-X

Ortezę należy założyć na rękę, a następnie taśmą rzepową wyregulować do odpowiedniego poziomu ucisku. Produkt powinien skutecznie usztywnić rękę, jednak należy unikać zbyt mocnego zaciśnięcia taśmy.
Orteza posiada otwartą konstrukcję, dzięki czemu jej zakładanie oraz zdejmowanie jest niezwykle proste. Anatomiczny kształt doskonale dopasowuje się do dłoni. Produkt występuje w dwóch rozmiarach - do 17 cm w obwodzie nadgarstka oraz ponad 17 cm w obwodzie nadgarstka.

Co w zestawie?

  • Orteza stabilizująca ręki Timago Sporlastic Manu-X

DOPASOWANIE PRODUKTU - INFORMACJE

RozmiarObwód nadgarstka
1 do 17 cm
2 ponad 17 cm
  Obwód nadgarstka
Opinie o produkcie
5
Dodaj własną opinię
Renata D
5

Rewelacja. Jestem 3 dni po zespoleniu płytką złamania końca dalszego kości promieniowej. Orteza nie uciska, mogę swobodnie poruszać kciukiem i palcami a jednocześnie stabilizuje nadgarstek. Można wcześnie wprowadzić rehabilitację.

2017-08-05 (11) (0)
12  zł

Przesyłka kurierska

14  zł

Przesyłka kurierska pobraniowa